Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcenao

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcenao

  1. Jak dla mnie wprowadzanie tego jest przestępstwem, ponieważ łamie konstytucję w prawie o wolności słowa oraz domniemanej niewinności. A wg ACTA każdy użytkownik Internetu jest domniemanym przestępcą i zabiera mu się prawo do wolnej wypowiedzi.
  2. Dzięki za miłe słowa ;D Zastanawiałem się nad wymianą liczników, tylko czytałem, że tam może być dużo zabawy, więc odpuściłem sobie. Na początku też planowałem radio 2din, ale po przeliczeniu kosztów odpuściłem sobie na razie. Ksenony dobry pomysł na wiosnę zastanowię się nad tym, tylko czy nie trzeba będzie zmieniać zderzaka pod spryski. I mam zamiar zbierać na CHIPa, parę koników się przyda :gwizdanie:
  3. Wpadła kierownica: oraz radyjko Clarion: Mody pomału do przodu Następne będą możliwe dopiero na wiosnę/lato
  4. @Up, miałeś rację, tylko, że wg zainstalowałem poprawnie wg instrukcji, czyli na niej był błąd. Poprawiłem polaryzację i ładnie grają teraz
  5. Jak w powyższym poście napisałem to zamontowałem głośniki PB i wczoraj chciałem sobie zamontować radio Clarion, ale po zamontowaniu go gwizdki zaczęły trzeszczeć i strzelać, przy oryginalnym radiu - Chorus- nic takiego się nie dzieje. Te dziwny efekt dzieje się z oboma głośnikami.
  6. Mam podobny problem z ABSem. Wg VAGa mam problem z dwoma tylnymi czujnikami, oraz jak sprawdzałem to VAG pokazuje mi, że na dwóch czujnikach koło stoi, gdy tak naprawdę jedzie. Przed diagnostyką VAG wyczyściłem wszystkie czujniki, tzn rozebrałem "koło" i tam przemyłem, bo syfu było mnóstwo. Czy muszę wymienić te czujniki, czy jest możliwość, że się przestawiły i coś z nimi jest nie tak?
  7. Dzisiaj ja się pobawiłem i jako podstawę wziąłem dystans z Golfa3, ale i tak zabawy i ciecia było dużo ;/
  8. Głośniki wylądowały w moim autku Jak będzie więcej czasu to jeszcze wygłuszę drzwi A na kierownice na razie poluje i przyjdzie i na nią czas
  9. Piękne są, ale mnie na razie nie stać ;/ W przyszłym tygodniu chcę założyć zakupione głośniki i dokupić radio. I jestem w poszukiwaniu fajnej kierownicy, choć bardziej by mnie przekonały kubełki w kolorze, moich obecnych foteli czas mnie nagli, bo za tydzień zaczyna się rok akademicki i już mało będzie czas na modowanie
  10. dzięki ;D Mam prośbę, jak by ktoś miał do sprzedania ładne kubełki w takim kolorze jak mój to byłbym chętny
  11. Witam! W końcui zebrałem się w sobie, aby wam zaprezentować swoją furmankę Jest to Audi A4 model B5 polift z 1999 roku. Silnik to TDI 110 KM (AFN). Wnętrze mam bardzo zadbane, niby ma przejechane 200 000 km, ale pewnie licznik był cofany, znając życie, ale wnętrze jest bardzo ładne, kierownica nie wytarta, rączki w drzwiach nie zniszczone, akurat w niej mnie to najbardziej urzekło Gorzej wygląda na zewnątrz, ponieważ maska ma dużo odprysków i widać, że wiele elementów było malowane, ale wszystkie szyby (oprócz przedniej - sam wymieniałem) są oryginalne, więc nic poważnego ją nie spotkało Kupiłem ją po koniec czerwca tego roku, była sprowadzona z Austrii, ogólnie moje poszukiwania tego modelu trwały ponad miesiąc i wyjeździłem wiele kilometrów zanim znalazłem akurat to autko W sumie pod koniec poszukiwań, po obejrzeniu kilkunastu aut byłem zdruzgotany stanem Audic B5 w TDI, ale w końcu udało się znaleźć coś porządnego. Moja A4 jest w dość nie typowym kolorze, nie widziałem do tej pory drugiej takiej w tym kolorze, jest to zielona perła Wyposażenie (trochę standard): - silnik AFN - ABS - 4 x jaśki - climatronik - 2 x elekt. szyb. - elektryczne lusterka - fotele z jaśkami. I tak się prezentowało moje autko zaraz po zakupie ;D Modyfikacje: - najpierw poszły felgi - 16" - chromowane ramki zegarów - półka pod popielniczką pomalowana na czarno ;P - głośniki PowerBass S-6C - wygłuszenie drzwi (na razie tylko blacha wewnątrz) - kierownica eSowa - radyjko Clarion - wymiana ręcznego na skórzany - wymiana drążka zmiany biegów na skórzany - renowacja końcówki tłumika - sprężyny Eibach Pro-Kit (-30mm) Po zamontowaniu sprężyn: Czekam na propozycję na mody, może znajdę czas, chęci oraz kasę na zabawę. przepraszam za jakość zdjęć ale były robione telefonem. Pozdrawiam i życzę gumowych drzew
  12. Furka miodzio Jak byś chciał sprzedać przednie fotele to daj znać :gwizdanie:
  13. Mam pytanie, chciałbym do drzwi kupić i zamontować takie głośniki: http://www.audiosklep.pl/helix-db-52-1-p-2362.html Jakie dystanse byłyby najlepsze? Takie: http://allegro.pl/ramka-glosnikowa-audi-a4-130-mm-i1748500332.html, czy takie: http://www.audiosklep.pl/pierscienie-130-18-mm-mdf-p-3304.html, czy może lepiej samemu pokombinować i coś stworzyć?
