Treść opublikowana przez sumoss
-
Silnik gaśnie
Poloniści XD
-
Duże spalanie oraz zapach Ropy 1.9
kolego tylko i wyłacznie obstawial bym kąt wtrysku mialem to samo w swojej drugiej a4
-
Co wymienić przy okazji
hahaha u mnie mechanik za wymiane kpl rozrzadu w AJM wraz z napinaczami alternatora i klimy wzią 100zl zostawilem mu auto kolo 18 spalilem pare fajek z nim miedzy czasie i o 21 pojechalem do domu. 400zl shock3 chyba ze nie masz co robic z kasa ale szczerze w to wątpie ponieważ tu mamy polske
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A ja nie widze nikogo bo nikogo nie znam i mnie rowniez nie widzi nikt bo mnie nikt nie zna a jezdrze czesto po rzeszowie i okolicach
-
[B5 AFN] Problem po wymianie uszczelki!!!!!!
podciśnienia ktores musiales odlaczyc lub cos nie tak podlaczyc sprawdz sb wszystko dokladnie.
-
Zmiana komputera
hahaha to juz do 110km niedaleka droga zaniedlugo bedziesz odczuwal kolejny brak mocy
-
Ułożenie wałków względem siebie 2.5 V6
wszystko poszło na pw jak cos to najlepiej kom tez podam
-
Problem z odpalaniem
kolego a ja z kątem wtrysku ?? ---------- Post dopisany at 02:08 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ---------- zrób logi i pokaz kolegom z dzialu vag powiedza ci wszystko co i jak
-
Ułożenie wałków względem siebie 2.5 V6
ja mam akn :/ ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- za calosc tam bez chyba alternatora, sprezarki i wspomagania 2600zl oddam z ksiazka 224tys rozrzad niedawno wymieniany w niemcowni od sierpnia w kraju na tiptronicu jezdzil
-
Co wymienić przy okazji
napinacz od rozrządu czy od paska alternatora, wspomagania, pompy wody ??
-
wymiana rozrządu.
Myśle ze to jest najrozsądniejszy wybór
-
Co wymienić przy okazji
napewno kpl rozrzad ewentualnie wisko ale mowisz ze wymienione to nie ruszaj jeszcze ewentualnie napinacz paska alternatora pozatym wszystko reszte mozna wymienic bez rozbierania przodu pasek alternatora napinacz klimy itp.
-
Jaki ole do skrzyni manual
dokladnie Castrol Syntrans Transaxle (TAX-F) 75W90
-
Silnik gaśnie
a co ze smokiem i wężami moze sie gdzies pod autem zgniutl cos go przycislo sprawdz sb dokladnie caly doplyw paliwa a pozniej bezpieczniki i zaworek na pompie jesli wszystko bedzie ok to moze byc tak ze zly kat wtrysku lub pompa zlom i do regeneracji :/
-
wymiana rozrządu.
Każdy robi jak uwaza ja jestem za wymiana kompletu po co dwa razy rozbierac pchac sie w duzo wieksze koszty raz uda sie tak a raz uda sie inaczej i mozna sb narobic duzo wiekszego problemu
-
pytanie ,wiatrak:/
Jeśli bedzie cos jeszcze nie chalo to napisz moze cos sie wspulnie wymyśli
-
wymiana rozrządu.
ja wymieniam w AJM-ie co ok 60-70 tyś czyli to jest ok 1,5-2 lata wiec u mnie szybciej zbliza sie pora wymiany przez km niz przez starosc
-
Co to może być ? Szarpanie
zgadzam sie z kolega musti na 99% jest to wina sprzęgła
-
Silnik gaśnie
zrobilem dokladnie tak samo tylko ze nie filterek tylko przezroczysty wężyk i rez ON bylo widac i po zgasnieciu auta rowniez byla a koledzy z forum proponowali mi sprubowac dolac ropy do filtra przez ta mala sróbke na filtrze i gdy doklalem odpalilo i zgaslo wymienilem zbiornik i jest ok ale proiponowal bym wymienic filtr paliwa zreszta ja rowniez musze to zrobic
-
Ułożenie wałków względem siebie 2.5 V6
Znajomemu odkrecila sie srubka od oslony poszla w rozrzad i cala sprawa wyniosla go u mechanika ok 4tys wiec wspolczuje a juz po naprawie powiedzial mi o tym wszystkim i troszke sie zmartwil bo powiedzialem mu ze ja mam caly 2.5 akn w bdb stanie na czesci jak by chcial wiec wyszlo by go troche taniej
-
wymiana rozrządu.
Wymien sb caly komplet nie zabiera to wiele czasu wszystko jest stosunkowo tanie a jak poskaladasz wszystko na nowych gratach bedziesz jezdzil spokojnie
-
pytanie ,wiatrak:/
zgadzam sie z opiniami przód moze nie jest az tak istotny ale brak klimatronica moze powodowac takie problemy pierwsze zalatw sb klimatronic podlacz wszystko i wtedy sprawdz powinno byc ok.
-
Co to może być ? Szarpanie
Witam niewiem dokladnie w jaki sposób objawia sie to szarpanie poniewaz u mnie bylo tak podczas dodawania gazu silnikiem tak zaczynalo szarpac (1800-2400 obr) az samochód sprawial wrażenie ze caly podskakuje okazala sie dwumasa wymienilem na pelne kolo i mam z glowy sprzeglo na wieki amen i takie szarpanie sie juz nie objawilo a jesli przy dodaniu gazu i puszczeniu czuc poprostu szarpniecie jak by do tylu i do przodu to byl bym pewny ze to poduszki skrzyni badż silnika.
-
Silnik gaśnie
Witam w tamtym tygodniu mialem dokladnie ten swam przypadek robilem przekladke z 2.5 na 1.9 i dzialo sie to samo odpalil chodzi przygazowalem gasl i trzeba bylo nim krecic dlugoooooooooo i moze sie udalo odpalic okazalo sie ze poprostu sie zapowietrzal wymienilem caly zbiornik na zbiornik z 1.9 ze zwyklym smokiem podokrecalem werze tak jak ma byc i wszystko jest w jak najlepszym porzadku wiec potwierdzam napewno jest to wina zapowietrzania sie ukladu jesli by to chodzilo o ten zaworek na pompie to vag by pokazal odrazu jakis blad pozdrawiam
-
Wymiana turbiny czy potrzebne czyszczenie miski i cos o pompie oleju ??
Witam tak jak wyzej napisane wczoraj rozleciala mi sie turbina w moim ajm-ie dojechalem do domu ok 3km i wypilo mi prawie polowe oleju z silnika i teraz do rzeczy mam juz nowa turbine tylko goscie u ktorych kupowalem kazali mi sciagnac miske olejowa wszystko wyczyscić dokladnie i sprawdzic jakis trzpien w pompie oleju i tu niewiem o co chodzi poniewaz niewiem o jaki trzpien chodzi i gdzie sie znajduje podobno bardzo dobrym zamiennikiem jest klucz imbusowy 6mm tylko nie mam pojecia co i jak z tym zrobic prosil bym o pomoc w tym temacie i o ewentualne jakies wskazówki pozdrawiam.