Treść opublikowana przez sumoss
-
Dziwny objaw po delikatnym dodaniu gazu na ciepłym silniku.
Witam mam takie pytanie co moze byc przyczyna takiego dziwnego objawu po rozgrzaniu silnika do temp pracy z pompy wtryskowej wydobywa sie taki dosyc glosny dzwiek jak by tykanie po dodaniu gazu oraz druga sprawa po dodaniu gazu ( doslownie musnieciu padal gazu ) i puszczenie silnik nie opada z obrotow tylko jeszcze wyskakuje troszeczke na wyzsze obroty utrzymoje sie i opada to wszystko zaczelo sie dziac niedawno ale dodam ze na zimnym silniku ( po nocy ) nie ma takich objawow chodzi idealnie, co myslicie o takich objawach czyzby pompa wtryskowa juz niedomagala ?? dodam ze samochod ma juz przejechane ponad 320tys realne.
-
Brak mocy i dosc mocno dymi... :///
ok wszytsko juz jest ok okazal sie dziurawy intercooler to bylo przyczyna dymienia i braku mocy dzieki za odp temat mysle do zamkniecia
-
Brak mocy i dosc mocno dymi... :///
Witam tak jak w temacie moje 2.5 AKE ma chyba jakas chodrobe czuc jak turina ciagnie w miare wg vag-a max jest ok 1450 mbar pali nawet w miare ladnie ale strasznie kopci prubowalem ustawic kat wtrysku ale to nie pomoglo w tym momencie jest na 02-06 ATDC, nie za chetnie sie tez zbiera jak na 180km moj stary 1.9 duuuzo lepiej chodzil niewiem juz kompletnie co jest przyczyna przeplywka wymieniona turbina tez egr rownierz wtrysk sterujacy wszystko wydaje sie byc sp[rawne a mimo to dalej nie chodzi praktycznie wgl czasem wyskjakiwal mi jeszcze blad cisnienia w kolektorze ssacym ale to zadko jesli macie jakies porady dajcie znac z gory dzieki
-
Bład 0741 nie mozna go skasowac i miga kontrolka świec zaorwych.
A ktory to czujnik dokladnie ?? I czy polecasz nowy czy uzywke lepiej oczywiscie w sensownych pieniadzach bo nowy podejzewam ze bedzie ciut drogi a jaka role spelnia ten czujnik ?? Czy mozna z tym jezdzic ??
-
Bład 0741 nie mozna go skasowac i miga kontrolka świec zaorwych.
Witam tak jak w temacie od jakiegos czasu zaczela mi sie swiecic kontorlka swiec i wyskakuje mi blad 741 mimo to auto chodzi normalnie bez problemu o co chodzi z tym bledem ?? :/
-
Jak zrobic analize logow brak mocy w 2.5 180km quattro oraz brak błędów.
Tak jak w temacie mam maly problem poniewaz jest brak mocy w moim 2.5 obstawiam ok 120-130km (scigalem sie z b6 sedan 130km szly identycznie) brak jakich kolwiek bledow w sterowniku auto pali jezdzi ale nie za rewelacyjnie chcial bym zrobic logi i podeslac komus do sprawdzenia tylko nie bardzo wiem jak sie za to zabrac :/
-
Zapalajaca sie kontrolka ABS i ( ! ) co jakis czas a pozniej swieci kontrolka ESP
hmmm :/ nie dobrze bo nie mam pojecia jak to sie robi :/
-
Zapalajaca sie kontrolka ABS i ( ! ) co jakis czas a pozniej swieci kontrolka ESP
kolego a masz pomysl jak sprawdzic przeplywke ?? bo bledow zwiazanych z przeplywka nie ma zadnych :/ mam jeszcze uszkodzony wtrysk sterujacy niewiem czy ma to cos z tym wspólnego ale wole powiedziec o tym ale mam 100% spr z mojego starego akn 150km tylko niewiem czy spasuje bo w moich o ile pamietam nr sa identyczne w akn jak i ake tylko w akn jest koncowka "C" a w ake "F" :/
-
Zapalajaca sie kontrolka ABS i ( ! ) co jakis czas a pozniej swieci kontrolka ESP
a zwyklym vagiem da rade to zrobic ??
