Treść opublikowana przez miedzikos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario Stówka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki wszystkim za spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rosool JADE!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie dlaczego nie, jak czas pozwoli to wpadne 1) Gwerty 2) niestandardowy 3) rosool88 4) Miedzik [tak na 80%]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestandardowy odpuszczamy na dziś temat Slo najlepszego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jaguś lecimy gdzieś dzisiaj czy odpuszczamy ?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Z ramką piano i carbonami jest świetnie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niezastąpiony Siemian
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dobrze wygląda na 18 i pakiecie, ale najważniejsze że z serduchem już wszystko ok
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Można dołożyć o szczegóły pytaj Staszek20vt
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Artur to darki poczekamy do aż poskładasz w całość
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Świetna jest! szkoda tylko ze podtlenek w BEXie, ale co czerwony to czerwony
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Kolejne a5 na forum jest kapitalna ten kolor + FL! daj jakieś foty środka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odpuść sobie dare i inne chinole szukasz do 2k ? ---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- Takie tam na szybko ACT 18'' 8,5j skrecane 3tlg 5x112 (nie bbs rh oz (3637038800) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ja bym brał za taka kase FELGI 18' LORINSER LM2 AMG 5x112 MERCEDES VW AUDI (3625386733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
Dokładnie jak Turzol pisze, ewentualnie gliptone [tylko tu odżywka ma strasznie intensywny zapach skóry - jak kto lubi ale mi nie przypadło do gustu ]
- B6 DIVISION
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Pocas, zdecydowanie za krótki ten filmik Ależ ta fura miażdży
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Dawaj "mugena" , szkoda że wcześniej mnie nie nawiedziłeś to dał bym Ci ori końcówke z mojego ALTa bo była w bdb stanie a tłumik poszedł na żyletki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wazzup! to jak z tym weekendem jakaś lista coś ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam witam, to jak dziewczyny i chłopaki spocimy cos w weekend ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem za najlepiej cos ok 16
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Się rozkręciły chłopaki dobre nuty DMX'a zawsze sobie podkręcam jak jade i wieje nuda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic nie zmieniaj, przeciez przekłamanie wysokości opony to gdzieś 1% obwodu:wink: o ile dobrze pamietam to 225/45 to idealny zamiennik Rosool wiadomo ze klasyczne sa najlepsze ale ile można tego słuchać, bo z nowości nie ma nic co by było godne wysłuchania - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00