Treść opublikowana przez emay
-
Superb v6
Jak to mówią: Każda zmora znajdzie swojego amatora. Mnie ten tył się podoba . Polifta nie będzie ponieważ mało to się różni od rapida czy octavii, za małe różnice, poszli na łatwiznę.
-
Spoty wrocławskie
Chodziło mi o banana który hamulce chciał większe a oleju nie sprawdza przed wyjazdem
-
Spoty wrocławskie
Pracuje w ultimo. Firma chyba windykacyjna
-
Spoty wrocławskie
Widuje go często gęsto ze "smyczą" koło Legnickiej 36 - Lidl.
-
Spoty wrocławskie
Jak pilna sprawa to niestety Ci nie pomogę. On zamierza sprzedawać to auto w nie dalekiej przyszłości, nie teraz.
-
Spoty wrocławskie
Znajomy niedługo będzie miał A4 B6 2004 avant na sprzedaż 1.9 TDI. Zapytam ile bedzie chciał za nią.
-
Spoty wrocławskie
Jak się jebie to po całości
-
Superb v6
Przeciez s-tronic też nie jest zły.
-
Spoty wrocławskie
ja zaraz będe tylko żone z dzieckiem zawioze.
-
Spoty wrocławskie
ja mogę po kogoś zajechać jak ktoś niewstanie prowadzić.
-
Spoty wrocławskie
Po długiej abstynencji ja się pojawię
-
Spoty wrocławskie
qwa kartę pojazdu zgubiłem
-
Spoty wrocławskie
Ja zaraz wybywam z domu więc mnie dzisiaj nie ma zabierz mnie ze soba
-
Spoty wrocławskie
szymeniu jak jedziesz zajedz po nas na hermanska
-
Spoty wrocławskie
Hornet pijemy jakieś perły wieczorem? ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- Kto mi zatankuje auto? Ja nie mogę prowadzić.
-
Spoty wrocławskie
my pijemy u Emila..... jest kox ---------- Post dopisany 04-08-2013 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 22:22 ---------- Będę dziś na spocie jak ktoś po mnie przyjedzie ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Co jest najlepsze na kaca ?
-
Superb v6
Dzięki za gratulacje. Nie wiedziałem, że skoda może się podobać posiadaczom AUDI
-
Superb v6
Szczuraz to się nazywa liftback. Hornet prawdopodobieństwo ze to będzie sobota to 99 % a piątek 80 %.
-
Spoty wrocławskie
U mnie tak kolorowo nie jest z cenami: - Tarcza 345mm 280 zł x 2 przód - Komplet klocków 168 zł przód - Tarcza 150 zł x 2 tył - Komplet klocków 115 zł tył Oczywiście wszystko ATE a ceny od dzik`a.
-
Spoty wrocławskie
Tarcze i klocki ATE zakładałeś ?
-
Spoty wrocławskie
Prawdopodobnie żona wyjeżdża z dzieckiem w ten weekend na jakieś 4-5 dni także będę miał wolną chatę. SZYKOWAĆ WÓDKĘ
-
Superb v6
Spalanie już całkowicie mam obcykane A więc tak w mieście takim jak Wrocław to minimum 15 litrów niżej mi się nie udało. Na trasie: - 90 km/h - 6,7 L - 120 km/h - 8,2 L - 155 km/h - 10 L Waży podobno 1665 kg. Zamierzam go zważyć także się zobaczy.
-
Superb v6
Sumka ubezpieczenia jest spoko także tego
-
Czarny Superb
http://a4-klub.pl/marki-150/skoda-superb-1-8-t-serwisowana-279887/ ---------- Post dopisany 19-07-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 11:00 ---------- Auto sprzedane. ---------- Post dopisany 29-07-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 20:16 ---------- Następca http://a4-klub.pl/marki-78/superb-v6-281785/
-
Superb v6
Felga 18" będzie ale dopiero na następny sezon letni - dodane do nadchodzących zmian Z tym przyciemnianiem szyb to jest problem potem z podbiciem przeglądu ... Już to przerabiałem w poprzednim aucie. Miałem 72 % tył i 16 % przód, gdzie podobno fabrycznie już jest około 30 % czyli maksymalnie dozwolone.