Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcenao

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcenao

  1. Marcenao odpowiedział(a) na wafelek1987 temat w Układ Jezdny
    Żeby nie pisać nowego tematu, a mam podobny problem. W tej chwili mam założone springi Eibach -30 na amory 1ba, auto się zrobiło miększe i zeszło około -25mm. Czy warto zmienić amory na 1be? Auto jeszcze trochę zejdzie niżej? Czy lepiej czegoś innego szukać? Czy zostawić to w spokoju?
  2. Wielkie dzięki za rady w przyszłym tygodniu zaczynam zamawianie i mam nadzieję, że jak skończy się zima, będę mógł porządnie się wziąć za lakier
  3. @Up, Mam polerkę, dlatego zdałaby się jakaś pasta, chyba, że rzeczywiście, szkoda kasy na razie na pastę. A ten Duragloss 921 nadaje się do dokładnego mycia całego auta, czy raczej służy on do wytarcia auta z kurzu już nawoskowanego auta? Wielkie dzięki na pomoc:hi:
  4. Witam chciałbym odświeżyć trochę lakier mojego auta. Kolor to ciemny zielony metalik (British Racing Green), jest już trochę zmęczony po zimie. Do tej pory myłem samochód szamponem Autoland z woskiem pszczelim. Po przeczytaniu tego tematu oraz paru innych przygotowałem sobie na początek taki zestaw: - Szampon: Meguiars Gold Class Car Wash - odżywka: Poorboy's World Black Hole Show Glaze - rękawica: Microfiber Wash Mitt - glinka: ValeyPRO Yellow Clay Bar - cleaner: DODO Juice Supernatural Micro Prime Cleaner - wosk: DODO Juice Rain Forest Rub - aplikator: Monster Shine aplikator tri color polishing/finishing Jest zestaw budżetowy i wszystkiego nie kupię niestety na raz, prosiłbym o doradzenie o trafność wyboru i w razie czego doradzenie też niskobudżetowych produktów. Prosiłbym także o doradzenie w sprawie pasty polerskiej, aby móc usunąć rysy z lakieru.
  5. A jak to jest z emisją spalin po wycięciu kata? Diagności też mogą sprawdzić spaliny i w razie nieprawidłowości nie podbiją przecież przeglądu. Auto nadal będzie spełniało bodajże Euro3?
  6. Zawsze ręcznie myje wodą oraz szamponem, ale mam parę pytań, żeby lepiej zadbać o czyste auto Czy pianę aktywną można nanosić ręcznie? Czy potrzebny jest Karcher + pianownica? Jaki dobry szampon polecacie do mycia auta? I w co się jeszcze warto uzbroić? Wielkie dzięki za pomoc
  7. Ja mam takie sprężyny na ori 1BA w B5 i auto zeszło w dół 2cm oraz jest bardziej miękko niż oryginalnie. Wg mnie Audi fabrycznie powinno być na takiej wysokości, bo na serii stoi strasznie jak koza:wink:
  8. Taka będzie pasować: RAMKA RADIOWA CZARNA AUDI A2 A3 A4 TT (2794924898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Do polifta zaślepka jest montowana na jedną śrubkę i tak ten środkowy otwór trzeba lekko przypiłować
  9. Ja mam swoje zimowe stalówki czarne i planuje rant felgi na czerwono prysnąć
  10. tutaj masz wszystko opisane: http://www.bose.co.uk/GB/en/Images/Audi%20A4_Avant_(B5)_Model%20Year%201995-2001_EN_tcm6-6208.pdf
  11. Tak się prezentuje moja piękność po zamontowaniu sprężyn Eibach: Auto siadło o ok. 2cm. Po przejechaniu parę kilometrów mogę stwierdzić, że jest troszkę bardziej miękko niż na standardzie. Moim zdaniem te auta powinny standardowo wychodzić na takiej wysokości, bo skok amora jest naprawdę nie wielki. Jak pojeżdżę jeszcze trochę to może dojdę to konkretniejszych wniosków
  12. Właśnie chciałbym większe felgi Póki co urzekły mnie te od AMG: FELGI AMG 16 17 5x112 MERCEDES ! MERCEDES ! BK165 (2516959409) - motoAllegro FELGI AMG 17' 18' 5x112 MERCEDES ! MERCEDES ! R518 (2516959441) - motoAllegro tylko nie wiem jeszcze jak z kasą na wiosnę będę stał i czy nie lepiej szukać Avusów od b6 S-Line
  13. Coś co do mnie dzisiaj przyszło ;D Po niedzieli, a może nawet jutro montaż ;D
  14. Jeśli jakość wykonania nie rzuca się w oczy to na dobrej feldze może dałoby to radę, zwłaszcza na tarczach 320mm.
  15. A do jakich silników są przednie sprężyny: 3x fiolet (różowy),1x szara?
  16. Wpadły ręczny i gałka w skórce, więc pewien etap we wnętrzu zakończony + renowacja końcówki tłumika Teraz trzeba znaleźć duże lusterko prawe oraz czas na Chipa oraz zdałoby się znaleźć odpowiednie sprężynki do obniżenia autka.
  17. Przedwczoraj widziałem Passata B5 z klapą i tablicą USA. Największym zaskoczeniem było dla mnie że wyglądała na oryginał, bo nawet naklejkę miała.
  18. Rozumiem że miałeś je założone na ori amory? I te ori amory spokojnie wytrzymają kilka sezonów na tych sprężynkach? czy przy okazji szukać też innych amorów do kompletu?
  19. Też się podłącze: Lepiej inwestować sprężyny 1BE, czy Einbach -30 link? W sensie komfort/ wygląd?
  20. Diesel powinien mieć trochę więcej, czy mniej niż teoretycznie fabryka mu dała?
  21. No w tych tematach co znalazłem to sugerowali tylko łożyska przegubów oraz że może być mało oleju w skrzyni dlatego to były pierwsze czynności z jakimi się uporałem. Nie wiecie może na jakie koszty muszę liczyć, oraz ile to może zająć mechanikowi wymiana tego łożyska?
  22. Od dłuższego czasu mam następujący problem, słychać huczenie ze skrzyni biegów. Najgłośniej jest w przedziale prędkości 100-120 km/h. Dźwięk nie jest uzależniony od obrotów silnika, tylko od prędkości. Problem ten zaczął się pojawiać od mniej więcej września (dlatego odrzucam że to może być wina opon), jak stało się to bardziej nieznośne to wymieniłem łożyska przy przednich kołach, ale niestety nie ustało, sprawdziłem poziom oleju w skrzyni i też w normie. Wszystkie biegi wchodzą bez problemu. Co może być przyczyną tego dźwięku?
  23. Ten Ecu Project jest we Wrocławiu? Jak wygląda taki grupowy chiptuning? Wszyscy razem zjeżdżają się jednego dnia do nich i po kolei "robią" auta? Ile mocy mogą wycisnąć z silnika AFN (110KM)? wstępnie jestem chętny: Marcenao Audi A4 B5 1,9 TDI AFN
  24. Zastanawiam się nad tymi sprężynami (Eibach Pro Kit), ale na razie na ori amory, z czasem może wymienię amory. Na wstępie zaznaczę, że zależy mi na wyglądzie i komforcie. Czy auto rzeczywiście się obniży o te 30 mm na ori amorach? Komfort jazdy spadnie, czy wzrośnie i o ile?
  25. Ja montowałem PB S-6C i mi tweter pasował idealnie w miejsce oryginalnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.