Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sumoss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sumoss

  1. Poloniści XD
  2. kolego tylko i wyłacznie obstawial bym kąt wtrysku mialem to samo w swojej drugiej a4
  3. hahaha u mnie mechanik za wymiane kpl rozrzadu w AJM wraz z napinaczami alternatora i klimy wzią 100zl zostawilem mu auto kolo 18 spalilem pare fajek z nim miedzy czasie i o 21 pojechalem do domu. 400zl shock3 chyba ze nie masz co robic z kasa ale szczerze w to wątpie ponieważ tu mamy polske
  4. A ja nie widze nikogo bo nikogo nie znam i mnie rowniez nie widzi nikt bo mnie nikt nie zna a jezdrze czesto po rzeszowie i okolicach
  5. podciśnienia ktores musiales odlaczyc lub cos nie tak podlaczyc sprawdz sb wszystko dokladnie.
  6. sumoss odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    hahaha to juz do 110km niedaleka droga zaniedlugo bedziesz odczuwal kolejny brak mocy
  7. wszystko poszło na pw jak cos to najlepiej kom tez podam
  8. kolego a ja z kątem wtrysku ?? ---------- Post dopisany at 02:08 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ---------- zrób logi i pokaz kolegom z dzialu vag powiedza ci wszystko co i jak
  9. ja mam akn :/ ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- za calosc tam bez chyba alternatora, sprezarki i wspomagania 2600zl oddam z ksiazka 224tys rozrzad niedawno wymieniany w niemcowni od sierpnia w kraju na tiptronicu jezdzil
  10. napinacz od rozrządu czy od paska alternatora, wspomagania, pompy wody ??
  11. Myśle ze to jest najrozsądniejszy wybór
  12. napewno kpl rozrzad ewentualnie wisko ale mowisz ze wymienione to nie ruszaj jeszcze ewentualnie napinacz paska alternatora pozatym wszystko reszte mozna wymienic bez rozbierania przodu pasek alternatora napinacz klimy itp.
  13. dokladnie Castrol Syntrans Transaxle (TAX-F) 75W90
  14. a co ze smokiem i wężami moze sie gdzies pod autem zgniutl cos go przycislo sprawdz sb dokladnie caly doplyw paliwa a pozniej bezpieczniki i zaworek na pompie jesli wszystko bedzie ok to moze byc tak ze zly kat wtrysku lub pompa zlom i do regeneracji :/
  15. Każdy robi jak uwaza ja jestem za wymiana kompletu po co dwa razy rozbierac pchac sie w duzo wieksze koszty raz uda sie tak a raz uda sie inaczej i mozna sb narobic duzo wiekszego problemu
  16. Jeśli bedzie cos jeszcze nie chalo to napisz moze cos sie wspulnie wymyśli
  17. ja wymieniam w AJM-ie co ok 60-70 tyś czyli to jest ok 1,5-2 lata wiec u mnie szybciej zbliza sie pora wymiany przez km niz przez starosc
  18. zgadzam sie z kolega musti na 99% jest to wina sprzęgła
  19. zrobilem dokladnie tak samo tylko ze nie filterek tylko przezroczysty wężyk i rez ON bylo widac i po zgasnieciu auta rowniez byla a koledzy z forum proponowali mi sprubowac dolac ropy do filtra przez ta mala sróbke na filtrze i gdy doklalem odpalilo i zgaslo wymienilem zbiornik i jest ok ale proiponowal bym wymienic filtr paliwa zreszta ja rowniez musze to zrobic
  20. Znajomemu odkrecila sie srubka od oslony poszla w rozrzad i cala sprawa wyniosla go u mechanika ok 4tys wiec wspolczuje a juz po naprawie powiedzial mi o tym wszystkim i troszke sie zmartwil bo powiedzialem mu ze ja mam caly 2.5 akn w bdb stanie na czesci jak by chcial wiec wyszlo by go troche taniej
  21. Wymien sb caly komplet nie zabiera to wiele czasu wszystko jest stosunkowo tanie a jak poskaladasz wszystko na nowych gratach bedziesz jezdzil spokojnie
  22. zgadzam sie z opiniami przód moze nie jest az tak istotny ale brak klimatronica moze powodowac takie problemy pierwsze zalatw sb klimatronic podlacz wszystko i wtedy sprawdz powinno byc ok.
  23. Witam niewiem dokladnie w jaki sposób objawia sie to szarpanie poniewaz u mnie bylo tak podczas dodawania gazu silnikiem tak zaczynalo szarpac (1800-2400 obr) az samochód sprawial wrażenie ze caly podskakuje okazala sie dwumasa wymienilem na pelne kolo i mam z glowy sprzeglo na wieki amen i takie szarpanie sie juz nie objawilo a jesli przy dodaniu gazu i puszczeniu czuc poprostu szarpniecie jak by do tylu i do przodu to byl bym pewny ze to poduszki skrzyni badż silnika.
  24. Witam w tamtym tygodniu mialem dokladnie ten swam przypadek robilem przekladke z 2.5 na 1.9 i dzialo sie to samo odpalil chodzi przygazowalem gasl i trzeba bylo nim krecic dlugoooooooooo i moze sie udalo odpalic okazalo sie ze poprostu sie zapowietrzal wymienilem caly zbiornik na zbiornik z 1.9 ze zwyklym smokiem podokrecalem werze tak jak ma byc i wszystko jest w jak najlepszym porzadku wiec potwierdzam napewno jest to wina zapowietrzania sie ukladu jesli by to chodzilo o ten zaworek na pompie to vag by pokazal odrazu jakis blad pozdrawiam
  25. Witam tak jak wyzej napisane wczoraj rozleciala mi sie turbina w moim ajm-ie dojechalem do domu ok 3km i wypilo mi prawie polowe oleju z silnika i teraz do rzeczy mam juz nowa turbine tylko goscie u ktorych kupowalem kazali mi sciagnac miske olejowa wszystko wyczyscić dokladnie i sprawdzic jakis trzpien w pompie oleju i tu niewiem o co chodzi poniewaz niewiem o jaki trzpien chodzi i gdzie sie znajduje podobno bardzo dobrym zamiennikiem jest klucz imbusowy 6mm tylko nie mam pojecia co i jak z tym zrobic prosil bym o pomoc w tym temacie i o ewentualne jakies wskazówki pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.