Treść opublikowana przez zlocio
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dodam że auto nie było odpalone. Może być za to odpowiedzialny jakiś czujnik ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Hej ja też sprawdziłem dziś swój pdf i zastanawia mnie jedna wartość którą jest na -. Tak powinno być?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
aha no to ok... bo widze ze na tej aukcji co podałem tez jest skyline. ja już osobiście nie kupie osram bo według mnie się nie opłaca
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
http://allegro.pl/philips-blue-vision-zarowki-w5w-t10-biale-xenon-i4774198648.html :-)
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
dliwski.... sory za wprowadzenie w błąd, ja kupowałem u tego sprzedawcy jakies 3 miesiące temu i miał własnie super white a jak podawałem aktualnego linka to byly juz skyline wiec myslałem ze to jakis nastepca, ja mam u siebie super white i to są własnie te niebieskie. więc żeby juz nikogo nie wprowadzać w błąd chodzi o żarówki "super white" włąściwy link: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-OPT-H7-55W-Super-White-PX26d-Efekt-Ksenon/214
-
17" et28 do B6?
wejdzie na spokojnie, obcierac też nie powinno ja mam 8'' i et 35 i na wiosne wpadne dystanse bo koło za malo wystaje. opony proponuje 225/45
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
sprzedawca jest ok ja już u niego kupowałem wszystkie żarówki na przód i cały środek ledy
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
powiem tak... kup sobie parę tych na próbe jak Ci spasują to zostawisz, a jak nie to kupisz osramy i tak musisz mieć jakieś w zapasie bo jak Ci sie osram skopci to bedziesz jeździł jak ja przez jakiś czas jedno światło białe a drugie zółte bo takie żarówki miałem. a kupować 2 opakowania osramów żeby mieć zapas to już niezły wydatek. Jeśli chodzi o światło to mi pasują i wystarczają. dodam że mam też wymienione lampy na nowe co prawda depo ale zawsze to nowa soczewka a to już połowa sukcesu bo nawet najlepsza żarówka nie bedzie świecic dobrze na wypalonej soczewce.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
link jest w moim poscie
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
te maja cały czas biała barwe, a jak sie patrzy na lampy z boku pod pewnym katem to zalatuje niebieskim
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Postaram się upewnić, ale właśnie takie żarówki miałem u siebie i tak: Plusy: 1. Wygląd (zbliżony do ksenonu) 2. Świecą idealnie na biało ( jazda w nocy to czysta przyjemność) - moje stare reflektory były już dość mocno zużyte, a mimo to widoczność na drodze poprawiła się po zamontowaniu tych żarówek. Minusy: 1. Pierwsza żarówka padła chyba po dwóch czy trzech miesiącach, a więc zdecydowanie za szybko. jeżeli mówisz o tych samych to może po prostu trafiłeś na jakąs wadliwa ja je mam juz około 4-5 miesiecy i narazie jest ok, dodam z w dzień jeżdżę na światłach mijania
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
nie jest źle, to światło z nich jest białawe wiec jak popada to troszke ginie ale ja nie narzekam wiem że sporo osób z forum montuje te super whity do przeciwmgielnych, zresztą ja tez myśle że są one niezłym kompromisem pomiędzy wyglądem i praktycznością
-
Jakie Oponki na Felge 8J
zakładaj 225/45 u mnie przy eibachach -30 jest ok, chociaż zalezy jakie bedziesz miał et felgi, ja mam 35 i zastanawiam się nad jakimś dystansem jeszcze.
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
mam u siebie 8 diodowe i jest w sam raz
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
witam po kupnie auta i pierwszej jeździe w nocy się przestraszyłem świateł prawie w ogóle nie było postanowiłem więc kupić dobre żarówki wybór padł na : Osram H7 Night Breaker Unlimited +110%światła zdecydowanie się poprawiły jedna koszt żarówek jest dość spory, a tym bardziej że po pół roku jedna poszła sie...... i co robić kupować znowu drugi komplet za 70 zł ? Zaryzykowałem i kupiłem coś tańszego od sprzedawcy polecanego na forum. Kupiłem takie żarówki : http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-12v-px26-super-white-canbus-carlamp-i4787013551.html jestem z nich mega zadowolony wiązką światła wcale nie odbiegają od osram a barwa jest bardzo zbliżona do ksenonu no i cena mam zamontowane takie w światłach drogowych i mijania i po włączeniu obydwu świateł efekt jest ehhh. tak że polecam te żarówki
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
ile za taki komplet rozrządu płaciłeś?? jeśli można wiedzieć
-
Temp. min. 16 stopni jak przekodować klimatronik.
ja również mam w b6 2 din i posiadam ori 16 stopni,
-
Gałka zmiany biegów - Wasze ciekawe propozycje
- czym zastąpić ori naklejki z klapy bagażnika zeby nie zrobić wiochy?
trzeba malować na nowo albo kleic z powrotem naklejki- klej do lotki s4
ja też przyklejałem na klej do szyb z firmy wurth, a dodatkowo po bokach przy lampach dałem jeszcze po malutkim wkręciku ale do dlatego ze mam nie ori lotke tylko laminat i miało pięknie przylegać a bokami troche odstawało. ale jeśli lotka ładnie leży to sam klej spokojnie wystarczy.- Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
2 wiadra zimna woda dobry szampon, jakaś rękawica z mikrofibry i na koniec recznik do suszenia, bez dotyk zje ci wosk..- 5x112 sruby zabezpieczajace
szkoda kasy, jak komuś się twoje fele spodobają to nie bedzie spontan że podejdzie i je sobie odkręci tylko się przygotuje i przyjdzie w nocy z odpowiednim kluczem....- Ciśnienie w oponach 225/40/18
2,5 powinno być ok- Wybór szerokości felg
ostatnia opcja jest tak jak piszesz najrozsądniejsza, na pewno nie będzie to wyglądać tak dobrze jak 10" z tyłu ale jaki wtedy rozmiar opony 235 na takiej szerokości to już bedzie spory naciąg i opony moment się zniszczą jednak więcej nie założysz z powodu szerkości felgi z przodu, no chyba że upchasz do auta pierwszą opcje tylko w tym przypadku przód moze obcierać trzeba by szukać kogoś kto ma z przodu taką szerokośc felgi....- [B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
ile siadło?? - czym zastąpić ori naklejki z klapy bagażnika zeby nie zrobić wiochy?