Treść opublikowana przez The a4
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Siemanko dywaniki czy smierdza ? ONE WRECZ PACHNA I TO PRZYJEMNIE czy sztywne ? srednio ale takie przyzwoite pod spoodem nie ma kolcy sa gladkie jak chcesz przesunac to tak nie zabardzo sie chca suwac guma taka jakby kauczukowa i ladnie sie trzyma podlogi ogolnie je wezme bo nic lepszego nie kupie a o 30 pln nie bede kminil nie mam czasu DENERWUJACE krotka wycierka kierowcy i jak widac na zdj.bedzie tam syf ale mam plan i na taka niedogodnosc Mariusz poszukaj rezaw chyba ma bezowe gumy gdzies widzialem widze ze temat ruszyl po paru latach ale jak piszesz dobrze by bylo zeby ktos wrzucil cos do porownania wkoncu po to tu jestesmy tak ? Za cholere nie kumam tych stoperow narazie ich nie montuje zobacze jak sie spisza bo w tym tyg.dojezdzamy moja foczka do pracy na pokladzie 4ech Pozdro
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
View image: DSC01153 View image: DSC01157 View image: DSC01159 View image: DSC01152 View image: DSC01155 View image: DSC01150 View image: DSC01156 View image: DSC01145 Witam zdjecia z latarki wiec sa jakie sa gumy z rezaw plast leza bez stoperow bo mialem je na przymiarke leza dokladnie tak jak ze stoperami i tu ku mojemu zdziwieniu jak to wszedzie pisza i sie reklamuja spasowane ale wlasnie nie sa za bardzo np.tylne jak widac dziura jest a stoperow nie przesune Prosze szanownych kolegow o opinie i co Wy na to za 100pln ?warte Denerwuje mnie kierowcy czemu wiekszosc robi taki bubel z ta dlugoscia ale welury tez takie mam Sorry ale nie mialem czasu posprzatac do zdjec po tygodniu latania z ekipa tak bywa dzis jest juz czysciutko
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
OOOOOOO Jak to sie unosi oddychaj kolego olej ja zmieniam w kazdym i zawsze do 10kkm ok dzieki i o nic wiecej nie pytam temat zakonczony Narciaz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mowilem nie krzyczec jaki belkot to ze 5 w nie znaczy ze syntetyk to ze 10w pol synt. w kilku przypadkach oba sa pol synt. 15w kolo w sklepie mi pokazal pelen syntetyk a dura bl.z valvoline jest kilka 5w a jak zadzwonilem do nich to szybko mnie kolo wyleczyl bo 5w to polsyntetyk o i tyle belkotu nie zaleje 0w bo to bym przegiol jak helmut lal 15w bo tak przypuszczam ja go 3 razy 10 zalalem to teraz czas na 5 i to ryzykownie bo ni ..uja nik nie umie odpowiedziec jaki olej wlac zeby na 1 raz bylo ok kazdy mowi co chce i motul a ja do tego oleju niestety nie mam przekonania tym bardziej ze podrobek coraz wiecej Pozdrawiam
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Potwierdzam w moim przypadku przelew.jest spowodowane tymi swiecami po odlaczeniu zasilania swiec w kroccu nie bylo nic slychac podpiolem i po chwili juz sie zaczelo wiec tak jak przypuszczalem
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
No gosc jestes za foty teraz wsio wiadomo Przod to gites tyl troszke nie teges ale za ta kase daja rade Powiedzcie mi czy one maja jakies wzmocnienie w przednim kiery tak po zdjeciach to raczej na miekkie wygladaja to nawet dobrze a od spodu z kolcami czy gladkie? dzieki za foty ziomus
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Marjjjjjiiiiiuszzzz dawaj fotke Petex sa spoko tylko jak dla mnie maja jeden minus brak rantu a ja z doswiadczenia wiem ze to sie przydaje wkoncu o to tez chodzi jak ktos sam jezdzi a sporadycznie ktos mu naniesie sniegu to wporzo ale jak sie np do pracy jezdzi w kilku to juz nie tak pieknie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tylko prosze nie krzyczec jaki jest pol syntetyk ale w oznaczeniu 5w tak jak to jest w valvoline dura bl.ale nie krak jak ten cos z innej baczki np .... Chce cos rzadszego na zime poprostu ooo...
