Treść opublikowana przez sumoss
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Ja mialem kilka razy taki problem w 1.9 AJM i za kazdym razem byl to czujnik
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Kolego moze czujnik plynu masz go od strony skrzyni na krućcu wody dobrze bylo by go podpiac pod kompa bo w ciemnbo to tak srednio zgadnac mozna ale zacza od tego czujnika wlasnie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale nas było łoooooooooooo dobrze ze parking taki duzy :D:D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiec ja sie pisze a godz ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Haha jesli chodzi o mnie to wszystko jedno tak tesco jak i Bp odpowiada moze niech sie wypowiedza inny ja sie dopasuje rowerami ani pks-ami nie jezdzimy wiec mozemy sie zjechac obojetnie gdzie przecierz :D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mozan sie spotkac wieksza paczka zaden problem podajcie miejsce godzine i nie ma problemu
-
[B6 AKE] Problem po wymianie świec żarowych!!!!
patrzac od przodu na silnik to po lewej stronie kolo pompy paliwa taka zielona kostka czujnik jest na wsowce plastikowej w metalowej rurce od plynu chlodniczego
-
[B6 AKE] Problem po wymianie świec żarowych!!!!
Jezeli masz 100% pewnosc ze fajki sa sprawne przekaznik swiec rownierz siece grzeja jak nalezy oraz uklad paliwowy szczelny to sprawdzil bym czujnik temp cieczy on moze przeklamywac.
-
[B6 AKE] Problem po wymianie świec żarowych!!!!
A filtr paliwa wymieniales ??
-
[B6 AKE] Problem po wymianie świec żarowych!!!!
osobiscie tego nie przechodzilem ale mysle ze to nie bedzie przyczyna swiec zarowych tylko moze przy niskim stanie paliwa zapowietrzac sie uklad paliwowy i dlatego tak sie dzieje w zbiorniku masz pompke paliwa elektryczna ktora przelewa paliwo z jednego zbiornika do drugiego ponizej polowy paliwa w baku.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jarek jak jeszcze ty zalozysz takie kola to beda jezdzic dwie czarne b6 na identycznych felgach prawie z jednej miejscowosci
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pewnie ze mozna ja tam moge zagladnac w kazdej chwili daleko nie mam :D
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Hmm mysle ze to jest kwestia gustu ... :D
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A co to szykuje sie spocik na matrixie ?? :D
-
[B6 AKE] Problem po wymianie świec żarowych!!!!
Kolego dobrze by bylo jesli sprawdzil bys te swiece jak sa wyciagniete bo mimo ze ktoras z nich moze nie byc spalona to moze nie grzac koncowka tylko moze podgrzewac sie scianka swiecy (blad w produkcji) a jesli grzeje sie scianka tylko to nie bedzie dobrze palil poniewaz z glowicy wystaje tylko koniuszek swiecy i on ma rozgrzewac komore spalania ale jesli wszystkie siwece beda rozgrzewaly sie odpowieddznio to musisz sprawdzic fajki a pozniej czojnik temp lub przekaznik.
-
Za niskie doladowanie moze wie ktos o co chodzi.
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Brak reakcji na odpiecie wtrysku sterujacego...co jest przyczyna ??
Ma byc na ok 2.0 ATDC ale szczerze mowiac u mnie sie to nie sprawdza bo gdy tak ustawie strasznie kopci przy wyprzedzaniu i duzo pali najlepiej chodzi przy ustawieniu 0.4-1.0 ATDC
-
Brak reakcji na odpiecie wtrysku sterujacego...co jest przyczyna ??
A powiedzcie mi moze ktos wie cos na ten temat w moim aucie jest zalozona pompa o nr 059 130 105 L ( AKE QUATTRO ) ale mam druga pompe 100% spr po regeneracji tylko nr 059 130 106 J jesli chodzi o czujniki na pompie to nr oby dwie maja identyczne a nr sterownika nie moge zczytac poniewaz w moim ake wyblakly calkiemn lub ktos je czyms starl a pytam poniewaz moj po odpalenii dziwnie reaguje na pedal gazu nie zchodzi odrazu z obrotow tylko jeszcze po puszczeniu padalu gazu utrzymuje chwile obr pozniej opada po ok 2s i niewiem od czego to moze pochodzic sterownik mam regenerowany ale podmienialem juz sterownik pompy i tak samo chodzi dlatego obstawiam na pompe ma ktos jakies info w takiej sprawie lub propozycje ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja byłem frekwencja znikoma Jak to znikoma bylo nas z 8 osób ale nieliczni wytrwali do samego końca :D
-
Za niskie doladowanie moze wie ktos o co chodzi.
Witam mam kolejny problem z moim 2.5 wymienilem juz 3 turbiny i nadal mysle ze jest za niskie doladowanie patrzac po logach innych to przy dobrym dodaniu gazu ok 3tys obr maja ponad 2200 mbar u mnie w zyciu takiego nie bylo raz udalo sie osiagnac wg vag 1650mbar czy to moze byc przez katalizatory ?? grupa 11 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Brak reakcji na odpiecie wtrysku sterujacego...co jest przyczyna ??
jeszcze jak by mi ktos powiedzial jak zrobic logi to z checia to zrobie ---------- Post dopisany 21-09-2013 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 23:52 ---------- mam cos takiego jesli o to chodzi : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Brak reakcji na odpiecie wtrysku sterujacego...co jest przyczyna ??
raz ze ciszej a dwa jest zwawszy a jesli jest podpiety nie ma zadnego bledu jest blad tylko wtedy jak go odepne
-
Brak reakcji na odpiecie wtrysku sterujacego...co jest przyczyna ??
Witam mam takie pytanie wczoraj zauwazylem ze w moim ake nie ma róznicy czy wtrysk sterujacy jest podpiety czy odpiety (moze nawet na odpietym lepiej chodzi :D) fakt ze jeasli odepne to wywala blad ale czy nie powinno byc roznicy w pracy silnika na podpietym a na odpietym ??
-
Brak mocy i dosc mocno dymi... :///
dwa IC dziurawe ale wymienione, wymienione turbo czyszczone i zregenerowane ale szczerze na turbie od AKN 150km duuuzo lepiej sie buja ale co z tego jak do 2400rpm muł jak golf I 1.6D jeszcze do tego falowanie obrotow i gdy puszcze pedal gazu to on jeszcze chwile podnosi obroty i po ok 2s opadaja. ---------- Post dopisany at 02:27 ---------- Poprzedni post napisany at 02:26 ---------- Moze ci poprostu padl sterownik pompy tez to przerabialem u sb
-
Dziwny objaw po delikatnym dodaniu gazu na ciepłym silniku.
no wlasnie u mnie na gaz to powiedzial bym ze tak srednio reaguje auto zaczyna jechac w miare tak od 2.5 tys obr i dlatego wydaje mi sie tak troche dziwnie bo jak to ma miwc 180km to powinno lepiej chodzic od b5 1.9 po mapie do 140km a chodzi troche gorzej chyba ze tak ma wlsnie chodzic niewiem :/ mam jutro wyjazd do Wałbrzycha i niewiem czy objade czy sie nie rozkraczy.