Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Widzę, że tylko z błotem mieszać potraficie Niech napisze do mnie wiadomość skoro mu tak zależy i sam sobie zadzwoni I tak wiem, że się nie zdecyduje, bo nie mają hamowni, więc gra nie warta świeczki z mojej strony. Próbowałem tylko pomóc, ale skoro nie to nie Łaski bzy
  2. Będziesz miał kogoś konkretnego to napisz na priv, a nie zniechęcasz tutaj wszystkich gadaniem jak w ogóle nie wiesz kto to jest i jak to robi :> Podam numer sam sobie zapyta.
  3. to wasza sprawa czy skorzystacie czy nie:) ja tylko informuje i chce pomoc. Kuzyn jeździ na sofcie od nich dwa lata, ojciec rok i nikomu nic się nie stało. Powiem tak. Gotowców nie mają, nie wiem jak to robią, ale jeszcze nikt z reklamacją nie przyszedł. Za cenę 450-500 zł? dla mnie warto, a ze wiem co robią to i moje a4 do nich pójdzie jak tylko nazbieram kasy, bo teraz niestety mam ważniejsze wydatki :>
  4. Witam. Dla szukających dobrego tunera w okolicach woj. opolskiego, śląskiego, łódzkiego (dokładnie to okolice Krzepic k. Częstochowy, to taka granica między śląskim i opolskim) to śmiało mogę polecić kolegę, który wraz ze swoim kolegą zajmują się programami do naszych samochodów. Nie mają hamowni, ale z czystym sumieniem ręczę, że są dobrzy i naprawdę chłopaki znają się na rzeczy i robią mnóstwo samochodów. Osobiście u mnie w rodzinie zrobione są 3 samochody (dwie A4 i passat 115km) i wszystko zrobione jest profesionalnie, żadnych problemów z samochodami. Jeśli chodzi o sam program to na przykładzie mojego passata powiem tak. Mój ojciec zażyczył sobie przede wszystkim żeby mniej mu palił. Wynik? 1l mniej przy spokojnej jeździe, a i moc jest naprawdę duża w porównaniu z serią (130 konny passat zostaje w tyle). Ale to tylko przykład. Jak ja siądę do samochodu to już nie pali litr mniej Oczywiście każdy program jest dostosowany do życzenia klienta. Jeśli ktoś jest zainteresowany lub chce się dowiedzieć czegoś więcej to proszę o wiadomość na PW lub w tym temacie, ja zadzwonię do kolegi, zapytam o cenę, szczegóły. Niestety studiuje on w Warszawie, więc w domu jest zazwyczaj w weekendy, po prostu trzeba się dogadać. Cena w zależności od samochodu po powołaniu się na mnie będzie ok. 500-600 zł może mniej Tak jak mówię zależy to od samochodu Pozdrawiam EDIT: Tu macie orientacyjną lokalizację, to jest w okolicy tej miejscowości, jakieś 3-4 km od niej: http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=krzepice&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1920&bih=965&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471096e0fbb2ab29:0xad4c9579ca7efed9,Krzepice&gl=pl&ei=vw61TuDmE5SZhQe8pYmQBg&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=2&ved=0CDMQ8gEwAQ
  5. Jestem nowy, nie orientuję się jeszcze :> @UP Jeśli upchnę te głośniki w drzwiach to potrzebna mi zwrotnica? Głośnik, który zamontowałem w miejsce zepsutego ori, już gra do bani
  6. Wiesz co, nie wiem ile one tam dokładnie mają. Zmieściły się, ale po zmontowaniu drzwi coś je ograniczało, w sensie blokowało membranę i nie chciały wydobyć z siebie normalnego dźwięku. Prawdopodobnie spowodował to któryś z plastików czy cuś Może to co już pisałem by pomogło: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic923483.html
  7. Młody jesteś i potrzebujesz więcej "basu" Dokładnie Kowi87 peyingi były tylko jako przykład wyglądu :> Mam dwie 16ki panasonica i głowie się co z nimi zrobić Do przodu tak jak pisałem mają problem się zmieścić, trzeba pokombinować
  8. A co powiecie o czymś takim? http://allegro.pl/postojowki-w5w-t10-led-high-power-najtaniej-i1851442469.html Przymierzam się do założenia xenonów tyle ze w B5 i już szukam potrzebnych rzeczy. Przetwornice mam, lampy można by rzec w drodze i żeby nie tworzyć osobnego tematu to jakie żarniki najlepiej byście radzili? Czy te z allegro po 30 zł to są coś warte? Coś takiego w ogóle przeglądać czy dołożyć i kupić droższe? http://allegro.pl/h7-h1-zarnik-palnik-xenon-ksenon-4-3k-6k-8k-i1882083219.html
