Treść opublikowana przez Grewal
-
[B5 AEB] 1.8TQ --> kolejne przymiarki nowego felunku :) 18/9,5 ET30 :)
zdjęcia będą, póki co znowu wróciły zimówki - muszę pomalować wnęki i dopieścić polerke co do końcówek, jak najbardziej - jak tylko znajdę chwile czasu. dodam ciekawostke - koło siedzi w nadkolu, a zostało 5 cm gwintu tutaj jeszcze dwa zdjęcia z wczoraj ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- ---------- Post dopisany 10-07-2012 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 23:08 ---------- Nie mogę zamieścić ogłoszenia o sprzedaży w dziale sprzedam, z racji za małej ilości postów Audi A4 B5 1.8T Quattro Bytom ? Tablica.pl
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-1-8tq-kolejne-przymiarki-nowego-felunku-18-9-5-et30-200180/index2.html no i tutaj Cię znalazłem bardzo ciekawa historia Twoich samochodów, do zobaczenia w pn
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
bardzo fajny kolor, tylne lampy jak dla mnie też bardzo na plus (jak będziesz zmieniał, daj cynk ). ale te mtsy -40? toż to nie jest gleba Panie! ) pozdrawiam!
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
nie, ale tylko dzięki zawieszeniu quattro, bo im większe obniżenie z tyłu, tym większy robi się negatyw
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Nieźle to wygląda ale jak w praktyce i codziennym użytkowaniu jakby to powiedzieć... nie jest to zimówka heh przy takiej glebie i na takim kole każda większa dziura to wyzwanie ale lubie to tak czy inaczej
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
tak jak obiecałem, 18/9,5 ET 30 + 235/40 przy sporej glebie opona szczelnie wchodzi w nadkole, felga minimalnie wystaje... na tyle minimalnie, że dowód zachowam przy sobie
-
[B5 AEB] 1.8TQ --> kolejne przymiarki nowego felunku :) 18/9,5 ET30 :)
---------- Post dopisany 15-04-2012 at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2012 at 23:35 ----------
-
[B5 AEB] Wariujące wskaźniki obotów i prędkości, złe zliczanie kilometrów - film!
temat do zamknięcia, licznik zmieniony - problem zniknął... pojawił się za to FIS pozdrawiam
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
nie mierzyłem, ale koło chowa sie w nadkolu owszem, b5 w Q
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
mam takie wsadzone na 9,5 cala z ET 30 Ty masz felge pewnie maks 8,5 cala, więc nie będzie obcierać z takim ET
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
pospawałem sobie przyrząd do wyciągania rantów nadkoli a gleba myślę jest dobra, koło chowa sie w nadkolu będą zdjęcia, to pogadamy
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
hmmm, że też mi wcześniej umknął ten temat... 4 x 18/9,5 cala z ET 30 za tydzień, maks dwa pokaże, że sie zmieści pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja byłem pierwszy raz i tylko na chwilę dzięki Bulczas za części pozdrawiam
-
[ALL B5] Przegub wew do tylnego mostu quattro
mam taki przegub, ale na wał nie wewnętrzny. również szukam tego, który jest w moście
-
[ALL B5] Rysunek techniczny górnego wahacza tył w Quattro
plan był na regulowany wahacz do ustawienia większego negatywu, niż pozwala na to dolny wahacz mam możliwość cięcia sporej grubości blach
-
[ALL B5] Rysunek techniczny górnego wahacza tył w Quattro
witam, jak w temacie... może u kogoś lezy taki wahacz i mógłby mi go zwymiarować? liczę na pomoc, pozdrawiam
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
a przy stożkowym?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
jaki będzie efekt montażu takiego dv?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
no jak to skąd? z Salonu Audi, VW, Seat'a, lub Skody to raczej oczywiste hehe miałem bardziej zapytać, w jakich modelach występowały takie dv-ki
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Niby w opisie blowoff a wygląda jak DV do układu zamkniętego Ja bym tego nie kupił. Zresztą miałem BOVa Properfekt typ2 i po kilku dniach użytkowania wywalił CHECK i błędy składu mieszanki i sondy :gwizdanie: Przy doładowaniu 1Bar strzelał mocno ale przy zmianie biegu zawsze występuje coś takiego jak by się auto zastanawiał przyśpieszać/nie przyśpieszać co za tym idzie auto ma słabsze osiągi - po powrocie na ori DV auto chodzi znacznie lepiej a BOV poszedł do zwrotu. no i właśnie dlatego się zastanawiam... a jeśli oryginalny dv, to skąd?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
http://moto.allegro.pl/blow-off-uniwersalny-alu-regulowany-1-8t-2-7t-uniw-i2086519327.html Panowie, coś takiego podejdzie?
-
[B5 AEB] 1.8TQ --> kolejne przymiarki nowego felunku :) 18/9,5 ET30 :)
WIŚNIA węższa opona, dystans i już myślę nad negatywami więc jakoś to będzie chętnie bym jeszcze troche wyciągnął nadkola, musze zrobić rolke Misiek84 kredens póki co mi sie podoba, ale w następnym sezonie i nad tym pomyśle lampy będą zmienione własnie na polift, moze przyciemnie je tez troche do tego na front dojdą halogeny aktualnie zamawiam gwint i spróbuje upchnąć te 9,5 cala na przód pozdrawiam!
-
[B5 AEB] 1.8TQ --> kolejne przymiarki nowego felunku :) 18/9,5 ET30 :)
a tam sie nie da dla chcącego ale aż tak nie będę ingerował w zawieszenie, przyjdzie węższa opona i wtedy bede myślał nad dystansem [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 15:49_________________________________________________nie umiałem się powstrzymac i dziś były kolejne przymiarki wiem wiem, samochód brudny - taka pora tył bez dystansu
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
auto robi robote, do zobaczenia na drogach
-
[B5 AEB] Wariujące wskaźniki obotów i prędkości, złe zliczanie kilometrów - film!
A4 Katowice-Kraków dzięki za diagnozę panowie :hi: