Treść opublikowana przez bidzio1
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Moja lampka tak wyszła. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- Lampka jest na ledach Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
No ładny avant Powodzenia w dalszych modach.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Wiesz ją robię to co klient chce. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Też można zrobić całą ledowa tylko czy jest sens? Przeciwmgielnych ile się używa? Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
tak na tych samych. pozycja świeci słabiej a na stop świeci mocniej.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
nie powinno nic się dziać bo to już jest wewnątrz auta, powyżej uszczelki. a Karol nawet jeździ bez jednej uszczelki bo zapomniał założyć i też żyje. (ciekawe jak długo)... ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- Na biało zaznaczone miejsce cięcia.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
No ale co ci się nie podoba? zawsze można coś udoskonalić.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Każda pozycja w dzień średnio wygląda... ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Jedynie tył lampy. A tak na serio to nie mam fotek lampy.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Prosze fotki w dzień. powiem tylko że robione na automatycznych ustawieniach aparatu bo nie było czasu zbytnio na zabawę I fotki nie oddają tego co jest naprawdę. Pozycja Karola szatan pozycja Pozycja i stop u Karola Stop Tak na szybko robione.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
nie ma tak dobrze tajemnica zawodowa
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Karol ma już ledy - mam i ja ;-) Tak prawdę mówiąc nigdy nie myślałem żeby sobie robić ledy do a4 w tylnych lampach... Wogóle miało być mało ledów bo w poprzednim aucie trochę przesadziłem... Ale po zrobieniu lamp karolowi nawet mi się to spodobało. I w sobotnie popołudnie wyrezalem też dla siebie.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
bo wiesz jak to sie mówi... nie da się ?? czy się k**wa niechce??
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
czytam i odpisałem:decayed: ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- Karol jak się podobają żonie lampy??
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
ty Karol to tak często ci te stopy się przepalają że postanowiłeś ledy zamontować??
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Bo ty wiesz jak udobruchac żonę Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
niestety foto z prac brak... nie było czasu żona Karola biła już przez telefon.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
sobie sprawdz najpierw poczte:whistling:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
wrzucaj
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
witam ogłaszam że Karol ma już lampy prawie zrobione tzn pozycja stop jest pozostaje jeszcze kierunek bo niestety czasu brakło oto fotki. dodam tylko że trochę inaczej wykonane niż prototyp lecz to drobny szczegół
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
w dzień to ta w pracy byłem... a jutro to już u Karola będzie na aucie to niech kręci
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
no w tej to wychodzi na różowo
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
z białych ledów ale nie ma efektu. jutro coś na szybko wymodzimy.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
no:good: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- dobra do którego ty Michała piszesz bo tu się chyba zamieszanie zrobiło...
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
nie ma sprawy. ale ty zanim wyjedziesz to musimy zrobić flaszke żeby to wszystko się nie rozpadło