Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja już nigdy więcej w hotelu nie biorę z lodówki alkohol dostałem nauczkę na sylwestra hahaha połowę wypiłem a połowę wziąłem na zapas do domu myślałem że to jest za free cieszyłem się aż do momentu gdy z hotelu zadzwonili do mnie o regulowanie wpłaty se myślę jakiej wpłaty już zapłaciłem za hotel itd. a później okazało się że chodzi im o alkohol i kazali mi zapłacić 513 zł :facepalm: To wtedy miałeś powód do picia hehe
  2. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już za późno na zmiane hee. Nie miałem z niebieskim to Ci nie powiem jaki efekt...
  3. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierunkowskaz 12V PY21W SILVER VISION PHILIPS (3663559215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tak na aucie wygląda
  4. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    21w
  5. Zamiast takich zarówek które nie wiadomo ile poświecą mam założone ledy w halogeny już rok w drugim aucie 2 lata i nic sie nie dzieje.
  6. Wyciągnij uszczelke , następnie musisz ją wyczyścic -Smarujesz smarem powinno pomoc:)
  7. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    robienie fotek i PS opanowali do perfekcji handlarze ,PLAK i COOL
  8. Przycinasz gril tak jak mniej wiecej zanaczyłem na fotce wkładasz go w ramke od sline i nic nie trzeba kombinowac. Z racji że nie chciało sie mi przycinać założyłem z ramką od s4 (ale niedługo przytne he)
  9. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    możesz zastosować mate/gąbkę stosowaną w car audio.
  10. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie che ktoś kupic spryskiwaczy mgiełkowych ?
  11. Śrubami tego nie ustawisz regulacyjnymi .Musisz przerobic adaptery
  12. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podłącz miedzy kleme a aku miernik i wyciągnij bezpieczniki z skrzynki .Później wkładaj po koleji i będziesz wiedział co bierze prąd.
  13. A lampki w drzwiach to niby na baterie?
  14. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam h6w i jeżdze na nich długo i sie nei spaliły firmy narva chyba ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- Ale on tego i tak nie płaci . Sciągna z polisy a jemu zabiora zniżki a ile to zalezy od ubezpieczyciela. Wiec zrób jak uważasz za stosowne. Farba odpadła? Uda może sie to zrobic bez malowania elementu, są magicy co wyciagaja wgnioty ale tu pojawia sie problem bo jest załamanie. Spróbowac zapytac możesz ...
  15. poszukaj listwy na diodzie 5050
  16. i tansza wersja Immo off bypass,Drive box, vag audi vw skoda edc15 (3635540821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. Trytyki muszą być w aucie he Sam wiesz jak to jest jak sie nie chce .Nabierze mocy urzędowej to sie ogarnie w ramkę sline.
  18. Ja mam tak, wystarczy obciąc 2 zaczepy po bokach grila s4 i spiąc na tych pionowych wzmocnieniach zderzaka trytyką
  19. Tranzakcja była poza allegro. Ale cała dokumentacje @ posiadam i jego "zapewnienia" o zrobieniu przelewu też.
  20. Kupiłem rok temu lampy do busa, otrzymałem lampy i okazało się, że są 2 inne (jedna miala halogen , druga nie). Wiec zadzwoniłem do gościa i mowie że odsyłam lampy -zwrot. Lampy na drugi dzień wysłałem kurierem. Wysłałem nr konta i czekam na przelew już ponad rok. Gościu wysłał potwierdzenie że wykonał przelew niestety nigdy go nie otrzymałem. Zostało ono sfałszowane. Po kilkunastu @ odp że ma cieżka sytuacje w firmie i że zrobi przelew cześci kwoty tego również nie dostałem. Zgłoszenie sprawy na policje coś da ? czy szkoda czasu i nerów... ? Kwota za lampy to 420zł . Wszytkie @ od gościa mam potwierdzenie przelewu również. ps. Nie jest to osoba z forum ale z allegro.
  21. musisz wyciągnąć radio następnie climatronic i wtedy wyjdzie popielniczka.
  22. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    później musisz zalac szczeline miedzy plastikiem a przetwornica -klejem na gorąco lub silikonem. Pod d2s jest fajna przetwornica np z Civic
  23. Tylko jak wrzucicie maskownice (ta czarna) może być problem z zamknięciem lampy bo dużo miejsca tam nie ma. jozek726 test soczewek już był ?
  24. Ładnie wygląda na fotkach korekta 100% -brak rys. Ale po zimie i tak coś sie pojawi (holosy/ryski) może nie koniecznie na tym srebrnym aucie bo zastosowałeś powłoke ale mowie głowie o wosku. Wiec może lepiej jest nie traktowac auta papierem a po ziemie odświeżyc lakier pasta lekko ścierna i ponownie nałożyc wosk? Takie jest moje zdanie na temat takich korekt.
  25. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Plastikowe pękają -przerabiane ori mocowanie z b8. Ja mam jakbyś chciał metalowe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.