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Mariusz a jak z tylu sie ukladaja podrzuc fotki jak to w aucie wyglada bo te z rezawu w te smieszne koniczynki maja z tylu jedna dluzsza od drugiej ale w jakim celu? Dzis sie przyjzalem i jak ja mam fotel prawie do konca odsuniety a zawsze opuszczony na max to faktycznie tam sanki moga zwijac ranty Podrzuc foty bo musze cos szybko kupic
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Co moge powiedziec to to ze w temp.ponizej 5 st.przelewa sie jak jest wiecej jak 5 nie ma togo wiec raczej to przez te swiece w kruccu i innego pomyslu nie mam moze z nimi jest cos nie tak i dlatego jest problem na wekendzie pogrzebie to cos wykminie i dam cyne
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
ma ktos z rezaw plast takie w te smieszne koniczynki ? prosze o opinie
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
UUUUU Cholera to moze byc cos innego niz u mnie ale poczekaj sie nie poddamy
-
Za niska zawiecha
przod sam pchniesz to moze sie dogadamy w wr. pracuje moge sam odwbrac ile pisz na pw ok
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Problem jest z przelewaniem podczas temp ponizej 5 st na plus narazie jak na zlosc jest 7 8 st i nie moge sprawdzic ale jak przetestuje dam cyne obstawiam na 3 swiece dogrzewajace ale musze sprawdzic zeby mitow nie obalac Pozdro ziomki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzieki
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
.... Lishoo.....Jednak zauważ że jeżeli po zgaśnięciu lampki od świec odczekasz około 5s to usłyszysz wyłączenie świec poprzez przekaźnik (109 chyba) i powinieneś zobaczyć skok napięcia na + na voltomierzu. Jeżeli wtedy odpalisz auto to świece nie będą już grzały!...... Mysle ze kazdy wie jak dzialaja swiece zarowe i kiedy odpalac auto jak zgasnie kontr,chyba nikt nie czeka 2min po i odpala ? CO DO ODPALENIA I ODRAZU JACHAC TO ...Ja dziekuje postoje paru kolegow tak zalowalo ropki oszczedzali a po h...go grzac po co studzic a teraz ty gdzie turbo regeneruja ? ??? trzeba grzac BO TO KUR...DIESEL Tak samo jak turbinę się studzi, to tak samo się ją "grzeje" (doprowadza smarowanie). I TU RACJA a wogole to np.ponizej tych -10 20 ..to przeciez samo ruszenie nie rozgrzanym dieslem to jak jazda ursusem przeciez on az sie prosi zeby go zagrzac takim zimnym to mul i az serce sie kraje jak to zelastwo rechocze A tam kluccie sie ja wole odpalic wlaczyc grzana dupe isc otworzyc brame poczekac i jechac a oszczedzac to gas w kuchenkach bo w ten sposob to sie nie oszczedzi w zime i tak ponad 6 spali Proste i logiczne jesli wlaczasz ogrzewanie na max to sciagasz temp.z silnika i dlugo grzeja Dzis z obserwacj powiem tak ....bylo na plusie 8 st.i nawet raz nie chlupnelo w nagrzewnicy jutro sprawdze i powiem wam czemu jak bede pewny
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Radek a jaki miales przebieg przy przejsciu na pelny syntet i ile nim jeszcze latales po zmianie bo kogo nie spytam kazdy odradza
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Z egr to tak pewnie jest ale wole lepszy dol niz grzanko Z tym grzaniem to tak .... swiece tak czy inaczej grzeja ok.2-3min i na to nie ma wplywu to tylko kontrolka na desce gasnie wiec nie kumam o co chodzi z tym szybkim odpalaniu a po 2 to z bloku na wyjsciu ja np.mam sa 3 swiece do podgrzewania plynu i tu dalej masz racje grzeje zeby silnik mial lepsza i szybsza prace rozgrzania sie i tu moze odparowuje jakas czesc plynu i przelewa ale to nie bardzo . Ja juz jestem sklonny uwierzyc w ta uszczelke czaszki ale jeszcze to mnie meczy ze na wolnych obr.slabo leje z wyjsciowego z nagrzewnicy
