Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem co to ale chętnie się napiję [emoji111] Tapniete z HGW 2 Laserowy paintball, na Sienkiewicza. wysłane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
Może ktoś chętny na lasertaga jutro?
-
Spoty wrocławskie
Ap to jest to samo co kw v1 tyle, że świeższe zazwyczaj, jeśli chodzi o używki. Sam kupiłem teraz ap. wysłane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
jak budżetowo to fk, jak chcesz dobrze to AP/KW v2.
-
Spoty wrocławskie
- Problem z przeładowaniem turbiny
Nie mam na razie czasu walczyć z autem, ale zdążyłem podmienić map sensor, n75, gruszkę i sprawdzić geometrię, która chodzi idealnie i na pewno nie jest zapieczona. Problem nie ustąpił. Podejrzewam jeszcze jakąś nieszczelność w dolocie i jeszcze wsadzę inny n75.- Spoty wrocławskie
Pany, polecicie jakiś sklep z akcesoriami do laptopów we Wrocławiu lub niekoniecznie we Wrocławiu? Szukam gniazda słuchawkowego do mojego lapka i nigdzie nie mają, już ręce opadają- Spoty wrocławskie
Panowie, targa ktoś fury z Niemiec? Jak to teraz jest z tymi tablicami? Da radę coś załatwić na miejscu? W nocy jadę i nie wiem do końca jak to jest, wiem, że można na granicy kupić, ale też jakoś wracać się nie chce, więc najlepiej jakby coś na miejscu się dało. Do Berlina jadę. BTW Muszę właśnie w końcu zamontować moje zabezpieczenie, ale jakoś się nie palę, bo teraz moje auto niczym się nie wyróżnia- B6 DIVISION
nie pasuje tak lewy sterownik masz w wersji HIGH i obsłuży składanie 4B0919145A dzięki- B6 DIVISION
dobry Panowie, klamka schowka z anglika pasuje do eu?- Spoty wrocławskie
Na ten wtrysk to 200 zł, a za to co robiłem z tą rysą to nie wiem, bo robiłem jeszcze dół drzwi (wiadomo standard rdza), zderzak tył i w sumie 650 pln płaciłem.- Spoty wrocławskie
Ten mój lakiernik to jednak magik. We Wrocku w 3 firmach się nie podjęli, a on powiedział, że na luzie. Z resztą już jedną rysę mi ogarniał wtryskiem i wyszło pięknie.- Spoty wrocławskie
Chciałem rysę spolerować i za mocno pojechałem maszyną Lakier za mocno się rozgrzał i BANG.- Spoty wrocławskie
Ta, widziałem ich stronę, ceny zabijają- Spoty wrocławskie
Mój lakiernik powiedział, że ogarnie wtrysk, 200 pln, ale trudno, ma być igła i chu*- Spoty wrocławskie
znaczy, że trzeba zmienić kolor całego auta Myślałem o dipie, ale trochę się tego boję- Spoty wrocławskie
też powiedzieli, że całe drzwi do malowania W innej firmie jeszcze byłem i to samo- Spoty wrocławskie
To zaraz jadę- Spoty wrocławskie
Powiedzieli mi, że tylko malowanie całych drzwi, bo wtrysk będzie widać Koszt 400 zł. To wolę u siebie pomalować, ewentualnie kupić drzwi w kolorze Chyba, że znacie jeszcze jakąś firmę, która się podejmie i zrobi jakąś zaprawkę czy coś...- Spoty wrocławskie
było nie pić- Spoty wrocławskie
no z tego co widziałem na stronie to robią takie rzeczy. Jutro rano podjadę, zobaczymy Na kolokwium nie idę, bo wolę auto zrobić xD- Spoty wrocławskie
Nie ma opcji, że pomaluję całe drzwi, to już wolę żeby zostało jak jest. Uszkodzenie jest w samym rogu drzwi i nie jest duże, bo to tylko przypalony lakier, może tyle ogarną. Tak czy siak, podjadę w poniedziałek.- Spoty wrocławskie
Słyszał ktoś jakieś opinie o perfect car na Świeradowskiej? Przypaliłem sobie dzisiaj lakier próbując usunąć rysę i chcę ogarnąć lakierowanie smart, czyli punktowe- Problem z przeładowaniem turbiny
Witam. Zauważyłem na wskaźniku boosta, że turbo przeładowuje bardzo mocno na zimnym silniku (nie pałuję na zimnym, wyszło przypadkiem). Po dogrzaniu auta było ok, ale teraz już nawet na ciepłym jest przeładowanie (wskazówka boosta trochę sobie faluje). Zrobiłem logi 001, 003, 011. Poniżej linki: http://vaglog.pl/log_192570.html http://vaglog.pl/log_192571.html http://vaglog.pl/log_192572.html Zrobiłem jeszcze test gruchy i dziwne rzeczy się dzieją. Pojawiło się buczenie na off, taki filmik nagrałem (trzeba pobrać): http://www36.zippyshare.com/v/96344019/file.html Jutro planuję jeszcze do niej zajrzeć czy pracuje. Myślicie, że to grucha? Czy zapieczone turbo? A może zupełnie coś innego? Zrobiłem też foto korekcji wtrysków, będą jeszcze wydajne na gtb17? I czy to normalne, że od razu po odpaleniu miały bardzo złe parametry? Za chwilę się ustabilizowały. Pytam, bo mam drugi komplet w razie czego na podmiankę. Ich stan nie zmienił się przez 1,5 roku i cały czas wszystko było ok i była pełna moc. Teraz przez te przeładowanie wyraźnie czuć spadki mocy. Kurde, nie mogę edytować, zapomniałem dopisać, że sprawa tyczy się silnika ASZ, ale napisałem w tym dziale, bo tutaj dostanę na pewno odpowiedź- Spoty wrocławskie
ale burdel - Problem z przeładowaniem turbiny