Treść opublikowana przez krzysztofquattro
-
Spotkania na drodze
Bydgoszcz granatowe A4 B5 Avant 2,5TDI nie trąbiłem bo nie mam ramek i jeszcze bym oberwał
-
[ALL B5] Szyba przednia
Yyyyy no wiem wiem ubezpieczenie obejmuje tylko wandalizm więc ... Ok dzięki za info. Nie daje mi spokoju powód pęknięcia auto nie miało wypadku raczej dość drobną stłuczkę co się okazało przy wymianie rozrządu wiec nie straciło na sztywności co zresztą czuć podczas jazdy , opony 195/15/65 więc też jak najbardziej nie powinny mieć wpływu. Musze być przy wymianie , żeby się przyjrzeć temu.
-
[ALL B5] Szyba przednia
Taki mam zamiar zgłoszę to w przyszłym tygodniu do ubezpieczalni (minicasko) może uda się podciągnąć jakoś pod to i umówię się na Fordońskiej kolo giełdy bo dają dobrą cenę. Szyba (Pilkington) z montażem 350 złotych.
-
[ALL B5] Szyba przednia
Nie znam na 100% przeszłości auta , ale nie wydaje się jakoś wymęczone. Zastanawiam się raczej czy nie jest to typowe dla tego modelu. Dlatego pytanie o rozpórkę. Faktem jest , że mam bardzo ciężką nogę , a wiadomo że wtedy nie wszystkie dziury się omija , ale bez przesady nie traktuję go jak terenówki.
-
[ALL B5] Szyba przednia
Witam w dniu wczorajszym pękła mi szyba przednia. Rysa ma długość ok 30cm po stronie zaczyna się od podszybia. Jest to oryginalna szyba więc dziwi mnie fakt jej pęknięcia tym bardziej , że po dojechaniu ok 8 do pracy wszystko było ok w każdym razie nie było to widoczne , a ok godziny 11 było już po ptakach. Moje pytanie brzmi czy często ma to miejsce w A4 B5? Domyślam się , że musiałem jej pomóc w pęknięciu wpadając w jakąś dziurę i późniejsza wysoka temperatura mogła spowodować taki efekt. Czy jest sposób , aby sobie z ty, radzić? W najbliższych dniach oczywiście wymienię szybę , ale nie chciałbym uniknąć jej pęknięcia w przyszłości. Czy rozpórka załatwiła by sprawę?
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witaski dla sąsiadów i sąsiadek :> z regionu. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 1.9 TDI Quattro
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Dzięki wyszło by i tak taniej niż u tych specjalistów u mnie :> Wrzuciłem temacik do spota może trafi się ktoś w okolicy , ale wielkie dzięki za pomoc.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Szczerze ta opcja najbardziej by mnie interesowała :gwizdanie: Widzę , że chodzi o jakiś interfejs do kompa. Z kompem sobie radzę , ale w połączeniu z autem mogę coś ... więc wolałbym nie grzebać sam.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Pastylka jest bo sprawdzali na poczekaniu , ale stwierdził że zamknięta. Ok skoro mówisz że tym ogarne temat to luz , ale jestem laikiem w temacie audi ... dam radę?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Właśnie byłem zobaczyć , ale nie mam tam nic. Na tej fotce duzo nie widać ,ale może Cię naprowadzi. Mam taj jakby zegar z FISem ale górna polowa jest zaślepiona. Sory za fotkę niestety trochę ją obcięło.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Mam tylko jeden kluczyk i jest to zwykły kluczyk nie scyzoryk chciałbym go zostawić. Wiem kolego , że drogo bo ogólny koszt wraz zakupem kluczyka zamknie się ok 450-500zł. Też byłem w centrum handlowym , ale gość powiedział że nie ma sprzętu do kopiowania tego typu pestki.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Witam scyzoryk już doszedł , dorobiłem też grot więc pozostała tylko kwestia elektroniki. Bylem u speców ale jeden wola 150 a drugi 200 zyla , a to raczej sporo. Wiem że pestka jest zamknięta więc trzeba włożyć nową. Po za tym nie mam kodów. Jest coś co mogę zrobić sam , aby zejść z tej kwoty?
-
[ALL B5] Napęd Quattro,a uślizg z tyłu
Pytanie czy EDS nie działa tylko do prędkości 40km/h?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Pewnie masz rację , ale z drugiej strony elektronika (switch) też się w jakiś tam sposób zużywa. Zamówiony jak dojdzie będe marudził dalej
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Ok super pięknie dziękuje. Nie jest może zbyt tani , ale chyba wezmę właśnie tego bo ładny stan.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
No dobra ale odpowiedni kluczyk to taki od A4 po lifcie czy jeszcze jakiś?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Ok dziś wybadam i wieczorem pomarudzę Wam dalej Sprawa wygląda tak a numer pod pompką tak ale co to mi dało?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Taki cylinder średnicy ok 10 cm opakowany w piankę? Tak mam coś takiego.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Z tego co wiem to był kluczyk w scyzoryku , ale poprzedni właściciel go zgubił. Moduł komfortu pewnie mam domykają mi się szyby i szyber po przytrzymaniu kluczyka w pozycji zamykania. Gdzie szukać tego modułu?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Niestety mam tylko zwykły kluczyk.
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Widzę , że zrobiło się poruszenie w temacie A jak wypada porównanie awaryjności TDI vs. TFSI?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Wielkie dzięki , ale teraz kolejne pytanie nowicjusza :> Po czy będe wiedział , ze to odpowiedni kluczyk do mojego auta? Czytałem gdzieś o jakiś kodach (częstotliwości) wewnątrz kluczyka , ale mam tylko jeden i nie bardzo chciałbym ryzykować rozkładanie go na części. Czy każdy kluczyk z rocznika podobnego do mojego auta będzie odpowiedni? Czym się sugerować , żeby kupić właściwy?
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
W sieci jest też ten sam filmik w opcji zimowej. Nie podniecam się tym zbytnio bo to dla mnie daleka przyszłościowa opcja.
-
[ALL B5] Fotele, kanapa a4
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=66793.0
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Może na Tobie nie , ale na mnie jako właścicielu zaledwie A4 B5 owszem. Podoba mi się sposób prowadzenia tego auta , jego zachowanie na zakrętach , przyspieszenie a także cicha praca silnika. Nie wiem czy zwróciłeś też uwagę , że gość dobijał w tym górzystym terenie do 200km/h , a auto prowadziło się jak po szynach.