Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
AWX.............R-Performance............:D
a co ma to do tego R-performance? Fakt że mały ic przy przegonieniu puchnie nie zawsze się jeździ z butem w podłodze a do zawstydzenia innej a4 po grubszych modach wystarczy. (cena/przyrost)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Caha:)
-
AWX.............R-Performance............:D
niezłe kreski !
-
B6 DIVISION
Mam bix jakbyś chciał
-
B6 DIVISION
W oryginale? Nie wydaje mi się...
-
B6 DIVISION
Występował w S4 xenon z ciemnym środkiem . Wiec to jest xenon! Bi-xen ma wiekszą soczewke! A to jest bi-xen
-
B6 DIVISION
zaślepiać nie musisz lol
-
B6 DIVISION
ja kupiłem zamiennik i nie narzekam .
-
B6 DIVISION
Jestem z niego zadowolony. Szkoda że ma tylko 5mp w dzisiejszych czasach to mało kiedyś tak tego nie odczuwałem. Mam go długo nigdy nie miałem problemów. Myślałem o zmianie na D5100 18/105 ale dopiero wtedy jakbym sprzedał D40. Na moje potrzeby wystarcza
-
B6 DIVISION
No co dostawczawka też można modzic ;D
-
B6 DIVISION
Tak Lift 316. Mój prywatny. Robie następne ale jedną już skończyłem lampe drugiej nie mam czasu skończyc a jak jest czas to sie nie che. Może na weekendzie sie zmobilizuje. Może jeszcze zderzaki w kolor pójda. Ledy też są może nie za "cudne" ale nie chciałem męczyć Bi-xen
-
B6 DIVISION
już dawno nie miałem b8lift wiec porównania nie zrobie Jeszcze spotkałem wersje A tu porównanie do hella intemo.
-
B6 DIVISION
Robiłem porównanie : Ori jest D3S pod D1S,D2S,D4S trzeba wyciąc blaszke w mocowaniu soczewki
-
B6 DIVISION
andr3i napisz spostrzezania na tema iphona 4 i 5:) mam 4 i zastanawiam sie czy jest sens przesiadać sie na 5
-
Lampy przednie
To zależy kto czego oczekuje od lampy
-
B6 DIVISION
Podgrzej opalarka ten klej później szmatka i benzyna extrakcyjna:) i idzie gładko
-
Lampy przednie
Jak Ci sie podobają to zakładaj Zastanów sie czy te nie będa lepsze LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B6 00-04 H7/H7 BLACK DEPO (3308148072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Lampy przednie
Lampy diodowe cec**ją sie kiepskim wykonaniem. Jak Ci sie podobają to zakładaj .
-
Dobrzy chiptunerzy
To ile za program do Sprintera 2,7CDI ?
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Brak Bi-xen w a6 to nieporozumienie. Takiej klasy samochód powinien to mieć w standardzie tak samo jak i klime Powodzenia w modach.
-
Hamulce
kupiłem Ferodo narazie jestem zadowolony.
-
System operacyjny Android
Note to już przegiecie. Widziałęm kilka razy jak ktoś rozmawiał i nasuwa sie stwierdzenie kiedyś cegłówka obecnie deska. Za duży a schowanie go w kieszeń wyglada komicznie. S3 nie podoba sie mi z wyglądu bardziej design S2 jest dla mnie. ONE jest idealny ale czy wart jest ceny.W play nie ma dobrej oferty na ten telefon.
-
NJU Mobile vs. Play
Play ma od dziś nowa oferte na karte konkurencja do NJU
-
zamiennik dla węża od turbo
Występuje cena około 140zł A jak masz gdzieś w okolicy szrot to podjedz i może uda Ci sie wytargować taki waż za smieszną kase.
-
Moc vs spalanie po chipie
Jak sie spieszy to sie nie patrzy na aspekty hamowania silnikiem i technika jazdy odgrywa drugorzędną role. Ostanio 6,5 na trasie wyszło. Na trasie wielkich różnic nie będzie.