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Po zgaśnięciu kontrolki od świec należy od razu uruchomić silnik; poprosze w wyjasnienie dlaczego i jaki to ma wplyw egr tak wlasnie gdzies czytalem ale to przezyje ze sie dluzej grzeje
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Jak widzę jak ludzie z pracy czy znajomi wsiadają do auta, nie poczekają aż kontrolki zgasną tylko od razu odpalają i dawaj gooo do odciny, po co czekać aż przemiesza olej i się trochę zagrzeje, od razu but, bo przecież zimno na dworze i d*py im marzną w samochodach. Ja wsiadam do zimnego auta, czekam z minutkę żeby sobie pochodził na wolnych obrotach i dopiero ruszam, i zanim wskazówka od temperatury płynu chłodzącego nie wstanie powyżej 60* to nie przekraczam 2k rpm. I w ten sposób 1,9 TDI zagrzewa się do 90* po jakichś 10 km w temp. 10*C. Dziś będę jechał do pracy to dokładnie zobaczę temp. zewnętrzną i w ile się zagrzeje to może coś porównamy ......................Kolego ja to sie w pracy klucilem z deklami i kluce a uwazaja mnie za dziwaka bo jak wsiadam tez czekam az swiece chociaz pstrykna i przestana grzac a w dm do i z 10 min wczesniej w mrozy odpale i niech chodzi i to samo jak gasze a oni to jeb na parking dojedzie i juz w locie gasza ale na 4 ech ktozy dieslem jazdza 2 juz sobie turbinki regenerowali A grzanie to tak z 10 km i lapie 90 Odpowietrzalem kilka razy na rozne juz sposoby myslalem ze po roku jazdy nie moze byc zapowietrzony ale jednak wodocznie jest Co zauwazylem ....po zdjeciu przewodu z nagrzewnicy na wyjsciowym na wolnych obrotach ledwo cieknie tak jak by sily tloczyc nie miala pompa po dodaniu lekko gazu wali calym przewodem juz nie wiem mam g12 koncentrat do -38 rozrobilem tak wyszlo ja juz nie wiem co z tym zrobic
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Grzes a czym plukales ? Marcin on kosztuje ja wiem ze jest super ale musze cos ciut z tanszej polki albo edga albo valvoline
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
spoko Marcin tylko mam obawy co do przwjscia na full syntetyk Sorry
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
wlasnie taki ma wachler i nie wiem czemu tak sie przelewa moze to i uszczelka czaszki ale zero objawow w tym kierunku ale ,,,, egr ma wplyw na grzanie? ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------[/sI dopóki termo sie nie otworzy później cicho co z tym zrobic nie wiem mowia ze uszczelka pod czszka ale 0 objawow moze pompa wody sie konczy ma to jakis wplyw ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
hhoo kolego tomx lepszych sprzedawcow znam .... ale nie o tym tu chce polemizowac a .... wlasnie chce przejsc z 10w na 5 w i szukam czytam o pllukaniu i roznie mowia a co jak nie zrobie przeciez nic mu nie bedzie spokojniej to przyjmie moze ? co radzicie i nie zdecydowalem jeszcze jaki olej ale chyba edga albo valvoline czy jakos tak ?
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
szukałem i w sumie jednoznacznej odpowiedzi w czym motul jest lepszy od castrola - nie znalazłem. zaczęło się w końcu rozchodzić który to syntetyk a który udawany syntetyk i w sumie nic konkretnego nie znalazłem a chciałem - zawsze jest jednak szansa, że nie szukałem dość dobrze. NO WLASNIE ciezko o jednoznaczna odp.i dzieki kolego jak jeden zacznie chwalic to reszta tez.... Wciaz sie zastanawiam czemu motul sa duzo lepsze pewnie oleje a tu na forum motul mootuul nie rozumiem was przeciez to i do diesla i gazu a jak do wszystkiego to do niczego przeciez diesle maja inna charakterystyke spalania itd ja mam prosbe do tych co to przechodzili zmiana z pol na pelny synt.czy mialiscie jakies problemy z rozszczelnieniem itp