  9. Jakie byś polecał? W rozsądnej cenie?
  10. Jak kupisz adapter to wszystko sam dasz radę zmontować pod kostki. Tylko jeśli będziesz kupował ten adapter, to nie kupuj syfu za 30 zł. Ja mam tą kostkę za 100 zł i gra jak trzeba
  11. To są takie głośniki http://allegro.pl/2-glosniki-samochodowe-peiying-py-1610c-16cm-80w-i1889618185.html (identyczny wygląd), ale z Panasonica. Podłączałem je i grają naprawdę nieźle, więc w sumie dlaczego mają leżeć ? Tak jak pisałem, żeby założyć je w drzwi musiałbym zrobić im jakąś obudowę, bo nie mieszczą się. Znalazłem coś takiego: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic923483.html Co mi radzicie? Dołożyć te głośniki (jeśli tak, to gdzie i w jaki sposó, czy próbować montować je w drzwiach? Powiem tylko, że grają o niebo lepiej od standardowych Blaupunkta, które mam...
  12. W tej chwili byłbym raczej skłonny już zostawić tak jak jest i dołożyć te dwa głośniki dodatkowo. Pytanie gdzie i tak jak pytałem, czy potrzebny jakiś wzmacniacz czy coś. Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i napisał albo podał link do tematu na forum to byłbym wdzięczny
  13. Witam. Być może podobny temat już tu był, ale niestety nie mam zbyt dużo czasu żeby szukać tego na forum . Mianowicie chodzi o dodatkowe głośniki w A4 avant. Mam standardowe 6 głośników + subwoofer w boczku bagażnika i tu pojawia się pytanie, ponieważ jestem totalnym laikiem w takich sprawach. Mam dwa ciekawe głośniki na zbyciu (chyba 16cm), bardzo przyjemnie grające i tu rodzi się pytanie: czy potrzeba jakiegoś wzmacniacza do tego żeby je zamontować i gdzie najlepiej je zamontować? Jakieś przeróbki są potrzebne? Prosiłbym kogoś ogarniętego o pomoc :> Próbowałem montować je w drzwiach, ponieważ padł jeden głośnik, tzn. zaczął rzęcholić i weszły na styk. Niestety po całkowitym zmontowaniu coś je ograniczało, w sensie prawdopodobnie plastik ograniczał drganie membrany. Dlatego włożyłem do przodu inny głośnik i te dwa czekają żeby coś z nimi zrobić, a zawsze to jakieś dodatkowe nagłośnienie Wiem, że jakiejś kolosalnej różnicy mi to nie da, ale zawsze coś. A może ktoś poleciłby mi jakieś w miarę dobre i niedrogie nagłośnienie do A4? Szczerze to oryginalne nagłośnienie w porównaniu do passata ojca, czy leona, który nie tak dawno poszedł to jest do bani ;/ Z góry dzięki za pomoc Pozdro.
  14. Witam Forumowiczów Mam na imię Piotrek i od niedawna jestem posiadaczem Audi A4. Mieszkam w okolicach Wielunia (20 km). Mam nadzieję, że skorzystam z informacji, jakie znajdę na forum Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.