Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AVG] Moje A4 B5 Avant
dobry egzemplarz! jakieś koło (tak jak w planach), nieco niżej (mimo braku chęci namawiam) i będzie malinka!
-
[ALL B5] Srebrny klekot w sedanie ;)
Elegancki Sedanik a co do koła to zmień - na 18 minimum
-
[B5 AHU] Nowy nabytek, niebieska niunia !!!
Zdrowy egzemplarz widać że rzeczywiście zadbana Niunia oby służyła jak należy
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Zdrowy ten trakorek solidna gleba :good:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zdrowy egzemplarz i ta czarna podsufitka miota
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Wreszcie foty ogarnięte Zapraszam do oglądania i oceniania
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Nie wiedziałem że wychodziły B5 w tym pakiecie,daj lepsze foty A zamiast tuby było kupić skrzynię no no, skrzynie mam sorry. dzisiaj wrzucę reszcie jakieś zdrowsze foty. a B5 jak najbardziej wychodziły w pakiecie Caractere. http://www.lltek.com/caract_A4_B5.htm
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
A w ori grillu RS4 nie jest przypadkiem tak, że w znaczku są właśnie poprzeczki :gwizdanie: Bo tak mi się wydaje [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 12:29_________________________________________________http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQF9_1dTbk4PupOEN1eYWuiM9ao7DsLkfSpwVP8jDEzflgMTU_vjA a to przepraszam, mój błąd ale w tej wersji z allegro za 140 PLN pod znaczkiem jest też plaster miodu... http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/31/17/35/1731173517
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Spoko, ogarnę aparacik i pierdyknę sesję w weekend... O ile nie wsiądę spowrotem do Golfa, bo w Audi muszę porobić podstawowe rzeczy - rozrząd, płyny, filtry... i takie tam...[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 10:54_________________________________________________No i Audi wróciło od mechanika, zrobiony rozrząd, wszelkie płyny, filtry, klocki... Po powrocie założyłem nowe radio, poprowadziłem kable i podpiąłem Tuuuuuuube! wreszcie można jakoś słuchać muzyki
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
zapewnie kupił siatkę o strukturze "plastra miodu" i wklepał ją w miejsce oryginalnych poprzeczek grilla tylko że wtedy widać pod znaczkiem, że to homemade bo tam zostają te poprzeczki... mimo wszystko lepsze to niż oryginalny grill i o wiele tańsze rozwiązanie niż kupowanie a'la RS4
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
w temacie z jego A4 jest więcej fotek
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie a czy da się wcisnąć coś takiego do Avanta? : 9,5x18 ET 30 z kapciami 235/40?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
ja mam taka. Generalnie jakość niska, ale na aucie wyglada dużo lepiej niz standardowy ori. Ja jestem zadowolony. tu link do aukcji: http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b5-rs-type-94-00-black-tuning-i1729127472.html Poka foty na aucie. Aukcje widzielismy no właśnie, POKA POKA!
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
ktoś testował te podróby? warto za 140 PLN to kupić?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
co farciarz
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
no i kupił ktoś w końcu ten zamiennik za 148 PLN? http://sklep.tuning-tec.pl/category_prod.php?prod_id=3685&caty=28&lic=24&cv=2
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
zaisty egzemplarz Milordzie!
-
[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.
no furanto eleganckie tylko gleba, koło, jakaś soczewka na przód i oooooogień
-
[ALL B5] Felgi od Forda do Audi
Wiercić dziury w feldze? Czy w piaście? Jeden i drugi pomysł jest bardzo interesujący. A jakby tarło o wahacz to pamiętajcie, że zawsze można go podpiłować bo dystanse to jednak ryzyko, że pęknie albo coś . . . Ręce opadają. :polew:
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Zdrowa Avancina! Mody prowadzone z głową oby tak dalej... no i większe koło załaduj
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
:polew: to jeszcze frania Tak tylko przetłumaczę... koledze mrogalowi chodzi o jakość zdjęć hehe, no właśnie nie ogranąłem tej pralki wypucuje Auto, ogarnę pralkę i wrzucę świerze foty początek 99 tak miały Ładne auto szkoda tylko że zdjęc powiększyć nie mogę... blokada w pracy no auto jest niby z marca 99, może dlatego takie zegarki... a blokadę pewnie masz na fotosika, bo tam wrzucam zdjęcia... aktualnie też siedzę w pracy i zagadałem do informatyków, żeby mi odblokowali fotosika i powrzucałem zdjęcia
-
[ALL B5] Felgi od Forda do Audi
nie no, bez jaj, taki desperat to nie jestem żeby wiercić nowe otwory na śruby w kole
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
WITAM Przedstawiam Wam moją padlinę Sezon 2013: 2012: Historia, plany itp poniżej : pozdro600
-
[ALL B5] Felgi od Forda do Audi
no też mi się wydaje, że trochę za dużo zachodu, dlatego spróbuję sprzedać te koła do forda a kupić coś pasującego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1712659049 Dzięki za podpodziedzi i pozdrawiam!
-
[ALL B5] Felgi od Forda do Audi
Witam! Mam pytanie - czy są adaptery zmieniające rozstaw śrub z 5x108 na 5x112? mam Felgi od Forda Mondeo ST 220, chciałbym je założyć do Swojego Avanta ale nie moge znaleść takich adapterów nigdzie, ktos się orientuje czy są wogóle takie adaptery dostępne? przesiałem chyba całe alledrogo i nie znalazłem... z góry dzięki za pomoc!