Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. a co ma to do tego R-performance? Fakt że mały ic przy przegonieniu puchnie nie zawsze się jeździ z butem w podłodze a do zawstydzenia innej a4 po grubszych modach wystarczy. (cena/przyrost)
  2. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam bix jakbyś chciał
  3. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W oryginale? Nie wydaje mi się...
  4. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Występował w S4 xenon z ciemnym środkiem . Wiec to jest xenon! Bi-xen ma wiekszą soczewke! A to jest bi-xen
  5. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zaślepiać nie musisz lol
  6. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja kupiłem zamiennik i nie narzekam .
  7. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem z niego zadowolony. Szkoda że ma tylko 5mp w dzisiejszych czasach to mało kiedyś tak tego nie odczuwałem. Mam go długo nigdy nie miałem problemów. Myślałem o zmianie na D5100 18/105 ale dopiero wtedy jakbym sprzedał D40. Na moje potrzeby wystarcza
  8. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No co dostawczawka też można modzic ;D
  9. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak Lift 316. Mój prywatny. Robie następne ale jedną już skończyłem lampe drugiej nie mam czasu skończyc a jak jest czas to sie nie che. Może na weekendzie sie zmobilizuje. Może jeszcze zderzaki w kolor pójda. Ledy też są może nie za "cudne" ale nie chciałem męczyć Bi-xen
  10. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już dawno nie miałem b8lift wiec porównania nie zrobie Jeszcze spotkałem wersje A tu porównanie do hella intemo.
  11. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robiłem porównanie : Ori jest D3S pod D1S,D2S,D4S trzeba wyciąc blaszke w mocowaniu soczewki
  12. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    andr3i napisz spostrzezania na tema iphona 4 i 5:) mam 4 i zastanawiam sie czy jest sens przesiadać sie na 5
  13. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Egipt_CK temat w Audi A4 B6
    To zależy kto czego oczekuje od lampy
  14. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podgrzej opalarka ten klej później szmatka i benzyna extrakcyjna:) i idzie gładko
  15. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Egipt_CK temat w Audi A4 B6
    Jak Ci sie podobają to zakładaj Zastanów sie czy te nie będa lepsze LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B6 00-04 H7/H7 BLACK DEPO (3308148072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Egipt_CK temat w Audi A4 B6
    Lampy diodowe cec**ją sie kiepskim wykonaniem. Jak Ci sie podobają to zakładaj .
  17. To ile za program do Sprintera 2,7CDI ?
  18. Brak Bi-xen w a6 to nieporozumienie. Takiej klasy samochód powinien to mieć w standardzie tak samo jak i klime Powodzenia w modach.
  19. kris-krzysztof odpowiedział(a) na vctra11 temat w Układ Jezdny
    kupiłem Ferodo narazie jestem zadowolony.
  20. Note to już przegiecie. Widziałęm kilka razy jak ktoś rozmawiał i nasuwa sie stwierdzenie kiedyś cegłówka obecnie deska. Za duży a schowanie go w kieszeń wyglada komicznie. S3 nie podoba sie mi z wyglądu bardziej design S2 jest dla mnie. ONE jest idealny ale czy wart jest ceny.W play nie ma dobrej oferty na ten telefon.
  21. Play ma od dziś nowa oferte na karte konkurencja do NJU
  22. Występuje cena około 140zł A jak masz gdzieś w okolicy szrot to podjedz i może uda Ci sie wytargować taki waż za smieszną kase.
  23. Jak sie spieszy to sie nie patrzy na aspekty hamowania silnikiem i technika jazdy odgrywa drugorzędną role. Ostanio 6,5 na trasie wyszło. Na trasie wielkich różnic nie będzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.