Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zychu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zychu

  1. bez przesady, ile tej wody tam będzie...
  2. to raczej są kratki nawiewu jak już w b5 były podświetlane, to myślę, że w b8 też powinny
  3. dobry tapicer powinien się tym zająć na forum jest gościu który robi dobra robotę z obszywaniem kierownic, sam obszywałem, profi robota, jego nick: raggaman
  4. no oryginały to nie są, więc możliwe że mejd in czajna. pozatym wg mnie nie ciekawy wzór i kolor do b5, szczególnie bez gleby
  5. prawdopodobnie będzie obcierać od środka, jeżeli wgl wejdzie
  6. może się różnic, ale to zależy od tego w jakim stanie jest lakier,np bardziej porysowany wydaje się jaśniejszy (szczególnie w ciemnych odcieniach), lub jeżeli ktoś juz te drzwi wcześniej lakierował lub polerował. Fabryczny lakier o takim samym kodzie nie powinien się różnić
  7. A Ty wierzysz? nie musze wierzyć, bo wiem auto od nowości w rodzinie przestało kilka lat i to też niestety nie jest takie najlepsze dla niektórych podzespołów... cierpia w zasadzie uszczelniacze walu, walkow rozrzadu, walka skrzyni biegow, pierscienie i generalnie wszystkie uszczelki i przewody gumowe ... poza tym kwestia w jakich warunkach auto stalo i jak bylo przygotowane do takiego odpoczynku w moim przypadku stało w garażu, było przepalane co jakiś czas, kilka razy w roku, jak na razie uszczelnienia trzymają. opony jedynie były do wyrzucenia, bo sparciały...
  8. nic, jedynie nowe uszczelki poczytałem poradnik i obejrzałem filmik na you tubie i zrobiłem sam, w sumie nie ma nic skomplikowanego, jedynie dostęp nie ciekawy, tylko, że ja demontowałem cały przód, bo chciałem też napinacz wymienić, bo popiskiwał najtrudniej było rozpołowić turbinę, ale jakoś poszło po czyszczeniu autko nowonarodzone jakby co służe pomocą i 3 stówy na paliwo zaoszczędzone
  9. miałem praktycznie takie same objawy, powodem awarii były zapieczone łopatki w turbinie
  10. z tego co wiem poszycia słupków były szare w A4, albo czarne w eSach ... nie sądze żeby były różne odcienie tych słupków.
  11. i opory toczenia ma też niewielkie (szer 225), spalanie w porównaniu do goodyear exellence 195/65 15 wzrosło tylko o 0,2 l
  12. ja przelatałem sezon na Goodyear Eagle F1 225/45 17. Oponki godne polecenia
  13. ori na 1BA ma dokładnie 69cm do nadkola z przodu i z tyłu tak samo
  14. zychu odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    ło w morde, i pewnie sam tempomat, bez wycieraczek
  15. jeżeli od starej a8 to pasuje, w a4 b5 otwór na piastę to 57,1mm
  16. zychu odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    orientujecie sie może ile w aso kosztuje manetka tempomatu?
  17. http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/trze-trze-zaleznosci-miedzy-obnizeniem-b5-osadzeniem-felgi-et-246193/ na 8' 205 bedzie troszke naciągnięta, w temacie powyżej można podejrzeć jak to wygląda
  18. felgi standardowo 7,5 - 8,5' pod taką oponę. Tu możesz sprawdzić przekłamania : Zamienniki opon
  19. 225/40, ew. 215/40
  20. byłaby, ale nie taka zauważalna, wiadomo z czasem sie troche "przydymia" wg mnie jest dobrze podpięte, poprostu wymien obydwie żarówki na takie same W5W
  21. dystansu na pewno nie potrzeba, czy będzie obcierać zależy od gleby i opony jaką założysz, proponuje 215. przejrzyj temat : http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/trze-trze-zaleznosci-miedzy-obnizeniem-b5-osadzeniem-felgi-et-246193/
  22. ja mam Michelin Alpin 3 195/65. Wg mnie super oponka na zimę
  23. chyba nie wszystkie przeczytałeś... a auto znam od nowości i jestem pewny proponuje skończyć niepotrzebną dyskusje...
  24. no troszke lipa, ale silnik ładnie chodził w t4 do czasu zacięcia, norma w granicach 7-8.5L. w sumie to wina mechanika, który mial wymienić wszystkie zawory (1 zawór był ukruszony), wział kase na nie, a wymienił tylko 2 na jednym cylindrze , reszte zostawił, dopiero teraz wyszło, jak już silnik zdąrzył sie zatrzeć
  25. po prostu masz za słabą żarówkę w lewym reflektorze, np 4W albo 2W, zwykłe żarówki nie świecą słabiej gdy, np sie już kończą, przez cały czas świeci takim samym światłem, a potem sie poprostu pali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.