Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. Albo możesz zapalniczkę zdemontować i tam masz 3 pinowa koste (jak dobrze pamietam) podłaczyc kable do CB.
  2. Co możesz zrobic to zamień palniki stronami może to pomoże. Sprawdz dokładnie kostki w lampach. Dziwne że na postoju jest ok a jak ruszasz to mrugaja. Miałem taki przypadek ale to gościowi cały czas migały..
  3. z lampki oświetlenia wnętrza będzie najlepiej. Fajny modyły robi ASE - elementy automatyki Polecam Żeby wyeliminowac opcje awaryjne +CLH podłacz pod oświetlenie wnętrza .
  4. Podgrzewasz opalarka +szmatka i benzyna extrakcyjna
  5. kris-krzysztof opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Szukam nr cześci tych osłon 1)Obok filtra powietrza 2)Po prawej stronie dwie osłony
  6. Zamawiałem u Tomnika, Polecam! jego moduły do passata..
  7. Tak zgadza sie kable ida przez całe. Fotografia miała pokazac sposób montażu aku i bezpieczników (ad Twojego steropianu) Powodzenia w realizacji planów na przyszły sezon.
  8. Ja mam Herberta I do tego midlanda ml 145 i musze zmienic antene.Moze ktos ma fotki montazu anteny na uchwycie (sedan) ...
  9. Jest tyle opraw bezpiecznikowych że napewno idzie cos sensownego dobrac. Dla bezpieczeństwa. Wiem że takie rozwiązanie jest mniej stratne niż jeszcze montowanie bezpiecznika .Przykładowy montaz
  10. Takie rozwiązanie jak podałeś jakoś nie widzi sie mi ...Wiec wolałem dac leda w kratki, źle to nie wyglda. Nie jestem pewny ale chyba nie można jeździ na takim rozwiązaniu jak Ty masz
  11. Wczoraj to zrobiłem. Będzie widać czy pomoże. Zdaj relacje jak zamontujesz
  12. Obstawiam że pod maską masz bezpiecznik Ten mały z bagażnika->wzmacniacza
  13. To pomyśl jeszcze nad bezpiecznikiem miedzy aku a wzmacniaczem.
  14. Do tych co ja montowałęm nie potrzeba. Czy mocowania takie same nie wiem. Wrzuce fotki to porównasz do tego co masz w b5
  15. Miałem Halogeney. Teraz zamontowałem światła do jazdy dziennej od skody rs. Wiec nie potrzebuje wyłacznika z taka opcja
  16. Jeśli nie chcesz kupować wtyczek to możesz zastosować taki pin
  17. Tak ale jemu się wyłącza a Tobie nie. I pewnie rano miałeś problemy z odpaleniem auta.
  18. Nie są obcięte możesz przykręcić ale idealnie seryjne otwory co trzymały halogen nie pasują. Nie ma potrzeby obcinania ich. Decyzja należy do Ciebie czy chcesz sie bawić w montaż
  19. Tak jak koledzy pisali. W Twoim budżecie poszukać używanych zestawów warto dołożyć kilka stówek na taki sprzęcik -Szukaj stereo.
  20. Mój błąd przepraszam. Myślałem że o b6 chodzi.
  21. Wrzuce nast razem fotki Pa+MAGIFOAM dla porównania.
  22. Ja zamontowałem z polo.Jest lekko przekrzywiony ale to mi nie przeszkadza.
  23. Myślałęm że chodzi Ci o inny plastik ten na zewnątrz. A Tobie chodzi ten za szybka co wypełnia przestrzeń miedzy tarcza a szyba.
  24. A może ktoś zamontował pompkę od spryskiwaczy reflektorów i podzieli sie efektem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.