Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. Ostatnio nie kupowałem ale jak pamietam cos koło 20zł
  2. w oplu kupisz najtaniej taki pierścień. Pasuje do róznych . Żaden nie będzie Ci ladał. Monujesz najpierw na palniku wkładasz i przekrecasz.
  3. Cena zabija masz racje. W zderzak s-line to albo tak jak mam albo jak ktoś chce paski to zrobic maskownice i zostawic halogen w spokoju.
  4. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie w klimatroniku jest k-line ? Jaka kostka i który pin ? Bo nie chce ciągnac z diagnostyki
  5. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z podstopnica?
  6. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostatnio pytałem sie w salonie vw to taniej wychodziło 480 chyba. Detal 570-560
  7. Ja halogena nie używam wogole. I może go dla mnie nie byc. Jak ktos ma dobre światła to halogen jest nie potrzebny. Później sie widzi takich co jeżdżą jeden za drugim troszkę mgły przód i tył halogeny ale w jakim celu ciezko powiedziec każdy zrobi jak będzie chciał . Moga byc i paski jak sie podobają.
  8. Jarek nie kupuj tego najtańszego leda z allegro!! Kup tego co ja mam zaoszczedzisz z 70zł a później będziesz sie wq jak z hella. To moje juz 2 ledy tej firmy i nie mam problemów. Koledzy kupili tańsze i mieli problemy.
  9. Przy tej zmodyfikowanej soczewce. Trzeba bedzie wymodzic cos podobnego. Miałeś wrzucic porownanie lexa z b8 czy wogole jest sens zmieniac soczewke.
  10. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlatego jak ja kupowałem system to kupiłem z jednego kompletu głosniki (jamo) do tego ampli. U Ciebie bedzie problem bo masz różne parametry głośnika. Przy tej samej mocy na każdy kanał ten centralny gra ciszej. I nic z tym nie zrobisz. Różnica w parametrach głośnika. Można dobierac głosniki. Jakbyś kupił niskotonowy to nie miałbyś problemów z różnica głośności . Pozostaje Ci jeszcze jedna opcja podkrecic jeden kanał głośniej zależy jakie masz opcje w ampli i z czego idzie sygnał.
  11. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a konkretnie o co chodzi ? Mam kino samsunga w którym brakowało centralnego. Kupiłem centralny Sony i podpiąłem i niby gra ale strasznie cicho tak że ledwo słychać Ten Sony ma też 3Ohmy jak i reszta. Co może być nie tak? A popatrzyłeś na pozostałe parametry? Np "skuteczność" głosnika db?
  12. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a konkretnie o co chodzi ?
  13. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zależy ilu pinowa taśma 300 zeta warte 12 pin ok dzieki za inf
  14. Konkretnie o i cos wykombinowac z profilem czy nawet sama plexe wziasc
  15. z bliska już nie jest tak "pieknie". Może kiedyś pobawie sie na taśmie 5050 i zobaczymy co z tego wyjdzie. Od czoła jakby dał plexe "mleczna" to juz by lepiej wyglądało.
  16. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile taki zestawik jest warty? Podejdzie do multifunkcji z b7 ?
  17. kris-krzysztof odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    tak
  18. Dokładnie to samo miałem pisac. Po piersze wyprostowanie leda ori graniczy z cudem (żeby śladu nie było) po drugie ilośc diod sie nie zgadza.
  19. Ty wykonywałeś ten projekt?
  20. kris-krzysztof odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    nie jedz do ASO po oring. Podjedz do sklepu co mają coś wspólnego z hydrauliką i kupisz. Jak nie znajdziesz to mam kilka w domu to Ci wyśle.
  21. daniels1980 jakas korekta była?od ostatniego spotkania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.