Treść opublikowana przez Adr3k
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jezeli chodzi ci o immo to jest ok "dopisane klucze szt 2" da się odpalić nie ma problemu ale piloty oby dwa nie działają
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
doszedł jeszcze 1 problemik na początku przestał zamykać sie z pilota 1 klucz teraz drugi co może byc ?? nie reaguje wogóle na piloty
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam pierwszy etap przeróbki za mną teraz mam pytanie chodzi o rds na fis Radio Symphony wiem jakie piny podłączyć i gdzie tylko że w kostce są wyprowadzone kabelki i gdzies tam idą " napewno nie do licznika " gdzie one mogą iść i czy jak dołożę 3 szt nic się nie stanie ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam, szukam kogoś z okolic Częstochowy kto się bawił pzreróbkami na pełnego fisa i mógłby ew coś doradzić pomódz Czy montaż fisa "cyfrowy zegarek " jest dużo roboty +tempomat Pozdrawiam i dziękuję
-
Parametry samochodu na ekranie RNS-E itp
Chyba nie w realu ja też coś takiego widziałem , taki bajer robi jakieś bm CUSTOMS W usa całość o szynie Can
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam ponownie pytanko jedno kto pomoże w rezaniu ful fisa wiem że razacie tylko moce ale też mam zamiar ale zaczynam od fisa + tempomat Pozdro i dziękuję Ew. namiar jakiś na kogoś kumatego co ogarnia temat
-
[ALL] Taśma z wyświetlacza FIS
100 + wysyłasz na swój koszt i na allegro wybierasz jak ma wrócić "koszty transportu"
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a po ile takie transpordery chodzą ????
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam mam pytanie czy jest ktoś z okolic SC kto pomoże przy wymianie 1/2 fis na pełny Pozdrawiam i dziękuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
oby dwa polifty białe podświetlenie od diesla boję sie za to zabrać 0 doświadczenia ,,, ok kupuje ten licznik jeszcze manetki muszę nabyć i rezam jak się uda choć będzie ciężko a jak jest z manetkami bo bym chciał i fis i tempomat wiem ze pająka ciężko zdobyć podejdzie do mnie jak kupie osobno ?? + oczywiście symfony czy z tym dużo roboty zeby uruchomić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam sorka ze wcinam się w temat ale mam pytanko czy licznik 8D0 920 980 Ful fis anglik podejdzie zamiast mojego 1/2 fis 8D0 920 900 M Pozdrawiam i dziękuję
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Miałem to samo tylko w druga stronę instrumenty pokazywały różnie 90 , 110 czasami 121 , czujniki zmieniałem jak leciało "3 szt za 27pln Febi,, 44pln "nie pamiętam nazwy " za 57 pln FAE i dalej to samo więc wkońcu kupiłem ori za 100 i było tydzień ok 95 na klimatroniku nic więcej nic mniej po jakiś czasie "tydzień " 110 temp grupy engine 93 w grupie instruments 110 I opinia termostat GATES czujnik Ori i dalej kupa więc walę to śmigam dalej nie patrze na wskaźniki
-
Polecane opony zimowe
Witam mam problemik z wyborem oponek do mojego wozidła 205/55/16 budżet jaki przewiduje to jakieś 1200 pln max "1000 plnbyło by ok " zastanawiam się co wybrać doradźcie coś wiem ze było tyle tematów ale opinie są różne na razie fajne opinie są o Nokian ew. jakich innych szukać pozdrawiam
-
[B6 AVF] Pracujące wycieraczki przód po włożeniu bezpiecznika.
miałem podobnie w b5 pomogło wyciągnięcie całego mechanizmu, rozkręceniu dekielka koło przekładni i tam jest takie kółeczko miedziane ze stykami i obstawiam na to że zaśniedziało po wyczyszczeniu drobnym papierem ściernym wycieraczki same juz sie nie włanczają ew niech ktoś sie wyrazi jeszcze czy w b6 jest tak samo jak w b5 Pozdrawiam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja 3 kupiłem rózne i lipa DOPIERO KUPIŁEM ORI i jest ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ech wy tylko o o mocy Avancik wpadaj na spota ja byłem 1 raz i jest ok naprawdę czasowo nie wyrabiam w niedzielę ale to się zmieni jak do rogla podjadę
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
Witam ponownie mam pytanko gdzie wkońcu szukać przyczyny tej temp rano na zimnym na desce i klimatroniku 70 st podpiąłem 2 czujnik to samo 3 to samo gdzie "w grupie engine 17 st" jak dalej szukać przyczyny macie namiary na jakiegoś elektryka z okolic Częstochowy ?? ew jakiś nowy wsad pomoże ???? Problem rozwiązany pomogła wymiana na orginalny czujnik OOOO za 94pln problem znikł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja też wpadnę jak choróbsko trochę mi odpuści to lookniecie na moje problemy z temp jakby ktoś wziął lapa bo mój trzyma 20 min kabel mam Pozdro
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
Witam ponownie dzisiaj do pracy i z powrotem max było 107 st. stale utrzymywało się 101 na klimatroniku a co do testów są ok zatrzymują się równo w połowie i cały test jest ok
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
klima działa cały czas tak samo "słyszę ,czuję " jadąc z temp 121 i info na fisie o wodzie być może klima bierze temp z czujnika tego co do ecu ??
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
nie no klima działa bo codziennie używam ale tak nie miałeś ze np wczoraj do roboty jechałem to było max 92 "20 km temp zewn 25 prędkość nie mniej jak 120" dzisiaj 92 i po jakimś czasie co 2 sek do 121 licznik planuje wymienić na pełny fis ale jeszcze takiego nie znalazłem z manetkami
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
no nie,,, a jaka jest możliwość ze to licznik ,,,, a dane na klimatroniku kanał 49 ??????
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
ok postaram się być choć wczoraj byłem ale nikogo nie było "byłem 17:30"[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 18:01_________________________________________________Witam ponownie dzisiaj wymieniłem czujnik na kolejny firmy FAE i jest to samo w grupie engine ładnie do 90 w grupie instruments 117 tylko że co kurcza już niewiem o co chodzi skoro jest to czujnik podwójny ręce mi opadają, kumpel powiedział mi żeby nie patrzyć na czujnik ważne co pokazuje grupa engine jeżeli tam jest ok to jeździć tylko że wkurza mnie to piszczenie jak 121 wejdzie i nie mam wglądu podczas jazdy co się dzieje z temp. Jeżeli ktoś jest w stanie jakkolwiek pomódz mi będę mega wdzięczny Pozdrawiam i dziękuję
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
Rozumiem ze ten czujnik co mam to w 50 % sprawny jest bo to niby podwójny skoro wskazania w grupie Engine są ok a w instruments nie zabardzo to co śmigać po kolejny ?? niewiem jechać do Marszałka czy też do Edpolu po kolejny ??
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
rozumiem twoje wskazania tez mam nowy term Gates i czujnik Febi ale 121 i piszczenie na fisie temp to już jakaś obawa jest