Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. Pytałeś o NSSC to znalazłem fotki Wracając do audi i hella.Led jest przykrecony jednym wkrętem widocznym na zdjeciu nie ma potrzeby dawac wiecej wkretów. Dociska go też kratka wzmocniona wkretem. Miedzy 2 mocowaniami leda masz łacznenie idealnie spiera sie o mocowanie fabryczne halogenu. Nie ma mozliwości żeby led wpadł w zderzak. Odpowietrznik testuje taki wynalazek bo na seryjnym paruje led nie wiem czemu. Jutro zrobie nowe odpowietrzenie Jak coś nie będziedz wiedział to pisz postaram sie pomoc.
  2. Masz w bagażniku akumulator żelowy to przez całe auto nie było sensu dawać takiego grubego kabla. Ale jak kto woli. Zastosowałeś przekaźnik rozłączający 2 aku?
  3. Szlifujemy jedno mocowanie koło odpowietrznika bo przeszkadza w adaptacji do audi Dolna cześc szlifujemy bo kostka do podłaczenia ledów sie nie mieści Następnie szlifujemy bok zderzaka. Tak żeby led był jak najbliżej ściany. Ostatnie 2 zdjęcia to masz rozebrany led. Na sam koniec Delikatnie szlifujemy mocowanie. Później dajesz wkręta przykręcając leda do zderzaka. Na sam koniec w kratce zrobiłem otwór i też wkręciłem wkręta dla pewności.
  4. a od strony auta w kostach pod fotelami nie masz przypadkiem kostki od poduchy 3 pinowej ?
  5. A nie możesz tego wyczyścisz nie ściągając tego plastika? Ja używam pędzelka i sprężonego (sprężarka+pistolet) powietrza to takich miejsc.
  6. Z tego coś się orientowałem to nie. A w czym CI to przeszkadza?
  7. Mam tak samo z tego co wyczytałem to normalne. Chodzi aż zniknie sygnał z can.
  8. 4 w drzwiach wooferki + 4 TW w drzwiach. Tuby nie polecam . Lepiej mała zamknięta skrzynkę.
  9. Pomysł z CB niezły gdzie masz druga cześć? Bo jeśli w tunelu to chyba nie słychac dobrze... Głośnik zewnętrzny gdzieś montowałeś?
  10. 18' na zimę naprawdę podziwiam.
  11. Bo siedzibę maja salonie Vw obstawiam ze w Lublinie w Fabryce taniej ...
  12. Przekrój głównego zasilania to 95mm2 .. To mnie zastanawia. Nie słyszałem o takim krze przekroju kabla.
  13. Ja u Siebie w audi montowałem Hella. Przeróbki 2 posty wyżej sa pod Hella. Z tymi okrągłymi NSCC miałem do czynienia w innym aucie -nie montowałem w audi
  14. To jest Hella
  15. + dałem z koski od alternatora (jest tam + jak zapalisz auto) natępnie przekaźnik (standardowy 12v) i musisz podpiąc jeden kabel do lamp (np + od postojówek) tak żeby wyłaczył ledy po właczeniu świateł. W Twoim przypadku dajesz przekaźnik ten kalbel od lamp ciagniesz od przekaźnika do leda i masz 20/100% ---------- Post dopisany 14-11-2012 at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 09:10 ---------- Obiecane Fotki
  16. Może wpadłeś w kałuże i tarcze się skrzywiły..
  17. Miałem mat powiem tyle utrzymać w czystości masakra. Miałem białe to samo. Kilka hamowań i już czarne...Wiec najlepiej na czarny połysk
  18. 505,01 jeśli tylna etykieta nie jest odklejana to jest podróbka na 100% ?
  19. Nie korzystałem z 8 ale uważam że warto poczekać z kupnem jeszcze trochę. Wszystkie "wpadki" zostaną wyeliminowane i wtedy kupic.
  20. Pierwsze MW jest nie do przebicia , najlepsza gra z serii NFS zgadzam sie z Tobą . Musze kupic tego nowego i wypróbować co to warte.
  21. Masz 2 bo w zestawie masz krótki kabel do łaczenia zegarów. Wystarczy podłaczyc do 1 gniazda . Masz tam 4 kabelki masa i 2 chyba pomarańczowy i biały (nie pamietam dokładnie) tym ustawiasz kolor podświetlenia podając + do jdenego lub drugiego kabla.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.