Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. Koza bo u mnie wysokie progi pod domem do pokonania...
  2. No i stało się wlecial zderzak z s4. i światła dzienne z s6 c6. Światła dzienne z pełnym sterowaniem. Czyli po odpaleniu świecą na pełną moc pi włączeniu kierunkowskazu dana strona przygasa. I na pozycji przygasają. Jutro wrzucę filmik. Ledy były już ze zderzakiem wiec zostały narazie.
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    W czym to można spotkać? Czy to raczej produkt oem.
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Według mnie projektor hella 3 np. Bmw e60 lift. A6 c7 i kilka innych nowszych modeli.
  5. No nie gadaj... ale ktoś coś znajdzie? Ma lampy z rozbitka.
  6. Witam panowie ma ktoś może coś takiego? Gniazdo elektryczne z lampy przedliftowej bosch 5 pin. Potrzebuje 2 sztuki. Nie robie adapterów . Poprostu inny cel. Lub ewentualnie wtyczki 14 pin z lamp AL a4 b8
  7. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wszystko zależy na ile chcesz mieć to legalnie ;-) napewno spryski bo to widać czy masz. Samopoziomowanie można zastąpić imitacja.
  8. Mam wyświetlacz bo wymieniałem u siebie bo miałem drugi. Ale pan który to robił. Powiedział ze nie potrzebnie wymieniałem bo stary prawdopodobnie jest sprawny, wystarczyło tylko poprawić łączenie. Także jak chcesz to za 40zł z wysyłką oddam.
  9. Panowie taka sytuacja. Jadę sobie spokojnie. Nagle licznik zgasł za piszczał. I włączył się os nowa. O co to chodzi?
  10. Jaka zarowka ? Wciskana w5w?
  11. popieram kolege w 100% wiele jest leniwcow ale i wiele osob co czytaja.... Oj leniwcow nie brakuje ale tak naprawdę wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko chcieć! Ja już nawet tu nie wchodzę bo w kółko te same pytania, jak by było trudno cofnąć . Kilkanaście stron i przeczytać. PS czorny. Cienki żółty kabelek przy ECU jest tam tylko jeden taki.
  12. Spoko jak coś to pisz służę pomocą.
  13. Ja miałem oryginalna ramkę
  14. No dobrze by było.
  15. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mnie osobiście zarowka nie przeszkadza. Przydaje się każde źródło światła. Dużo jeżdżę przez lasy i w nocy to wiesz. Zawsze to coś daje. Takie ot. Bylem ostatnio żony Ibiza na przeglądzie i gościu powiedział ze mu zepsułem statystyki. Pytam dlaczego? Bo wszystkie żarówki mam sprawne.... bo każdy kto przyjeżdżał to nie miał jakiegoś światła.
  16. Przód przykrecasz w oryginalne miejsca. Tylna jest na wcisk.
  17. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja jestem zadowolony.
  18. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja mam coś takiego u siebie.
  19. Jak odpier**le program to klekajcie narody A potem to już tylko anielski orszak... :-)
  20. U mnie to nie działało... U mnie to zadziałało tylko na czerwony komunikat, ale pozostał jeszcze żółty, który denerwuje, bo podpiąłem sobie radio i wolałem tam mieć dane z RDS, a nie wielki napis sensor. Mam już emulator i teraz mam z głowy. Co prawda nie mam temp. oleju, ale i tak z niej nie korzystałem nigdy, więc strata mała. A robił ktoś myk z diodą od immo? Chodzi mi o wylutowanie minusowej nóżki i podpięcie pod nią kabelka od ori immo. Teoretycznie powinno się to udać, ale chciałbym też przeczytać opinię kogoś, kto to zrobił faktycznie i może powiedzieć, że działa i że się da tę nóżkę wylutować i podpiąć pod nią kabelek. I czy robił też ktoś podmiankę diody AirBag na żaóweczkę? Ja robiłem tak u siebie i u kumpla z diodą immo. Działa bezproblemowo. AirBag nie ruszyłem. Na pewno nie jest to kwestia wymiany diody na żarówkę. Bo miałem licznik z angola do testów i tak zrobiłem. Ale efektu niebyło.
  21. U mnie to nie działało...
  22. Ja mam emulator i jest dobrze. Tyle że dla zgaszenia alladyna.
  23. Z tego co się orientuje jest to minimalna wartość która pokazuje klimatronik. U mnie też tak jest.
  24. No tylko ze w tym zderzaku ktoś zamontowal ledy z s6 c6 i kratki są wycięte. Więc ledy zostaną bo nie będę kupował nowych kratek. Zobaczę czy będzie tam jakieś miejsce na halo...
  25. Niedługo wpadnie zderzak z s4 i na nowo będę kombinować z halo... Bo tam nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.