Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. wrclaguna jak Ci się nie uda ściągnąć (lub wyjaśnic sprawy z tym co wysyłał) a ja bede wybierał sie na niemcownie to mogę Ci odebrac fotele od niego.
  2. Byłem u Tego gościa. Zawozi czasami cześci do Rzeszowa (warsztaty) wiec pogadaj znim i może Ci dostarczy.
  3. Niestety - brak wyników. Proszę spróbować użyć innych zwrotów
  4. Też miałem taki pomysł jak kolega napisał. Jak zaczną to kupie preparat i zobaczymy
  5. Czyścił ktoś reflektory poprzez wlanie do środka wody destylowanej z płynem (szamponem) ? I potrząsanie? Płukanie w wodzie destylowaniej. Zastanawiam sie czy to usunie zabrudzenia wewnątrz lamp i nie uszkodzi chromów.
  6. Jarek nie wiem co sie stało ale nie parują. Może otworki pomogły lub temperatura jaka panuje teraz. Będe obserwował i napisze jakby coś sie zmieniło.
  7. Dziś zakładałem do swojej b6 1,9 pasuje
  8. Ok. Koszty można pomniejszyc stosując od A6 a nie od rs6. Orientujesz jak z zasilaniem tych ledów? Czy nie mają dodatkowego modułu sterującego. Myśle że można zastosowac Tylko pomierzyć czy się mieści. Wykonanie z NSSC jest ok. Ładnie zabudować od góry
  9. -bix z b6 -lampy rs6 c6 -soczewka b8 -przetwornice + żarniki ofc. -wszystkie diody wymienione od razu co by później nie trzeba było rozklejać Każdy odbłyśnik ma 3 diody, - biała mocna - DRL - biała słaba - zapala się z mijania - pomarańczowa - kierunek. Takie inf znalazłem. Kilka pytań. Jaka jest różnica miedzy ledami A6 a RS6? Led pasuje do ORI bi bez wiekszego przerabiania? W ori ledach też są 3 diody? Przez zastosowanie takigo leda (paska) regulacja działa bez problemów? Fotek nie masz lepszych niż te Galeria ? Widac naklejona -pomalowany pasek od góry. Odbłyśnik i maskownica ori bi-xen została przycinana czy jakoś inaczej modyfikowana? Ledy mają swoja przetwornice czy -+ wystarczy
  10. mlody_drog masz lepsze zdjecia swoich lamp? Ledy z A6?
  11. ma ktoś fotkę tej dokładki z zderzakiem sline b6 ?
  12. Tak pomalowane sa na tej fotce co zamieszczał. Co do malowania w mat nie polecam.
  13. w tych felgach wneki miedzy ramionami na czarno są pomalowane:) Tylko jak pomalujesz nie zapomnij fotki zrobic
  14. Jak umyje to pojawia sie taka prążka przez cała lampę. Teraz narazie odpukać spokój. Wiec nast razem zastosuje Twoj pomysł. Mam następny komplet z 2005/2006r jeszcze nie testowałem czy parują he Co do tego osrama to mam u siebie. Takie porównanie Nowa D4S Philips XenEco 42402 i D1S OSRAM D4S potrzebuje czasu na rozświetlenie bo teraz widać różnice . D4S (lewa lampa ) D1S (prawa)
  15. Wow. To co zrobiłeś że nie parują? Oring wyminiłeś? uszczelniłeś regulacje? Piekarnik?
  16. Masz zmienione soczewki w bix? czy ori? Nie parują ?
  17. Widzisz nie zwróciłem uwagi jak u CIebie jest. To przy następnym spocie będzie mod.
  18. dominikt1 lampy nie były ustawione. Tylko "położone" auto. Nie mam fotki po regulacji. I tak będe zmieniał bo jestem na etapie robienia nowych bi-xen na d4s z nowymi palnikami. Zrobie porównanie jak skończę. ---------- Post dopisany 22-12-2012 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 23:27 ---------- Zmieniłem ori przetwornice na Denso d4s+ Nowe Planiki+B8 soczewki
  19. Korzystałem z mapy na iphone i nie potrzebował 3g żeby działało.
  20. Mam prośbę do Ciebie.Możesz porobić fotki z montażu? I później zdać relacje jak sie sprawuje...
  21. Montował ktoś u siebie WEBASTO THERMO TOP C ?
  22. Chwilowo pomogło ale dalej to samo . Wiesz nie mam już pomysłu, po prostu nie mam sił męczyć, denerwowac sie z tym.
  23. A wiesz nie wiem bo nie jeździłęm jak zrobiłęm . Dzis jade w trase wiec zdam relacje. Mnie bardziej wpienia bi-xenon ..
  24. To chyba trafiłeś na jakiś wadliwą sztuke. Żadnych błędów nie wyrzucają, a radio CB działa jak należy. Nie zakłóca.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.