Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wrclaguna jak Ci się nie uda ściągnąć (lub wyjaśnic sprawy z tym co wysyłał) a ja bede wybierał sie na niemcownie to mogę Ci odebrac fotele od niego.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Byłem u Tego gościa. Zawozi czasami cześci do Rzeszowa (warsztaty) wiec pogadaj znim i może Ci dostarczy.
-
Osłona zbiorniczków audi a4 b6/b7
Niestety - brak wyników. Proszę spróbować użyć innych zwrotów
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Też miałem taki pomysł jak kolega napisał. Jak zaczną to kupie preparat i zobaczymy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Gratulacje zakupu
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Czyścił ktoś reflektory poprzez wlanie do środka wody destylowanej z płynem (szamponem) ? I potrząsanie? Płukanie w wodzie destylowaniej. Zastanawiam sie czy to usunie zabrudzenia wewnątrz lamp i nie uszkodzi chromów.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Jarek nie wiem co sie stało ale nie parują. Może otworki pomogły lub temperatura jaka panuje teraz. Będe obserwował i napisze jakby coś sie zmieniło.
-
Osłona zbiorniczków audi a4 b6/b7
Dziś zakładałem do swojej b6 1,9 pasuje
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ok. Koszty można pomniejszyc stosując od A6 a nie od rs6. Orientujesz jak z zasilaniem tych ledów? Czy nie mają dodatkowego modułu sterującego. Myśle że można zastosowac Tylko pomierzyć czy się mieści. Wykonanie z NSSC jest ok. Ładnie zabudować od góry
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
-bix z b6 -lampy rs6 c6 -soczewka b8 -przetwornice + żarniki ofc. -wszystkie diody wymienione od razu co by później nie trzeba było rozklejać Każdy odbłyśnik ma 3 diody, - biała mocna - DRL - biała słaba - zapala się z mijania - pomarańczowa - kierunek. Takie inf znalazłem. Kilka pytań. Jaka jest różnica miedzy ledami A6 a RS6? Led pasuje do ORI bi bez wiekszego przerabiania? W ori ledach też są 3 diody? Przez zastosowanie takigo leda (paska) regulacja działa bez problemów? Fotek nie masz lepszych niż te Galeria ? Widac naklejona -pomalowany pasek od góry. Odbłyśnik i maskownica ori bi-xen została przycinana czy jakoś inaczej modyfikowana? Ledy mają swoja przetwornice czy -+ wystarczy
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
mlody_drog masz lepsze zdjecia swoich lamp? Ledy z A6?
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
ma ktoś fotkę tej dokładki z zderzakiem sline b6 ?
-
17 do renowacji jaki kolor wybrać
Tak pomalowane sa na tej fotce co zamieszczał. Co do malowania w mat nie polecam.
-
17 do renowacji jaki kolor wybrać
w tych felgach wneki miedzy ramionami na czarno są pomalowane:) Tylko jak pomalujesz nie zapomnij fotki zrobic
-
[B6 AWX] Work in progress...
Jak umyje to pojawia sie taka prążka przez cała lampę. Teraz narazie odpukać spokój. Wiec nast razem zastosuje Twoj pomysł. Mam następny komplet z 2005/2006r jeszcze nie testowałem czy parują he Co do tego osrama to mam u siebie. Takie porównanie Nowa D4S Philips XenEco 42402 i D1S OSRAM D4S potrzebuje czasu na rozświetlenie bo teraz widać różnice . D4S (lewa lampa ) D1S (prawa)
-
[B6 AWX] Work in progress...
Wow. To co zrobiłeś że nie parują? Oring wyminiłeś? uszczelniłeś regulacje? Piekarnik?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Masz zmienione soczewki w bix? czy ori? Nie parują ?
-
Regeneracja włącznika świateł
Widzisz nie zwróciłem uwagi jak u CIebie jest. To przy następnym spocie będzie mod.
-
Bixenon Xenon od A do Z
dominikt1 lampy nie były ustawione. Tylko "położone" auto. Nie mam fotki po regulacji. I tak będe zmieniał bo jestem na etapie robienia nowych bi-xen na d4s z nowymi palnikami. Zrobie porównanie jak skończę. ---------- Post dopisany 22-12-2012 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 23:27 ---------- Zmieniłem ori przetwornice na Denso d4s+ Nowe Planiki+B8 soczewki
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Korzystałem z mapy na iphone i nie potrzebował 3g żeby działało.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Mam prośbę do Ciebie.Możesz porobić fotki z montażu? I później zdać relacje jak sie sprawuje...
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Montował ktoś u siebie WEBASTO THERMO TOP C ?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Chwilowo pomogło ale dalej to samo . Wiesz nie mam już pomysłu, po prostu nie mam sił męczyć, denerwowac sie z tym.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
A wiesz nie wiem bo nie jeździłęm jak zrobiłęm . Dzis jade w trase wiec zdam relacje. Mnie bardziej wpienia bi-xenon ..
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
To chyba trafiłeś na jakiś wadliwą sztuke. Żadnych błędów nie wyrzucają, a radio CB działa jak należy. Nie zakłóca.