Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. Na miejscu kolegi sprawdziłbym jeszcze tytuł przelewu, jedna cyferka inaczej i nie zaksięgowali, ale nie wykluczone, że to oni dali d*py. Ja od lipca nie zapłaciłem 200zł jak mnie pod Krakowem wysuszyli Słyszałem, że grubą kasę się płaci za przypadkowe lub złośliwe dopisanie do KRD, ale to co innego.
  2. W Ustroniu deszczu nie ma, raz mocniej raz słabiej sypie. Starzy rano byli w Wiśle, tam podobno bardziej biało. Mam nadzieję, że drogi na Salmopol nie posypią
  3. Ja mam ochotę na golonko , potem jadę do dziewczyny , a na koniec dnia Salmopol
  4. Jestem za spotem dzisiaj koło 23 na Salmopolu
  5. Z Krakowa na A4'ce przy RMF'ie z górki: -1,9 (seria) FWD mojej mamy wskazówka weszła równo na kreskę od 240 (3 osoby w aucie), felga 15" -moje 2.5 (virus około 200KM) wskazówka w połowie między 230 a 240 (3 osoby w aucie), felga 17" Po równym jadą pod 230, ale trochę czasu zlatuje. Przy tym co pokazuje licznik trzeba uwzględnić, że będzie to jakieś 5% więcej niż rzeczywiście jedziemy.
  6. A zmiana kiery w B6 na tą z B7 nie wiąże się i tak ze zmianą modułu oraz taśmy, czy tylko w przypadku kiery typu TT lub R8? Jeśli sama kiera i jasiek to wracam do planu z lata i szukam na allegro.
  7. http://www.joemonster.org/filmy/5120/Glebokie_gardlo
  8. Nie śmiej się z niego może po prostu jak robił zdjęcie to to się jeszcze trochę ruszało wole nie uruchamiać wyobraźni ani snuć domysłów ... ale życzę smacznego :polew: Nie ruszały się były już bez domków, bebechy były odcięte, wygotowane 3 razy (w wodzie najpierw z muszlami, następnie bez muszli, potem w wywarze z winem), na koniec zapieczone w paście :> W zamrażarce mam jeszcze około 150 samych stóp winniczków, dzisiaj do skonsumowania poszło około 100 przez wakacje raz poszedłem pozbierać nad Wisłę :gwizdanie: Dzięki
  9. Nie mogę się powstrzymać... ...to moja dzisiejsza kolacja :>
  10. Bardzo rzadko się zdarza żeby paczka nie doszła na drugi dzień roboczy. Średnio wychodzi od nas 5 paczek dziennie (ale GLSem); kilka razy w miesiącu na drugi dzień po wysyłce jest telefon od klienta, że dalej nie ma paczki; w systemie paczka widnieje "adresat nieobecny", klient mówi, że nie dostał żadnego awizo ani kurier nie dzwonił pomimo podanej komórki na liście przewozowym. Rocznie giną około 2 paczki, raz źle przypisali adresata jak zlecałem odebranie przesyłki, kilka razy nie potrafili trafić do dużych firm
  11. http://www.youtube.com/watch?v=A0_6-mFb6pU&feature=related 1:07 zaczyna się jazda :gwizdanie:
  12. Dzięki za spota Myślałem, że dzisiaj nie uda mi się wpaść, ale jednak zdążyłem :>
  13. robi sie powoli :gwizdanie: joł kiera i fotele miazdza system Znajomy ma białą 3 coupe z napędem na 4 kółka, ta sama kiera - podobno nawet przeciążenia pokazuje. Jaki silnik to nie wiem. Podobno ma 2 turbiny i coś jeszcze dłubnięte; licznik zamyka. Przez wakacje na A4 nieoznakowanym odjechał, zatrzymali go dopiero na bramkach silnik 335 i jest na rzeszowskich blachach?? a dokladniej Debickich?? RDE?? Na 99% blaszki SK. Wcześniej jeździł A6 3.0 TDI Q.
  14. robi sie powoli :gwizdanie: joł kiera i fotele miazdza system Znajomy ma białą 3 coupe z napędem na 4 kółka, ta sama kiera - podobno nawet przeciążenia pokazuje. Jaki silnik to nie wiem. Podobno ma 2 turbiny i coś jeszcze dłubnięte; licznik zamyka. Przez wakacje na A4 nieoznakowanym odjechał, zatrzymali go dopiero na bramkach
  15. Frekwencja dzisiaj na spocie mniejsza niż na Bielskich Jak będę znowu wcześniej wyjeżdżał z Ustronia to na pewno wpadnę
  16. Dzisiaj uda mi się wpaść do Was na spota :>
  17. Byłem przed chwilą obadać Salmopol i Równicę Ni ma śniega na drodze
  18. A ML nie ma przypadkiem dopinanej tylnej osi? Jedyne Q co widzę na filmiku to chyba przejeżdżające białe Q7. W lutym wbiłem się w zaspę w rowie tak, że samochód nawet nie drgnął jak próbowałem wyjechać. Końcówka przygody to obrót o ponad 180 i wbicie się tyłem pod górę. Moich drzwi nie dałem rady otworzyć - śniegu było równo z szybą, więc wychodziłem przez drzwi pasażera prosto na pobocze, bo samochód wszedł cały w zaspę. Miałem dużo szczęścia, że drzew nie było przy drodze. Wyciągnął mnie stary Cherokee :gwizdanie:
  19. 2 tygodnie temu pytałem na spocie co to jest: akumulator słaby http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_zapalajaca_sie_kontrolka_trakcji-t97812.0.html
  20. Kolejny plus obniżonego zawieszenia: straży miejskiej nie udało się założyć blokady 17.10 - wychodzę z mieszkania na trening, dochodzę do skrzyżowania i widzę jak strażak miejski usiłuje założyć blokadę na koło 19.20 - wracam, żadnej blokady na kole, za wycieraczką wezwanie "[...] w celu wyjaśnienia okoliczności popełnienia wykroczenia [...]" Jutro zobaczę czy nie ma żółtych śladów na nadkolu i feldze, widziałem jak się ch.. szarpał z blokadą i lekko uderzył o nadkole.
  21. dobra podpowiedź co wtedy sprawdzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.