  14. :disgust:A jakamata byłaby najlepsza (oczywiście w rozsądnej cenie )? Ta którą ja zaproponowałem będzie dobra: http://allegro.pl/gms-04-mata-wygluszajaca-butylowa-drzwi-podloga-i1782337266.html? czy może coś tańszego by się znalazło? np.: http://allegro.pl/app-profesjonalne-maty-wygluszajace-promocja-i1778501498.html, http://allegro.pl/stp-silver-vibroplast-m1-nowosc-53x75cm-i1769929713.html??? A które dystanse kupić? http://www.audiosklep.pl/pierscienie-130-18-mm-mdf-p-3304.html http://allegro.pl/ramka-glosnikowa-audi-a4-130-mm-i1748500332.html
  15. Wybrałem Kenwooda 4051UR Na przód chciałbym założyć założyć takie głośniki: http://www.audiosklep.pl/helix-db-52-1---wyprzedaz--idealne-pod-samo-radio--p-2362.html, czy pod te głośniki trzeba montować dystanse? Jakie najlepiej wybrać? Takie : http://www.audiosklep.pl/pierscienie-130-18-mm-mdf-p-3304.html, czy dedykowane pod Audi: http://allegro.pl/ramka-glosnikowa-audi-a4-130-mm-i1748500332.html? oraz chce wygłuszyć drzwi taką matą: http://allegro.pl/gms-04-mata-wygluszajaca-butylowa-drzwi-podloga-i1782337266.html i trzeba wygłuszyć też blachę karoserii (tą w środku drzwi), czy wystarczy tylko wygłuszyć drzwi przy tapicerce?
  16. Tutaj widać jakie podświetlenie ma ten Blaupunkt:
  17. Blaupunkt ma podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz świeci na biało, a gałka na niebiesko
  18. Witam! Chcę wymienić audio w moim aucie na takie lepszej klasy Na początek chciałbym zacząć od wymiany radia i mam parę na oku i nie wiem, które wybrać: -http://allegro.pl/clarion-cz201e-cz201eg-cz201er-idealne-do-audi-krk-i1758893964.html -http://allegro.pl/sony-cdx-gt450u-gwarancja-sony-poland-krakow-i1764911337.html -http://allegro.pl/blaupunkt-madrid-210-zdjecia-real-wysylka-gratis-i1771160572.html -http://allegro.pl/kenwood-kdc-4051ur-kdc-4051ug-tani-kurier-24hsklep-i1760900084.html -http://allegro.pl/nowy-alpine-cde-120r-120rm-120rr-usb-mp3-fvat-gwar-i1770694659.html Najbardziej mi odpowiada radio Kenwooda. Jeśli istnieją jakieś lepsze radia do 400zł to proszę o propozycję Czy muszę do nich kupować jakieś adaptery, żeby radio działało dobrze i żeby działał mi tył? Po zamontowaniu radia chciałbym zainwestować w głośniki firmy Hertz, i tutaj rodzi się pytanie, czym dobrze wygłuszyć głośniki, albo drzwi, żeby efekt był zadowalający?
  19. Witam wszystkich!!! Dopiero zamierzam sobie kupić Audi B5 FL, ale już postanowiłem dołączyć na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.