-
Zapalajaca sie kontrolka ABS i ( ! ) co jakis czas a pozniej swieci kontrolka ESP
Witam tak ja w temacie co jakis czas zapala sie kontrolka na fisie wykrzyknik oraz abs i reczny czasami swieci i mruga 5min czasami dwa dni a czasami wgl ale gdy zgasnie to malo kiedy nic nie swieci tak to przewaznie kontrolka esp wyskakoje blad cos o braku komunikacji z sterownikiem czy cos takiego :/ nic nie bylo grzebane auto nie bylo rozbite poprostu z dnia na dzien sie zaczelo swiecic :/ z gory dzieki za pomoc
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
hahaha widziany widziana wysoka strzyzowska godz 19 klubowicz szogun0 w B6 jezdrzacy od prawej do lewej krawedzi drogi z dwoma pasazerami
-
Regeneracja odbłyśników
mysle ze sie uda dzieki
-
Regeneracja odbłyśników
jesli ktos ma prosty i szybki sposob na wyciagniecie soczewek z a4 b5 prosil bym poniewaz na moich soczewkach jest z 1mm takiego kuzu przyklejonego i chcial bym sb jewyciagnac i wyczyscic ale za zadne skarby nie moge ich wyciagnac :/ dodam ze mam ori xenony
-
Cieknący zawór EGR
zaslepic mozna bardzo prosto i szybko ale szczerze neiwiem czy jest sens mi ciekilo kupilem nowy ori za 245zl na allegro jakis rok temu zrobione ok 70tys km i sucho ani kropelki oleju ale jesli by mi w dalszym ciagu lalo bym poprostu zaslepil podcisnienie i powinno nie lac ( tak mialem przy starym egr)
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
to juz wszystko jasne czarne B6 widziane bardzo czesto w pizzeri Matrix
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Ostatnio mialoem zagladnac na parking ale niestety sie nie wyrobilem :/ ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- Nowy Borek ? no to prawie Sąsiad jesteś Jarek jesli cie dopbrze kojaze jestes z Hyznego i baardzo czesto cie widze na matrixie i baardzo czesto sie rozmijamy badz kilka razy cie wyprzedzalem zreszta ostatnio byles u tadli jak najechal na goscia na bialej swoja B6
-
Wymiana IC od 2.5 czy jest mozliwe ??
Witam mam taki problem gdzies mi syczy powietrze z intercoolera w moim AJM a mam dwa intercoolery od a4 2,5 AKN i czy podejdzie nawet jesli byc cos dalo to moge zalozyc dwa jesli cos to pomoze lub polepszy bo jesli pogorszy to nie ma sensu prosba o jakies rady, propozycje
-
Wymiana turbiny czy potrzebne czyszczenie miski i cos o pompie oleju ??
wszystko jest juz ok wymienione wyczyszczone miska wyciagnieta byly jakies odlamki na dnie mosierzne czy cos takiego ale przejechane juz jest ok 2tys km i wszystko dziala dzieki za rady temat uznaje za zamkniety
-
dziwny kolor xenonu
tak mam ori xenon tylko ze 300zl to duzo za duzy wydatek narazie jak na mnie :/ ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- a z jakiej firmy mam te zarniki ??
-
dziwny kolor xenonu
ktore byly by lepsze ?? ŻARNIK ŻARÓWKA D2S XENON KSENON AUDI A4 B5 B6 (3068796966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy moze: NOWY ŻARNIK ŻARÓWKA XENON KSENON AUDI A4 B5 AVANT (3024292253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
dziwny kolor xenonu
Ale znajde tam dokladne takie ?? Bo zwykly kupi za 10zl
-
dziwny kolor xenonu
A nie orientujecie sie ile takie cudo kosztuje zarnik i gdzie moge to dostac ??
-
dziwny kolor xenonu
Witam tak jak w temacie dzis zauwazylem ze jeden z zarnikow swieci na rozowo czy to sa objawy przepalajacego sie zarnika ?? Xenon ori nie zaden hid itp.
-
Wymiana turbiny czy potrzebne czyszczenie miski i cos o pompie oleju ??
poooszedl
-
Antena małe pytanko
Dokładnie 3 linie od góry na tylniej szybie to antena lub antena dachowa pospolita oraz czasami spotykana antena taka niewielka w tylnej szybie Ale o wysuwanej w a4 nigdy nie słyszałem