Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zychu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zychu

  1. zychu odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Witam, mam problem z tempomatem. podłączyłem przewody do białej kostki wg rozpiski, dolutowałem przewody do wtyczki. Podlaczenie: Kostka przy manetce / oryginalny kolor przewodu / biała kostka w okolicach komputera / kolor przewodu w białej kostce PIN 1 czerwono-szary czerwono-szary PIN 2 niebieski niebieski PIN 3 czerwono-zolty czerwono-zolty PIN 4 i 6 czarno-bialy czarno-bialy PIN 5 czerwono-bialy bezpiecznik kolo komputera Aktywowałem dziś tempomat, pojawiła sie literka G, ale tempomat nie działa. Jak wchodzę w bloki to po włączeniu temp pojawia się 1 w miejsce zera, a gdy wcisne hamulec, wyskakuje 17, gdy przełączam pozostałe przełaczniki nic sie nie zmienia... Czy dobrze podłączyłem te przewody? Gdzie szukać przyczyny? Moje auto to A4 b5 ajm 2000r. pozdrawiam i dzięki za odp.
  2. Mam na sprzedaż sportowe zawieszenie do a4 b5: amorki bilstein + sprężyny http://tablica.pl/oferta/zawieszenie-sportowe-bilstein-audi-a4-b5--IDGNwt.html pozdrawian
  3. wczoraj przy -30 moja A4 z biedą, ale zapaliła. Dzisiaj -32 i musiałem rozwijać kable... niedaleko ode mnie w jabłonce padają rekordy - dochodziło nawet do - 39 ,
  4. Wakacje sie skończyły,nie ma już takich korków, więc kolega może śmiało jechać zakopianką do samego Zakopca bez objeżdżania przez czarny d.
  5. Jednak zdecydowałem się i kupiłem te felgi Myśle że na przód założe markowe dystanse, a na tył zwykłe z allegro. Felgi dopiero założe na przyszły sezon - jest czas na szukanie odpowiednich dystansów. Dzięki za odpowiedzi
  6. Jeśli dobrze rozumiem to jak założe dystans 15mm, to felga będzie tak samo osadzona jak w przypadku felgi z ET 35?
  7. gdzie można nabyć dobre, markowe dystanse ze śrubami? myśle że przy tych felgach 15mm byłoby ok...
  8. Witam, Mam okazje kupna felg jak w temacie za dobrą cene. Jakie dystanse trzeba by zastosować (ET50) żeby to jakoś wyglądało i czy to będzie bezpieczne? Będzie to miało jakiś wpływ na zawieszenie? Pozdrawiam
  9. A mojej a4 b5 2000r. stuknęło dopiero 72000km:) (auto od nowości w rodzinie, rzadko używane). Chyba jeden z najmniejszych przebiegów na forum:)
  10. Jestem tu nowy, witam serdecznie użytkowników

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.