Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. Dzięki za spota, trochę się spóźniłem, ale na grilla zdążyłem Jutro po 9 jak przyjedzie do pracy przekażę mu pozdrowienia :>
  2. A mnie chyba dalej nie będzie, żadnego z 4 aut nie ma, więc nie mam czym przyjechać
  3. Dokładkę z przodu już mam do wywalenia
  4. B5 avant KR na starych ramkach klubowych przed 14 na Czarnowiejskiej, rozmawiał przez telefon
  5. Właśnie wróciłem z Krk... jeszcze nigdy nie widziałem, żeby tyle tirów wyprzedzało osobówki. Jeden sku*** na wlocie do Ustronia jak zobaczył jak śnieg sypie, to zwolnił do 20km, oczywiście na lewym pasie
  6. Mnie we Włoszech zatrzymali w lipcu na obwodnicy Treviso, antena na dachu, CB między siedzeniami. Ani słowa o CB nie powiedzieli.
  7. http://www.auto-swiat.pl/poradniki,artykuly,Jak-sie-zachowac-za-granica-,Temat-miesiaca---Zwyczaje-drogowe-w-krajach-Europy,20215.html [...]Uwaga: przejeżdżając przez Austrię, należy zdemontować z auta osobowego CB-Radio oraz jego antenę. Bez specjalnego zezwolenia używanie CB-Radia jest niedopuszczalne.[...] Właśnie się na to natknąłem.
  8. MARiOLiNi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    W Krakowie na Konarskiego zwalniam do 15-20km, bo przy 25 ocieram na nierównościach, zawiecha -45mm Wylot na A4 od AGH to slalom dzisiaj miałem :gwizdanie: 2 lata temu w Ustroniu na głównej ulicy kładli nowy asfalt, mama podeszła do drogi a te sku*** chcą kłaść asfalt na leżącą butelkę, zj***ła ich i wyrzucili butelkę. W Polsce przetargi wygrywają śmieszne oferty cenowe, po wygraniu zastanawiają się jak zrobić żeby nie dopłacić... no i mamy wietrzenie asfaltu.
  9. We Włoszech od bramki za granicą austriacko-włoską do bramki w Wenecji jest około 180km, płacę około 12€. Włoska autostrada: 0,07€/km 27gr/km Polska A4: 32gr/km Włoska: jakość przejazdu i płatności lepsza, bramki są różne (gotówka, karta na autostradę i telepass). Kartę kupuję na stacji pomiędzy bramkami, więc szybko przechodzę. Na jakiej podstawie za A4 taką cenę zaśpiewali?! 2 razy w tygodniu jeżdżę A4.
  10. Teraz już zwężek nie ma, jak skończyli remonty od razu chcą 8zł/bramka.Ta autostrada jest droższa niż we Włoszech a tam żadnych wibracji na drodze nie czuję...
  11. Teraz można płacić najgrubszym banknotem 200zł, zastanawiam się co będzie przy € jak ktoś da 500€ :gwizdanie:
  12. Ale mnie starzy załatwili, do kolacji napiłem się z nimi wina. Jak kończyłem drugi kieliszek to sobie przypomniałem, że miałem iść jeździć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.