Treść opublikowana przez kox_nwa
-
[ALL B6] Problem z nawiewem...
Witam kolegów, tak jak w temacie - problem dotyczy nawiewu, a polega on na tym że: - przy włączonej klimie, siłę nawiewu reguluje się normalnie, plus minus, i wszystko działa jak należy -natomiast przy włączonej opcji ECON, regulacja siły nawiewu nie działa. Zwiększa się siła nawiewu, bo słychać coraz głośniejszy wentylator, lecz zza kratek żaden podmuch nie jest wyczuwalny aż do momentu........ gdy włączę SPRYSKIWACZ, wtedy dopiero zaczyna wiać tak jak należy. Co z takim czymś robić?? Bo to chyba nie jest normalne?
-
[ALL B6] Brak podświtlenia drzwi oraz brak informacji o ich otwarciu
no i dobra, zajmę się tym w weekend, dzięki z wskazówki, dam znać co i jak.
-
[ALL B6] Brak podświtlenia drzwi oraz brak informacji o ich otwarciu
Witam kolegów! Mam pewien problem, otóż, po przejechaniu dziś dłuższej trasy, zauważyłem że coś mi nie gra. Przy otwartych prawych tylnych drzwiach komputer nie wyświetla mi że są one otwarte, oraz nie działa ich podświetlenie. Do wczoraj wszystko było ok. Mogę to jakoś sprawdzić/naprawić bez używania komputera?? Nie mam jeszcze kabla...
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Przyciski zwalniające pasy są na zewnątrz, a światło przeciwmgłowe po lewej Natomiast co zauważyłem..... Zamek na kluczyk jest od strony pasażera
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju mniejsza moc
Defekt znaleziony, luźny zacisk na wlocie do filtra Teraz jest tak jak być powinno Polecam Motula od dzika
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju mniejsza moc
Być może mi się wydaje, bo nawet słuchając silnika podczas jazdy, mam wrażenie jakby wszystko chodziło "ciaśniej". Generalnie po wymianie oleju nic złego nie powinno się dziać, tym bardziej że olej brałem od popularnego użytkownika z forum Jutro szykuje mi się dłuższa trasa, więc z porównam szersze statystki
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju mniejsza moc
Była to pierwsza wymiana oleju i filtrów, w moich rękach oczywiście Dodatek, czyli co??
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju mniejsza moc
Nie wiem czy to tylko takie moje wrażenie, ale po wymianie oleju i wszystkich filtrów, auto stało się jakby zamulone. Nic więcej nie było robione. Olej zmieniony z Castrola Edge na Motul X-clean 8100. Chodzi jakby ciszej, ale np turbo ledwo słychać, no i to ważenie braku mocy... Jutro go trochę może pogonie. Czy takie objawy to norma po wymianie oleju??
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Wycieraczki zbierają na lewo, natomiast naklejki nie mam
-
[ALL B6] numery poduszke pod silnik 1.9 TDI AWX
dziękuję
-
[ALL B6] numery poduszke pod silnik 1.9 TDI AWX
bo chodzi mi o ori, a z tymi zamiennikami, to chodziło o to, że może będą pasowały inne, o różnych numerach Poproszę o prawą i lewą
-
[ALL B6] numery poduszke pod silnik 1.9 TDI AWX
Proszę o wszelkie informacje, jakieś opcje, zamienniki itp...
-
[B6 AVF] Czy klima chłodzi wystarczająco?
w poniedziałek podjadę do "klimatyzatora" i dam znać co orzekł Byłem: wymienione sprzegiełko, koszt 90zł razem z wymianą, i nabiciem klimy. Wszystko już ok...
-
[B6 AVF] Czy klima chłodzi wystarczająco?
filtr sprawdziłem - bez zastrzerzeń. Co dalej??
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Nie nie, panowie, to nie tak Jestem Ciekaw jak to było naprawdę, ale w poście wyżej chodziło mi o to że to naprawdę dobra robota, i jeśli nawet było przekładane, a na 90% było, to nie robił tego byle kto. Napisałem do jednego użytkownika z tego forum, wysłałem VIN, i ma mi niebawem przesłać wszystko co się da odnośnie auta. Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie
-
[B6 AVF] Czy klima chłodzi wystarczająco?
