Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
B6 DIVISION
ja już nigdy więcej w hotelu nie biorę z lodówki alkohol dostałem nauczkę na sylwestra hahaha połowę wypiłem a połowę wziąłem na zapas do domu myślałem że to jest za free cieszyłem się aż do momentu gdy z hotelu zadzwonili do mnie o regulowanie wpłaty se myślę jakiej wpłaty już zapłaciłem za hotel itd. a później okazało się że chodzi im o alkohol i kazali mi zapłacić 513 zł :facepalm: To wtedy miałeś powód do picia hehe
-
B6 DIVISION
Już za późno na zmiane hee. Nie miałem z niebieskim to Ci nie powiem jaki efekt...
-
B6 DIVISION
Kierunkowskaz 12V PY21W SILVER VISION PHILIPS (3663559215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tak na aucie wygląda
- B6 DIVISION
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Zamiast takich zarówek które nie wiadomo ile poświecą mam założone ledy w halogeny już rok w drugim aucie 2 lata i nic sie nie dzieje.
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Wyciągnij uszczelke , następnie musisz ją wyczyścic -Smarujesz smarem powinno pomoc:)
-
B6 DIVISION
robienie fotek i PS opanowali do perfekcji handlarze ,PLAK i COOL
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Przycinasz gril tak jak mniej wiecej zanaczyłem na fotce wkładasz go w ramke od sline i nic nie trzeba kombinowac. Z racji że nie chciało sie mi przycinać założyłem z ramką od s4 (ale niedługo przytne he)
-
B6 DIVISION
możesz zastosować mate/gąbkę stosowaną w car audio.
-
B6 DIVISION
Nie che ktoś kupic spryskiwaczy mgiełkowych ?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Śrubami tego nie ustawisz regulacyjnymi .Musisz przerobic adaptery
-
B6 DIVISION
Podłącz miedzy kleme a aku miernik i wyciągnij bezpieczniki z skrzynki .Później wkładaj po koleji i będziesz wiedział co bierze prąd.
-
podswietlenie dolne
A lampki w drzwiach to niby na baterie?
-
B6 DIVISION
ja mam h6w i jeżdze na nich długo i sie nei spaliły firmy narva chyba ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- Ale on tego i tak nie płaci . Sciągna z polisy a jemu zabiora zniżki a ile to zalezy od ubezpieczyciela. Wiec zrób jak uważasz za stosowne. Farba odpadła? Uda może sie to zrobic bez malowania elementu, są magicy co wyciagaja wgnioty ale tu pojawia sie problem bo jest załamanie. Spróbowac zapytac możesz ...
-
Mocne listwy led
poszukaj listwy na diodzie 5050
-
[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.
i tansza wersja Immo off bypass,Drive box, vag audi vw skoda edc15 (3635540821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Trytyki muszą być w aucie he Sam wiesz jak to jest jak sie nie chce .Nabierze mocy urzędowej to sie ogarnie w ramkę sline.
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Ja mam tak, wystarczy obciąc 2 zaczepy po bokach grila s4 i spiąc na tych pionowych wzmocnieniach zderzaka trytyką
-
Problem z sprzedającym -Brak przelewu.
Tranzakcja była poza allegro. Ale cała dokumentacje @ posiadam i jego "zapewnienia" o zrobieniu przelewu też.
-
Problem z sprzedającym -Brak przelewu.
Kupiłem rok temu lampy do busa, otrzymałem lampy i okazało się, że są 2 inne (jedna miala halogen , druga nie). Wiec zadzwoniłem do gościa i mowie że odsyłam lampy -zwrot. Lampy na drugi dzień wysłałem kurierem. Wysłałem nr konta i czekam na przelew już ponad rok. Gościu wysłał potwierdzenie że wykonał przelew niestety nigdy go nie otrzymałem. Zostało ono sfałszowane. Po kilkunastu @ odp że ma cieżka sytuacje w firmie i że zrobi przelew cześci kwoty tego również nie dostałem. Zgłoszenie sprawy na policje coś da ? czy szkoda czasu i nerów... ? Kwota za lampy to 420zł . Wszytkie @ od gościa mam potwierdzenie przelewu również. ps. Nie jest to osoba z forum ale z allegro.
-
dekory wymiana
musisz wyciągnąć radio następnie climatronic i wtedy wyjdzie popielniczka.
-
B6 DIVISION
później musisz zalac szczeline miedzy plastikiem a przetwornica -klejem na gorąco lub silikonem. Pod d2s jest fajna przetwornica np z Civic
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Tylko jak wrzucicie maskownice (ta czarna) może być problem z zamknięciem lampy bo dużo miejsca tam nie ma. jozek726 test soczewek już był ?
-
Moje prace
Ładnie wygląda na fotkach korekta 100% -brak rys. Ale po zimie i tak coś sie pojawi (holosy/ryski) może nie koniecznie na tym srebrnym aucie bo zastosowałeś powłoke ale mowie głowie o wosku. Wiec może lepiej jest nie traktowac auta papierem a po ziemie odświeżyc lakier pasta lekko ścierna i ponownie nałożyc wosk? Takie jest moje zdanie na temat takich korekt.
-
B6 DIVISION
Plastikowe pękają -przerabiane ori mocowanie z b8. Ja mam jakbyś chciał metalowe.