Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    4f0853736b kupiłem taki znaczek s-line i nie pasuje do grilu . Ma ktoś na taki co pasuje p&p bo tego nie che mi sie przerabiac
  2. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki. Zastanawiam sie nad czarnym frontem + znaczek sline w gril i przodu już nie ruszam
  3. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    New Lampy ! + Spryski Jeszcze tylko zamontować pompkę i skończone:)
  4. To tylko powietrze i środek do czyszczenia. Ciekawe urządzenie jak komuś sie pędzelkiem nie chce bawić. Na wiosnę może kupiei przetestuje
  5. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odpowietrznik zbiorniczka
  6. Nie ma nikt na sprzedaż zbiornika pod spryski do b6?
  7. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebuje zdjecie zderzaka pod spryski (od strony auta ) jak jest w orginale poprowadzony wąż pod spryskiwacze. Ma ktoś taka fote?>
  8. Testował ktoś to urządzenie?
  9. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam dylemat czy ramki na grilu i w zderzaku nie pomalować na czarno . I ewentualnie znaczek audi ... Co myślicie?
  10. Jarek zero problemów ! Jak sobie przypomne RS to co chwile coś w nich poprawiałem. A te jak założyłem do dnia dzisiejszego malina!
  11. P-U-M-A patenty he może jescze jest zgłoszone do urzedu patentowego i nie można o tym pisac. Dobrze podsumowałeś Tylko niektórzy dalej żyją w świadomości że tylko oni tak przerabiają że nikt inni nie potrafi
  12. Juby_P wykres był resztę Ci powiej wujek Google
  13. juby_p Wiec napisz jak Ty spawasz kolektor z T?
  14. 3 lata temu stałem przed wyborem myjki i kupiłem KARCHER HD 1090 Jestem zadowolony warta swojej kasy. Różne testowałem zasięgałem opinii kolegów i jednak nie zdecydowałem sie na nowe serie. Ponad 210bar i 1000l wydajności.
  15. nie powiedzialęm nigdzie że to nei realne:) mocowanie sprawdzi sie do innego projektu.
  16. jemu chodziło chyba o tą srube co sie gruszke przykreca do uchwytu. Widac jak sie nałożyła (optyczne złudzenie) że jest ona na sztandze
  17. To była przymiarka tylko tego mocowania. jak idealnie wycentrujesz otwor w kolektorze z otworem w T? żeby progu nie było? masz pewnośc że uda Ci sie idealnie trafic?
  18. drugi też srebrny myśli intensywnie o by wymodzic
  19. ten zestaw nie będzie montowany w audi a tam sie zmieści na pewno
  20. sprawdzę to jutro .
  21. Nie bardzo rozumiem o jaki kąt Ci chodzi ..
  22. To mocowanie nadaje się tylko do poprzecznego silnika, a tak naprawdę nie zastosował bym go do żadnej przeróbki. Bo ?
  23. Może ktoś jest zainteresowany mocowaniem gruszki pod gtb. Mam takie mocowanie
  24. kolega jihaad podał już rozwiązanie
  25. Prościej szybciej łątwiej dokupic sterownik (moduł) za -+40 zł i moża sobie sterowac spryskiwaczami wedle uznania. Np mam tak trzymam menetke od sprysków przez 7 sek i dopiero po 7 sek odpalają sie od reflektorów:). Takie rozwiązanie jest moim zdaniem lepsze od ori.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.