Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Pomodziłem dziś. Otworki wieksze + pierścień . Uszczelniłem klosz silikonem.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Kilka km przejechałem na dziennych. Wiec pewnie nagrzały sie i to spowodowało zaparowanie...
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Jarek po dzisiejszej trasie fota.Ledy OFF Ale przynajmniej bi-xen juz prawie nie paruje Jedna 0 zaparowania druga troszkę. Tylne mocowanie przetwornicy nie przykręciłem do lampy tylko zostawiłem przerwe i pomogło. A z ledami powalczę wieczorem.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ja przerabiałem ledy wiec nie sądzę że gwarancja to uwzględni.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Ja mam otwory na 12 i 18 . Kratki w tych miejscach są pełne (otworki w plastrze "miodu") wiec pęd powietrza -deszcz raczej tam nie wpadnie. Z pierścieniem zrobię fotkę na tygodniu będziesz miał obraz o co mi chodzi. Ok napisz co tam wskórałeś z Hella...
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Jarek wiesz ja wywierciłem otwory góra dół. I tam nie ma prawa dostac sie woda. Wiesz z tym materiałem czy to ma sens? Najwyżej zrobić taki pierścień a w środku dziura. Np klej na gorąco i uformować taki okrąg. Ogarne ten temat na tyg nie myłęm dziś auta to Ci nie powiem otwory wierciłem w 2 innych punktach tak żeby sprawdzic czy to ma jakiś znaczenie.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Wszystkie łaczenia objechałem. Tylko nie kleiłem szkła(klosza tego przezroczystego) z ta czarną ramka:) Ale to nie pomogło. Nawet pomyślałem że przez kostke dostaje sie woda to tam smaru nawaliłem i dalej kicha.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Laguna widzisz to już z Toba 3 komlet który paruje. Wiesz nie myłem teraz auta ale powiem Ci że nie paruja mi. Wiesz ja już miałem dosyć parowania i wywierciłem otworki z góry -dółu i narazie (tak jak wcześniej pisałem nie myłem auta) odpukac nie parują. Łączenie na moje obserwacje jest tak szczelne że nie ma prawa tam dostac sie woda. Druga sprawa (dla pewności) obleciałęm łączenie silikonem czarnym nie pomogło. Tyle z moich obserwacji. Jutro może bedzie mycie to napisze czy parują. PS. Tak te za 170 nie parują
-
świecąca kontrolka AIRBAG po wymianie foteli
Przekręciłeś kluczyk w stacyjce i teraz masz błąd. Musisz podłączyć pod kompa i skasować błąd .
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
To nie miałem tej funkcji u siebie. Vagiem nie da się wyłączyć halogenów?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Nie dawałęm rezystora bo nie podpinałem pod wtyczki z halogenów tylko zrobiłem nową instalacje wiec nie potrzeba rezystora. Koło lampy od kierowcy jest kostka "12 pin" + po stacyjce, masa to wiadomo z jakiegoś puknktu karoseri , + po przekreceniu przełącznika w kabinie ( nie pamietam który pin w lampie -od postojówki np) tylko musisz zastosowac przekaźnik
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Black Hole daje większy wet look niż srp
-
jaki żarnik do b8
Większość żarników to podróbki dobrze udające oryginały.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
S3 na codzien to podziwiam. Miałem SII dla mnie za duży teraz mam Iphone 4 i jest kompromisem
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Fajnie bo masz ciemny kolor to widac efekty pracy. Teraz mam srebny wiec efektu aż takiego nie ma. Polece Ci wosk CHEMICAL GUYS PETE'S 53. Filmik krecony po nałożeniu Glinka+UC+SRP+Pete's 53
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ładna autko Według Ciebie z którym woskiem najlepiej się pracowało? I efekt był najlepszy
-
jaki żarnik do b8
Philips D3S XenEcoStart | Żarówki podaje barwe 4500 a z tej aukcji 4700 A Xen Start Xenon Bulbs: Żarniki xenon D3S Philips i Osram Xenarc w opisie pisze 4300lm Jeśli dane są prawdziwe to różnią sie barwa.
-
Zmiana koloru nici w mieszku dźwigni biegów
B.M Customs | Facebook robiłem 3 kierownice, reczny i polecam
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Ile takie sprzegło?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pa+MAGIFOAM Zdjecie z tel... dlatego taka jakośc.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Silikon nie pomógł Bardziej pomógł otworek na dole. Wywierce jeszcze na górze. Lewy trosze mniej zaparowany
-
+12V przy otwieraniu/zamykaniu drzwi
Otwierasz drzwi i wtym momencie pojawia sie sygnał i włacza sie CLH. Nie wiem jaki masz moduł do tego czy od podrzymuje światła przez ustalony przez Ciebie czas czy jak ginie sygnał to gaśnie.
-
+12V przy otwieraniu/zamykaniu drzwi
Jak wyłaczysz? dasz na 0 to i tak będzie działac. Podpinasz sie do wnętrza lampki, a nie do żarówki
-
+12V przy otwieraniu/zamykaniu drzwi
Otwierasz drzwi wychodzisz z auta zamykasz i CLH dostale sygnał, wiec będzie CI działac.Jak nie to zostań przy rozwiązaniu wcześniejszym
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
O akumlatorach jest tyle opini co sprzedających. Kupując do swojej audicy kupiłem ORi bo dostałem dobra cene (mniejsza od Bosh i Centry) . Przed zakupem jeździłęm do kilku sklepów i rozmwoa wygladała tak 1) (miał tylko centre na półce-Innych nie miał) dostał dobra cene to sprzedaje Jaki Pan poleci aku ? -O Panie tylko Centra 2)Jaki Pan poleca aku? (na półce głownie bosh) -Bosh -Cemu? Bo rok temu sprzedawałem centre i dużo reklamacji Jeszcze kilka sklepów zaliczyłem i już miałem metlig w głowie. Centre sam miałem 2 lata później sprzedałem auto . Spisywała sie ok.Ale co po tak krótkim czasie można powiedziec. W busie ma 4 lata centra i też ok.