Treść opublikowana przez 1987tryczka
-
[B5 AEB] Problemy z pompa wspomagania w 1,8T quattro
coś dodam kiedyś miałem taki pryzpadek że te załątwiłęm 3 pompy od wspomagania (dwie z nich to zamienniki ) w krutkim czasie przyczyną okazało sie nie wina pomp tylko przegroda znajdująca się w zbiorniczku od płynu wspomagania
-
[A4 ADR] Potrzebne foty lub wykres z opisem montażu dolnych osłon silnika
zestaw srubke kpl ze spinkami w serwisie jest drogi lepiej na allegro poszukac za sama 1szt tych z płąskim łepkiem 6zł placiłem
-
[ALL TDI] Wymiana wahaczy
a co powiecie o DENCKERMAN WACHaczach warto zawracać sobie głowe czy nie?
-
[A4 B5] Po czym poznać dobry sprzęt do geometrii kół
najlepiej jak chcesz ustawic prawidłowo zbierznosc jedź do stacji kontroli pojazdów jakiejs dobrej, nie łaszcz sie że taniej ja znam jedną stacje co pan co zwie się diagnostą ustawia ludziom zbierznośc na urządzeniu do zbierznego pomiaru zbierznosci włąscicielowi auta co chwile karze wjeżdzac i zjedzac na płyte a puźniej sie dziwią.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystko proste jak ktoś już to robił sam przez to przechodziłem najgorzej bo kodowanie immo dochodzi ps ile koga bierze za wymiane wyswietlacza fisa? drogi jest taki koszt włacznie z wysietlaczem
-
[B5 ADP] Założenie alarmu do 1.6 1996 rok.Pomocy
kolego napisz do mie na pw cała operacja 10 minut zajmie ci
-
[B5 ADR] Dobre felgi?
hmm felgi fajnie choc nie wiem jak będą na a4 wygladać znajomy ma takie koła na leonie (15) już jexdzi pare lat i nie narzeka
-
[ALL B6] Źle spasowany błotnik?
ostatnio u znajomego poprawialismy tylko fakt była ciut miejsza szczelina to udało nam sie zniwelować wsposob poluzowania srub błotnika
-
[B5 ADR] jaki numer termostatu do ADR
verneta 6276.87 49zł w IC
-
[B5 ADR] Dorobienie klucza z immo - TYLKO w ASO???
ja u siebie vag commanderem odczytałem pin po czym vag comem zakodowałek kluczyki któa mi interesowała ps pamietaj ze przed pinem postawa 0 np 08798 udaneko kodowania
-
[ALL B7] Wydech sportowy
Magnaflow zupełnie wystarczy i jest przystępniejszy cenowo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszytski jedzę audi w dieslu 1.9 TDI