Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BizoOn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BizoOn

  1. Każdy ma inny gust, moim zdaniem fajnie by to wygladało
  2. Nie rozumiem ?
  3. Wydaję mi się że nie byłoby tak źle
  4. No dobrze ale co stoi na przeszkodzie żeby odciąć lakier ?? tak jak ramie zaczyna się rozchodzić
  5. Dlaczego nie ?? Znalazłem foty
  6. Powiem Ci że ten mat robi w ch** robotę z tym rantem
  7. Najlepiej byłoby logi zrobić A tak na poważnie to tak jak piszą koledzy, zapiekły się
  8. BizoOn odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    Co do wymieniania lusterka na duże, nie będę wymieniał, podoba mi się ta nie symetria
  9. BizoOn odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    Czyli w czarny mat ?
  10. Włącz zapłon i zostaw tak na około 60 minut
  11. BizoOn odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    Ale chrom też robi robotę
  12. Dokładnie, sprawdz przeguby
  13. W A3 miałem to samo, kumpel w A6 ma to samo... Ale można się przyzwyczaić
  14. Może faktycznie czerń to nie taki zły pomysł plus lusterka
  15. BizoOn odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    Jedyne co mam to znaczek Audi na Grillu. Myślałem też o Czarnym Macie
  16. BizoOn opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Panowie mam pytanko, będą pasowały do tej budy lusterka w chromie ??
  17. Na pewno przy przechylaniu się auta ? a nie przy skręcaniu ?
  18. Ja jeżdżę na 225/40 albo 235/40
  19. Tył może siąść niżej niż w sedanie ale nie aż niewiadomo jak
  20. Sprężyny z sedana są takie same jak z avatna, tylko może nierówno usiąść
  21. Ja mam podobny problem, jak trochę pojeżdżę zaczyna sie ten sam odgłos przy kręceniu kierownicą. Jakiś znachor powiedział mi kiedyś że ma to coś wspólnego z wahaczem, ale nie mam pojęcia jaki to ma związek...
  22. Zappelin a masz jakieś foto z takim zabiegiem ?
  23. Coś w ten deseń

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.