Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. ja jeszcze 2 tyg redukcji i wchodzę na masę i kretę, doczekać się nie mogę bo tak mi siła zeszła przez 2 miechy redukcji że masakra Chyba bez sensu w lato robić masę Lepiej wejdź na trening funkcjonalny lub crossfit. Ja na razie odpuszczam HST i wszedłem na Giant Sets. A na lipiec/sierpień chcę wejść na trening calesthenic (ten na poreczach i świeżym powietrzu). A masa dopiero po lecie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 bardziej mi zależy na tym żeby siły wróciły, jak osiągnę takie wyniki jak miałem przed redukcją to znowu zacznę się rzeźbić
  2. ja jeszcze 2 tyg redukcji i wchodzę na masę i kretę, doczekać się nie mogę bo tak mi siła zeszła przez 2 miechy redukcji że masakra
  3. :polew: ma siłę skubaniec
  4. tył chyba siedzi na odbojach więc luz
  5. kreta to na masowy trening obowiązkowo
  6. Kretę sobie zakup będzie ciebie dobrze klepać .... kreatyna do biegania ?
  7. plan jest taki żeby się jej po prostu pozbyć bo i tak muzyka z USB non stop w aucie. Chociaż Kobieta ostatnio mnie męczy żebym podłączył antenę bo czasami chce radia posłuchać
  8. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-oswietlenie-wnetrza-wymiana-led-info-1-post-50383/
  9. dzięki nie ma żadnych dystansów, dlatego tokarz musi mi zebrać trochę z amelinium, żeby przód się schował minimalnie
  10. na 18stce i oponie 215/40 można zejść nisko, jeżeli położysz mega nisko to będzie tarło, a tak to relax, nic się nie martw
  11. gdybym miał kupić typowe auto do upalania, kierowałbym się czasami na północnej pętli ringu, ponad 20km nie wybacza błędów, wiele potencjalnie szybkich fur dostaje baty, bo są właśnie słabo wyważone, są bardzo mocne ale kiepsko skręcają (rs6), mają niby korzystny stosunek mocy do masy, ale masa sama w sobie powoduje, że są relatywnie mało zwrotne i poręczne. Nordschleife lap records - FastestLaps.com ciężko znaleźć relatywnie lepszą ofertę niż gtr w odniesieniu osiągów do ceny. corrvette wyglada całkiem ciekawie tez Już pisałem o ZR1 też jest bardzo szybka i relatywnie tania. Oglądam Fakty i widzę reportaż o dzisiejszych powrotach itp takie sraty taty o bezpieczeństwie, jadą Alfą z rejestratorem i łapią kolesia Astonem DBS cabrio na Wisłostradzie 180km/h i tłumaczenie "nie zauważyłem" też oglądałem te fakty z tym Astonem dobre Apropos Corvette, to nie koniecznie ZR1, Z06 jest niezłą opcją (stosunek mocy do ceny). Wszystko zależy w jakie przedziały cenowe celujesz
  12. oczywiście ale to minimalnie mi odprysł lakier w dwóch miejscach. A co do stoczenia alu to szukam w okolicy właśnie jakiegoś magika
  13. dzięki na dniach porobię jakies foty myślałem żeby wszystkie równo delikatnie przyciemnić, ale zastanawiam się jeszcze nad tym... plan jest żeby wywalić antenę na dobre dzięki, co do większej gleby to narazie niżej się nie da, planuję jeszcze ściągnąć koła i przednie dać do tokarza żeby mi zebrał dosłownie 4-5 mm z felgi to wtedy się schowa jeszcze
  14. Piotr żeby trzymać dietę potrzebne jest mocne samozaparcie. Niestety ale węgle są wszędzie wokół nas :/ I ten składnik właśnie najciężej ująć. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 no i ja się podpieram spalaczem
  15. Jak to zwykle bywa wszystko przeciąga się w czasie i dopiero majowy weekend pozwolił mi na wstępne ogarnięcie auta na sezon. Najpierw kręciłem gwintem żeby jakoś auto posadzić potem zmiana frontu grill S4, zderzak S4 (narazie z blachą), i lampy nowe depo z zabudowanym Bixenonem i samą czarną ramką a na tył zamiast LEDów Polifty a'la USA czyli całe czerwone: na dniach planuję zrobić jeszcze korektę lakieru bo po zimie jest w kiepskim stanie...
  16. Żeby to miało ręce i nogi, to do tego zabiegu dwie osoby minimum.... Racja... Co jak co ale lusterka ciężko się okleja...
  17. święte słowa
  18. można okleić lusterka folią termokurczliwą czarnym połyskiem, jeśli będzie kiepsko to zerwać i zostaje czerwień
  19. Teraz jest kosa 100%. Lusterka zostaw, albo zrób fotoszopkę z satynowymi. Co ludzie widzą w tych satynowych lustrach to nie mam pojęcia. Sraczka totalna. Ja bym dał na czarno lusterka, w końcu to Black with Red
  20. Ja biorę olimpa thermo speed - 4 tabsy przed treningiem i klepie konkretnie (uczucie ciepła, podwyższone tętno) - biorę też napalm przed treningiem więc pewnie dlatego tak klepie. Znajomy mi polecał Animal Cuts'a ale jeśli mówisz że słabo szarpie to pewnie sobie odpuszczę, Zreszta teraz i tak chce wejść na masę spowrotem i na kreatynkę
  21. no auto stroi mega za***iście filmik jak ze stanów - oni mają fazę na latanie bez zderzaka, tylko wielki IC widać
  22. czekam na FILM po montażu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.