Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcenao

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcenao

  1. U mnie też "tłuką się" szyby na nierównościach, próbowałem regulować wysokość ich śrubami od dołu, więcej możliwości regulacji nie widziałem. Masz jeszcze jakiś sposób?
  2. Marcenao odpowiedział(a) na dudi32 temat w Audi A4 B6/B7
    Spróbuj ręcznie złożyć dach i ewentualnie ponownie zamknąć wg instrukcji: Ewentualnie zgłoś się do kogoś z kablem, żeby sprawdzić błędy.
  3. Cabrio to jest to ?
  4. Marcenao odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Nic nie dolewali i nie czyścili? Może wystarczyło skasować błędy i tyle wystarczyło.
  5. Wrzucisz więcej zdjęć z tą dokładką?
  6. Odgrzeje temat. Czy ktoś naprawił odklejającą się tylną szybę w cabrio?
  7. Marcenao odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Widocznie gdzieś widzi problem w mechanizmie. I może któryś z elementów stawia jakiś opór albo źle się rozkłada. W dolnośląskim polecam tego gościa: http://www.cabrio-serwis.pl/ On Ci na pewno pomoże.
  8. Zderzaka nie będę zmieniał, ale myślę o dokładce. Przydałoby się też zrobić chiptuning, żeby choć trochę się odpychała? Na więcej modyfikacji jeszcze nie mam pomysłów, ale do wiosny trochę ich uzbieram ?
  9. Po prawie sześciu latach jeżdżenia Audi A4B5 przyszedł czas na zmianę samochodu. Na szczęśliwy traf podsunął mi B7 Cabrio? Szczegóły o aucie: - silnik 2.0 TDI BPW - radio RNSE (Navigation Plus) - zmieniarka płyt - burgundowa skóra - pełny FIS - grzane stołki ? - burgundowy dach - biksenon skrętny ? - czujniki zmierzchu i deszczu - burgundowy dach - dwustrefowa klima - pakiet światło (podświetlenie pod nogi, klamki wewnątrz) - mocowanie na telefon ? - manualna skrzynia ? - 18" koła - fotochromatyczne lusterka - przyciemniane szyby ? Nie wiem co tam jeszcze można dopisać, na pewno nie ma tempomatu, lodówki i sline'a. Stan na dziś:
  10. Udało mi się wyregulować śrubami od dołu (jest dojście pod uszczelkę drzwiową), ale nimi reguluje się tylko góra-dół. Mimo to szyba sztywniej siedzi, wg mnie jeszcze w drzwiach powinna by regulacja kąta nachylenia, albo wpasowanie do wewnątrz. Doczytałem, że jest taka możliwość, ale tylko tylnymi oknami, ale trzeba ściągnąć boczki, żeby dostać się szyb ?
  11. Cześć wszystkim, jestem świeżo po zakupie kabrioletu Audi B7. Podczas jazdy po naszych niezbyt równych drogach szyby trzeszczą/ uderzają o siebie jak w starym autobusie, problem pogłębia się przy otwartym dachu. Czy ktoś ma radę na to zjawisko?
  12. Witam wszystkich, potrzebuję dobre środki do czyszczenia i impregnacji dachu Audi A4 B7 cabrio kolor dachu: burgundowy do impregnacji myślę o: Gtechniq I1 Smart Fabric i do czyszczenia: Gtechniq I2 Tri-Clean + miękka szczotka do skóry? Albo zestaw od ChemicalGuys? Czy może macie lepsze i bardziej sprawdzone kosmetyki? Pozdrawiam
  13. A czy może ktoś potwierdzić, czy maska przednia jest taka sama w kabriolecie w modelach B6 i B7? EDIT: Jednak są inne.
  14. Witam, orientujecie się, czy dużo jest roboty przy przeszczepieniu napędu z 1,9 TDI? I czy ktoś może polecić firmę w okolicach Legnica/Wrocław / Dolny Śląsk? EDIT: Już znalazłem tematu o swapie pompy Mój BPW ma 150 tys.km przebiegu, jak blisko ryzyka jestem? Dodam, że autko jest produkcji 04.2007.
  15. Czy są jakieś oznaczenia silnika na które trzeba większą uwagę? Są lepsze albo gorsze?
  16. Marcenao odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam wszystkich kolegów mam szybkie pytanie: Czy w Audi B7 kabriolet ma taki sam przód jak sedan/avant? Czy zderzak, maska, lampy, cały pas przedni pasują p&p z sedanów do kabrioletów?
  17. Możliwe, że za rok albo za dwa będę chciał wymienić auto. Z jakiej firmy zamienniki są w miarę ok? Depo daje radę?
  18. Witam, w mojej Audi przednie lampy już słabo świecą, więc chciałbym wymienić je nowe. Akurat sama regeneracja nie wchodzi w grę, ponieważ lampy swoje przeszły (w jednej doklejone uchwyty, druga z mikropęknięciami, także polerowanie nie pomaga). Lepiej jest kupić nowe zamienniki (jeśli tak, to z jakiej firmy)? Czy można gdzieś kupić oryginalne używki po regeneracji?
  19. 1999 AFN - 317 tys. km. Gdy kupowałem 6 lat temu miała 185 tys. Bez ważniejszych awarii, 3 lata temu musiałem uszczelnić pompę, a w tym roku wymieniłem uszczelkę pod pokrywą głowicy, a teraz czas na przeczyszczenie / wymianę przepływki.
  20. Można wyciągnąć wsad przepływomierza do czyszczenia? Jest on przykręcony na 5cio ramiennych Torxach z bolczykiem. Czy lepiej go nie ruszać i przepływomierz czyścić przez te kratki?
  21. Do przodu powinny być głośniki odseparowane. Ale czy zagrają lepiej tego nie wiadomo.
  22. O ile się nie mylę to w B5 avant powinno być tak: po 2 w przednich drzwiach (niskotonowy + gwizdek), po 1 w tylnych oraz w bagażniku subwoofer, co daje nam razem 7 głośników.
  23. Marcenao odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Ja mam u siebie takie dywaniki: http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b5-pfi-premium-i5177790952.html i jestem bardzo zadowolony.
  24. Kolego, ja mam dokładnie ten sam silnik, skrzynię i budę co Twoja i u mnie wygląda to następująco, więc możesz sobie mniej więcej porównać czy obniża wystarczająco czy nie. Dla mnie to idealny kompromis. Zawieszenie zmienione na Pro-Kita -30/30 powiec mi czy scieraja ci sie opony od strony wewnetrznej po obnizeniu bo mi tak Ja mam założone Eibachy ProKit -30/-30 od czterech lat oraz opony na których jeżdżę już trzeci sezon i dopiero niedawno zauważyłem, że mi ostro zbiera przód od wewnętrznej strony. Byłem na jednej stacji i niby wszystko ok, zbieżność i brak luzów. Samo obniżenie może to powodować?
  25. Tutaj masz dystanse do przodu pod głośniki 16cm, parę osób na forum ich używa: https://www.olx.pl/oferta/dystanse-na-glosniki-160-165mm-audi-a4-b5-przod-CID5-IDe0ec3.html#e907fadbf4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.