Treść opublikowana przez fatboyA4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
Mam 2 komplety z Avanta można sobie przyjechać i wymontować oddam za grosze.
-
Jakie opony wybrać na felgę 8J 215/40/18 czy 225/40/18
Aktualnie mam 205/55/16 srednicowo najbardziej by pasowała 215/40/18.
-
audi a4 B5 afn zmiana turbiny
Tak i nie raz żadnej filozofii niema odkręcasz starą i zakładasz nową wymieniasz przewód eske (łączy turbo z rurą w zderzaku) i wszystko hula.
-
Problem z S4 4.2 V8
Przyczynom może być rozsypany dwu-mas niestety bez lawety się nie obejdzie.
-
audi a4 B5 afn zmiana turbiny
Twoje turbo ma zapieczone łopatki w zmiennej geometrii trzeba rozebrać i wyczyścić co do sprężarki z awx pasuje tylko trzeba jeden przewód wymienić bo jest na szybko złącze.
-
Jakie opony wybrać na felgę 8J 215/40/18 czy 225/40/18
Potrzebuje pomocy w doborze opon na felgę 18x8J która opona będzie lepiej wyglądać?
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Do ilu to się kręci że masz licznik z benzyny?
-
Audi A4 B5 Quattro bez Quattro
Sprawdż jakie masz zawieszenie z tyłu jak jest bela to nie masz karoserii pod quattro, jedynym sposobem z quattro zrobić FWD jest wymiana skrzyni biegów i wyrzucenie wału
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
To zależy jakie ma się wyposażenie oraz skrzynie manuał czy automat.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
No to trzeba było brać moje które sprzedawałem pasowały by idealnie hehe:)
-
Kolizja z sarną a4 mocno uszkodzone co robić?
Rozwiń temat co to jest mini AC bo jak naprawie auto to muszę jakoś się zabezpieczyć na przyszłość
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
A sprawdzałeś naciski z nalepki pod maską mój zestaw był z 1,8t Quattro kupiony z olx za 230zł z kw i okazało się że przód jest pod kategorie wagową 995kg czyli wszystkie silniki benzynowe 4 cylindrowe nie dało się na tym jeździć każda większą dziura i czuć było uderzenie do dodatkowo sam zderzak z s4 który też jest dość nisko i trochę go zdarłem od dołu po zanotowaniu sprężyn przód z passata 4 motion auto się podniosło jakieś 1,5cm niby były pod obciążenie 1080kg.
-
Atrapa na wzór RS4 z allegro pomocy
A znaczej quattro da się tam jakoś zamocować?
-
Atrapa na wzór RS4 z allegro pomocy
Witam czy ktoś kupował atrapę maski na wzór RS4 z allegro link poniżej miałem wczoraj małą kolizje i między innymi atrapa uległa uszkodzeniu ale znaczek OOOO jest cały jak to wygląda na aucie i jak jest to wykonane? http://allegro.pl/atrapa-grill-kratka-audi-a4-b5-8d0-1994-01-s4-rs4-i5554681607.html
-
Jaki tylny dyfer 1.9 AFN 4x4
Odczytaj oznaczenie mostu z nalepki z wnęki koła zapasowego w bagażniku i wszystko będziesz wiedział.
-
Kolizja z sarną a4 mocno uszkodzone co robić?
Policja była na miejscu i spisali notatkę a mandat niby z jakiej racji miał bym dostać bo sarna nie przeżyła
-
Kolizja z sarną a4 mocno uszkodzone co robić?
Witam miałem dzisiaj spotkanie z sarną na drodze w aucie uszkodzona maska zderzak,gril,pourywane zaczepy od lamp i przesunięty przedni pasa czy jakaś szansa żeby wyciągnąć jakieś odszkodowanie od koła łowieckiego bo na ich terenie to się stało czy raczej nie zawracać sobie tym głowy.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Mam fabryczną rozpurke kielichów bo karoseria jest 2,5tdi a na dole dłołożyłem fabryczną ale nie wiem czy ona coś poprawiła bo trochę za cieki ten płaskowniczek ma:)
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Eibach -30 koła 205/55/16 według mnie wygląda całkiem spoko miałem trochę problem z przodem do dostałem złe sprężyny pod silnik benzynowe ale dorwałem z passta 4motion i teraz jest ok:) http://www.fotosik.pl/u/Tony29/album/2280711
-
Akumulator - napięcie 12.18V, po przejechaniu kilku km prawie 12.5V - czy dobry?
Sprawdz miernikiem do ilu spada napięcie podczas rozruchu jak spadnie poniżej 10v to aku już nie domaga.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Ja polecam Eibach w poprzednim aucie miałem zestaw weitec twardy jak beton teraz mam Eibacha -30mm wygląda to całkiem dobrze do felg 17" w sam raz
-
Dolozenie drogiego intercoolera do AHU 90 kucy
Da rady zamontować 2 culery z 2,5 ale jest trochę zabawy części jakie potrzebujemy to dwie chłodnice z uchwytami i łapaczami powierza, rurę z 2,5, osuszacz z jednym przewodem do klimy parę kolanek silikonowych,oczywiście rurę z 2,5 trzeba całkiem przerobić dospawać poduszkę i wydłużyć żeby nie haczyła o sprężarkę klimy ja miałem większość części dlatego się podjełem takiej przeróbki .
-
Podsufitówka
jaki kolor i czy auto po lifcie?
-
Cieknie paliwo z pompy wtryskowej 1.9 TDI z1
Wymontuj wyślij do mnie 2 dnie robocze i masz zpowrotem więcej na Pw