Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. dobry egzemplarz! jakieś koło (tak jak w planach), nieco niżej (mimo braku chęci namawiam) i będzie malinka!
  2. Elegancki Sedanik a co do koła to zmień - na 18 minimum
  3. Zdrowy egzemplarz widać że rzeczywiście zadbana Niunia oby służyła jak należy
  4. Zdrowy ten trakorek solidna gleba :good:
  5. Zdrowy egzemplarz i ta czarna podsufitka miota
  6. Wreszcie foty ogarnięte Zapraszam do oglądania i oceniania
  7. Nie wiedziałem że wychodziły B5 w tym pakiecie,daj lepsze foty A zamiast tuby było kupić skrzynię no no, skrzynie mam sorry. dzisiaj wrzucę reszcie jakieś zdrowsze foty. a B5 jak najbardziej wychodziły w pakiecie Caractere. http://www.lltek.com/caract_A4_B5.htm
  8. A w ori grillu RS4 nie jest przypadkiem tak, że w znaczku są właśnie poprzeczki :gwizdanie: Bo tak mi się wydaje [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 12:29_________________________________________________http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQF9_1dTbk4PupOEN1eYWuiM9ao7DsLkfSpwVP8jDEzflgMTU_vjA a to przepraszam, mój błąd ale w tej wersji z allegro za 140 PLN pod znaczkiem jest też plaster miodu... http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/31/17/35/1731173517
  9. Spoko, ogarnę aparacik i pierdyknę sesję w weekend... O ile nie wsiądę spowrotem do Golfa, bo w Audi muszę porobić podstawowe rzeczy - rozrząd, płyny, filtry... i takie tam...[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 10:54_________________________________________________No i Audi wróciło od mechanika, zrobiony rozrząd, wszelkie płyny, filtry, klocki... Po powrocie założyłem nowe radio, poprowadziłem kable i podpiąłem Tuuuuuuube! wreszcie można jakoś słuchać muzyki
  10. zapewnie kupił siatkę o strukturze "plastra miodu" i wklepał ją w miejsce oryginalnych poprzeczek grilla tylko że wtedy widać pod znaczkiem, że to homemade bo tam zostają te poprzeczki... mimo wszystko lepsze to niż oryginalny grill i o wiele tańsze rozwiązanie niż kupowanie a'la RS4
  11. w temacie z jego A4 jest więcej fotek
  12. Panowie a czy da się wcisnąć coś takiego do Avanta? : 9,5x18 ET 30 z kapciami 235/40?
  13. ja mam taka. Generalnie jakość niska, ale na aucie wyglada dużo lepiej niz standardowy ori. Ja jestem zadowolony. tu link do aukcji: http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b5-rs-type-94-00-black-tuning-i1729127472.html Poka foty na aucie. Aukcje widzielismy no właśnie, POKA POKA!
  14. ktoś testował te podróby? warto za 140 PLN to kupić?
  15. co farciarz
  16. no i kupił ktoś w końcu ten zamiennik za 148 PLN? http://sklep.tuning-tec.pl/category_prod.php?prod_id=3685&caty=28&lic=24&cv=2
  17. zaisty egzemplarz Milordzie!
  18. no furanto eleganckie tylko gleba, koło, jakaś soczewka na przód i oooooogień
  19. Wiercić dziury w feldze? Czy w piaście? Jeden i drugi pomysł jest bardzo interesujący. A jakby tarło o wahacz to pamiętajcie, że zawsze można go podpiłować bo dystanse to jednak ryzyko, że pęknie albo coś . . . Ręce opadają. :polew:
  20. Zdrowa Avancina! Mody prowadzone z głową oby tak dalej... no i większe koło załaduj
  21. :polew: to jeszcze frania Tak tylko przetłumaczę... koledze mrogalowi chodzi o jakość zdjęć hehe, no właśnie nie ogranąłem tej pralki wypucuje Auto, ogarnę pralkę i wrzucę świerze foty początek 99 tak miały Ładne auto szkoda tylko że zdjęc powiększyć nie mogę... blokada w pracy no auto jest niby z marca 99, może dlatego takie zegarki... a blokadę pewnie masz na fotosika, bo tam wrzucam zdjęcia... aktualnie też siedzę w pracy i zagadałem do informatyków, żeby mi odblokowali fotosika i powrzucałem zdjęcia
  22. nie no, bez jaj, taki desperat to nie jestem żeby wiercić nowe otwory na śruby w kole
  23. WITAM Przedstawiam Wam moją padlinę Sezon 2013: 2012: Historia, plany itp poniżej : pozdro600
  24. no też mi się wydaje, że trochę za dużo zachodu, dlatego spróbuję sprzedać te koła do forda a kupić coś pasującego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1712659049 Dzięki za podpodziedzi i pozdrawiam!
  25. Witam! Mam pytanie - czy są adaptery zmieniające rozstaw śrub z 5x108 na 5x112? mam Felgi od Forda Mondeo ST 220, chciałbym je założyć do Swojego Avanta ale nie moge znaleść takich adapterów nigdzie, ktos się orientuje czy są wogóle takie adaptery dostępne? przesiałem chyba całe alledrogo i nie znalazłem... z góry dzięki za pomoc!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.