Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sumoss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sumoss

  1. witam jak w temacie mam problem bo w moim samochodzie zaczol tak dziwnie chrupac (rechotac) na wolnych obrotach egr a zalozony mam taki z numerem 038 131 501 G a znajomy ma sprawny egr o nr wlasnie 038 131 501 J tylko ze on pochodzi z passata i chcialem zapytac czy spokojnie moge zalozyc ten od passata z innym nr czy nie bardzo ??
  2. witam widze ze nikt nie ma pomysłów wiec postanowilem samemu poszukac i chyba mi sie udalo kolego przemoo podrzuce ci fotki moze przydadza ci sie do czegos : 1 - grzal sie gdy podlaczylem i przekrecilem zaplon wskazowka temp pokazywala jakies 130 stopni gd troche nim poruszalem i docisnolem spadla na 90 stopni podejzewam zimny lut 2,3 - tez sie grzaly i docisnolem tak dla pewnosci U mnie jest jak narazie ok moze i tobie sie uda link do fotki z licznikiem : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4f1d033be8eb0632.html
  3. Witam mam pytanie czy wie ktos moze gdzie znajduje sie stabilizator napiecia temp i poziomu paliwaa w audi a4 1.9 tdi AJM 2000r. zegary JEAGER 1/2 prosze o pomoc
  4. sumoss odpowiedział(a) na sumoss temat w Audi A4 B5
    tyl mam bialy, a wlasnie slyszalem ze to moze byc przez cofanie licznika przez niekumatych w te spraw
  5. ok dzieki jak tlko znajde kogos takiego to odrazu pojade pozdrawiam i dzieki za pomoc [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 01:02_________________________________________________a macie moze gdzies jakies fotki w ktorym miejscu znajduje sie ta dioda jak tak to prosil bym o podeslanie na e-maila [email protected] z gory dzieki
  6. sumoss odpowiedział(a) na sumoss temat w Audi A4 B5
    ok sprubuje dzieki jak by cos ktos wiedzial wiecej prosze o opinie pozdrawiam i dzieki z gory
  7. Siemka powiem Ci tak ze ja mam troszke starsza babcie bo z 2000r 1.9 tdi ajm 116km ale tez tak dziwnie chrobota na 3 ale u mnie jest to slychac dopiero jak mocno przytrzymam lewarek do przodu a gdy zmieniam normalnie i nie trzmam lewarka to wszstko dziala jak nalezy
  8. sumoss odpowiedział(a) na sumoss temat w Audi A4 B5
    tak i wszystko bylo ok a mowiles cos ze mozna przeprowadzic test zegarow recznie bez VAG-a ??
  9. sumoss odpowiedział(a) na sumoss temat w Audi A4 B5
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203129.0[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 20:12_________________________________________________pozniej zrobie fotki i wrzuce [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 20:13_________________________________________________gdy nawet bez kluczyka wlacze postojowki otworze drzwi to wskazowka temp wody i paliwa troszke podskakuja i opadaja a ogolnie temp wody szaleje i jak sie zagrzeje to piszczy niemilosiernie [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 20:14_________________________________________________wyłączony zaplon włączone same postojówki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f15397d83b1e58b1.html postojowki wlaczone i zaplon: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5188aa3a6c4f250d.html postojowki wlaczone i odpalony silnik (rozgrzany do 50%) stal ok 4godz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45c070b1beace1e8.html gd silnik rozgrzeje sie na maxa zegar pokazuje grubo ponad 120 stopni i ta kontrolka mruga co jest na wyswietlaczu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03b77e59890bc761.html A po przejechaniu ok 5km z mrugajaca kontrolka i wskazowka ponad max opada do stopnia takiego jak na poprzednim zdjeciu jakies 105 stopni
  10. sumoss odpowiedział(a) na sumoss temat w Audi A4 B5
    a jak przetestowac wskazniki jak mogl bys wtlumaczyc ?? bo jestem w tym temacie zielony [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:52_________________________________________________tylko wlasnie sie obawiam tego zeby jak podepne od brata zegary to zeby potem u niego bylo wszystko ok zeby czegos nie popsuc
  11. sumoss odpowiedział(a) na sumoss temat w Audi A4 B5
    i nic przytm nie rozwale ??[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:34_________________________________________________czyli moge bez obaw sprubowac zmienic zegar od innej w celu tylko i wylacznie sprawdzenia dzialania zegarow
  12. sumoss odpowiedział(a) na sumoss temat w Audi A4 B5
    a czy chociaz uda mi sie przekrecic zaplon tak zeby pokazywaly mi wskazowki temp wody i stan paliwa ??
  13. sumoss opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam pytanie czy jezeli podmienie zegary z audi a4 1.9 110km automat do audi 1.9 tdi AJM manual 116km czy dam rade odpalic czy nic sie nie stanie z samochodami obydwa sa po fl konkretnie chce sprawdzic dzialanie zegarow paliwa i wody pozdrawiam
  14. Witam w mojej audiczce wystapił duzy problem z wskaznikiem temperatury plynu problem jest nastepujacy ze po przekreceniu kluczyka i odpaleniu silniga gdy jest zimny zegar zaczyna mi sie od 110C a gdy sie zagrzeje dochodzi do max i wyskakuje kontrolka plynu chlodniczego ale po przejechaniu kilku kilometrow spada dalej do 110C, wymienilem juz dwa czujniki temp te na 4 piny z tlu glowicy i nic zero bledow na VAG-u wszystko pod wzgledem komputerowym jest ok czujnik , zegary OK a gdy sciagne wtyczke ta cztero pinowa z czujnika to wskazowka lezy na zerze normalnie pomocy bo nie mam juz sil...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.