Niestety nie mam możliwości teraz sprawdzić vagiem, a duży jest koszt takiego nabicia? Ma to coś wspólnego z nawiewem, a konkretnie z jego małą efektywnością?
-
[B6 AVF] Czy klima chłodzi wystarczająco?
kurcze, może i filtr, ale co, że niby zapchany?? A czy gdyby był zapchany to dmuchawa by nie wiała? Bo nawet nawiew kiepsko dmucha. A teraz jak jechałem, to zauważyłem jeszcze, że jak włączam obieg zamknięty, to razem z nim zapala się ECON, jak naciskam to gaśnie, i zostaje tylko obieg zamknięty, co nie zmienia faktu że klima nie działa i coś syczy w kratkach nawiewu. Przewód pod maską - ten gumowy, troszkę się ugina pod naciskiem.
-
[B6 AVF] Czy klima chłodzi wystarczająco?
A ja mam taki problem: dziś, upał 31st, ustawiam klime na 19 i.... nic. Mimo podkręcenia nawiewu. Ramki i kratki wylotowe lodowate, a w samochodzie upał nie do zniesienia. Sprężarka była wymieniana. Co z tym fantem? aaaa i jeszcze..... po podkręceniu na maks nawiewu, jak mocno powinno wiać?? Bo u mnie to ledwo wyczuwalne, hałasuje tylko, ale wiać - nie wieje. Ratunku!!
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
a co ma wynikąć Autko chodzi że aż miło Porównywałem z dwiema sztukami znajomych i w porównaniu z nimi jestem z siebie dumny;p;p
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
fotel kierowcy jest bardziej zużyty, czyli ten po lewej , no i rączka drzwi....no wiecie, ten boczek na którym są przyciski od szyb... jest powycierana
-
[B5 AJM] Huczy w prawym przednim kole
tak tak wiem, sprawdzę jak będę wymieniał te końcówki drążków, tak za jednym podnoszeniem
-
[B5 AJM] Huczy w prawym przednim kole
mam ten sam szum, w lewym przednim, podejżewam łożysko, i z tego co z przeglądu wyniosłem to mam do wymiany końcówkę drążka, ma to jakiś związek? Chociaż zastanawiam się też, czy dźwięk ten nie jest spowodowany zwyczajnym tarciem opony o asfalt. Jednakowoż tarcie to pojawia się także przy konkretnym przedziale prędkości...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki za porady, w sobotę zmieniamy olej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czołem panowie. Mam pytanko. Chciałbym wymienić olej w swoim autku, ale mam pewien problem, ponieważ wiem tylko tyle że wcześniej był zalewany castrolem edge, lecz nie wiem jakim, 5w30 czy 5w40. Co w takiej sytuacji mam zrobić? Czy nie zaszkodzi jak wleję olej o innej lepkości, lub wogóle innej marki np motul?? Nastawiłem się mentalnie na 5w40, lecz nie wiem jakiej firmy. Oczywiście jest to 1.9 TDI 131KM AWX...
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Okienko z Vin mam po lewej stronie, a położenie bezpieczników dziś wieczorem sprawdzę i dam znać. Edit: Skrzynka bezpieczników jest po lewej stronie:) Słuchajcie, bo zaglądałem dziś w silnik, to tuż przy akumulatorze jest taka gumowa uszczelka, przez całą szerokość silnika - chodzi o podszybie, i taka plastikowa maskownica, która kryje mi.n akumulator i filtr kabinowy. I teraz, od tej uszczelki odchodzi taka płetwa. Czy ta płetwa powinna być nad rantem maskownicy czy też pod nim? Ma to jakieś znaczenie?? No i jeszcze niepokoi mnie maskowanie samego akumulatora, bo chroni go tylko luźno położona płytka z plastiku. Czy nie wpłynie na niego źle kontakt z wodą??