Treść opublikowana przez zlocio
-
Malowanie (oklejanie) pionowych pasków grilla na chrom
słabo to wygląda albo ori s4 albo zwykły i to tyle...
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
ja tez oklejałem folią szczotkowane aluminium i przy czarnym środku naprawde ożywiło to wnętrze (ori miałem drewno łeee), jednak oklejenie ostrych krawędzi listew to jakiś koszmar nie wychodziło to tak jak chciałem a po miesiącu na rogach zaczeły pojawiąć się bąble może to wina foli może moje umiejętności jednak nie dało mi to spokoju więc sciągłem listwy i zaniosłem je do lakiernika koszt po znajomości 100zł plus 70 zł lakier a efekt ehhh.....biała perła mieniąca się w słońcu w złoto efekt na żywo super i nic się nie odkleja
-
[B6 Bfb] Czarna Niemka.. 1.8T- aktualizacja :)
Ładne auto z bogatym wyposażeniem pogratulowac zakupu....
-
Jaki kolor alufelg ?
tak jak napisał kolega wyżej...
-
listwy dachowe demontaz
Witam Potrzebuję informacji jak zdemontowac listwy dachowe w sedanie. O ile wogóle da się je ściągnąć. Mój poprzedni wątek został zamknięty, zbyt pochopnie ponieważ pod linkiem [ALL B6] Wymiana relingów - Black > chrom - fotostory nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Nie chodzi mi o wymiane relingów w avancie!!!!! tylko w jaki sposób zdemontować te wąskie listwy na dachu po których spływa woda w sedanie.......
-
listwy dachowe demontaz
Witam Potrzebuję informacji jak zdemontowac listwy dachowe w sedanie. O ile wogóle da się je ściągnąć.
-
[ALL B6] Zwykłe A4/b6 AKE
super kolor pewnie w pełnym słońcu wygląda jeszcze lepiej, zderzaki ok chociaż mogły by być odrobinę mniej krzykliwe, ale najważniejsze żeby tobie się podobało
-
[B6 AVF] Odpryski na masce
malowanie maski do dość droga impreza a może być tak że po wyjechaniu od lakiernika następny kamyk uderzy :/ sposób z zapałką testowałem i jest ok trzeba tylko domieszać sobie odrobinę lakieru, z kolei znajomy używał do tego lakieru do paznokci dobrał w miarę kolor lakieru i robił kropki pędzelkiem z zestawu.
-
woda w kabinie
miałem podobny problem woda od strony kierowcy, kanały pod aku czyste woda ładnie odpływała ale przy myciu lub wiekszym deszczu woda i tak się pojawiała okazało sie że uszczelka pod osłoną komputera puszczała, podobno dość częsty problem.
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
jak stuka nawet sporadycznie to już niedużo czasu mu zostało radzę wymianę na lobro
-
klima
"dobicie" polega na sprawdzeniu ilości gazu i można to zrobić w każdej chwili, czyli spuszcza się cały gaz z układu i sprawdza się ile go było każda instalacja ma określoną wartość jaka powinna znajdować się w układzie, jeżeli gazu brakuje to wtedy dobija się go właśnie do tej podanej przez producenta wartości, jednak duży ubytek może oznaczać nieszczelność w układzie ale z tego co mi wiadomo to audi ma jedne z lepszych układów.
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
awx 131km 5 biegów opony 225x45x17 210km/h i to chyba wszystko co można wycisnąć
-
Muzyka w naszych autkach
- Chcę kupić alufelg, POMOŻCIE wybrać!i
ja bym zostawił tomasony ale jeśli musisz już zmieniać to zostaw te co masz na aucie tylko załóż jakieś dystanse i też będzie spoko.- [B6 AKE] moja nowa bestia quattro, 180 kucy !
fajna fura oby silnik nie sprawiał kłopotów....- Podpowiedzcie które wybrać?
2- Pomoc w wyborze parametrów fel 17 cali do b6
tak jak napisał ucho.77 szukaj z et 35 zeby koło wystawało, ja u siebie mam fele 8'' i et 35 a mogło by być i mniejsze- Sprężyny tył wymieniać obie czy jedna?
zawsze lepiej wymieniać jest parami....- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
wujek google- Panowie jaki kolor ?
złoty- Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.
jeżdżę na drugim komplecie chińczyków pierwsze z jakimi miałem kontakt to goodride 3 sezony i nie narzekałem teraz od około 2 tygodni posiadam ovation w rozmiarze 225/45/17 i też jest całkiem przyzwoicie. Wiadomo że trzeba brać pod uwagę ze to nie dunlop ale uważam że lepsze takie nowe niż zjechane firmówki.- peugeot 206 - co sadziecie?
Moja żona ma 1.1 benzyna, spalanie na poziomie 6 l. Dobre lekkie autko idealne dla kobiety, warto zwrócić uwagę żeby było przed liftem bo później dołożyli coś więcej elektroniki i jak to francuz.... są z nią podobno problemy.- pomoc przy wyborze felg
hehe felgi kupione, żadne z wyżej wymienionych.... trafiła się okazja więc trzeba było skorzystać, auto jeszcze troche wysoko stoi ale to kwestia czasu. Na żywo felgi prezentują się o wiele lepiej.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
numer 7- [B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
super wyglada na tym gwincie.... mozesz napisać mi na PW jaki jest koszt takiego zawieszenia? - Chcę kupić alufelg, POMOŻCIE wybrać!i