Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 AFN] Czy można stosować BioPaliwa ?
Sam jestem ciekawy tego bio Ale myślę, że i tak nigdy nie zaleję Sam nie wiem dlaczego
-
Legalna ściema szyb xD
Dobry patent
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Jednak srebrne lepiej wyglądają
-
[ALL] Odwrócona czwórka
I u mnie w okolicy z takimi czwóreczkami się spotkałem Ja tam całkowicie się emblematów pozbyłem i jest najlepiej
-
Passat kombi TDI
A mój tata również ma paska z 2000 r. 1.9 tdi AJM bodajże i nie można mu nic zarzucić. Jest programik, całkiem w porządku wyposażenie i przez ponad 4 lata żadnej awarii, poza oczywiście potrzebą zmian elementów eksploatacyjnych (ostatnio przeguby poszły ). Bardzo fajnie się jeździ, ale szczerze to już o wiele bardziej przywiązałem się do swojej A4
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
Wg mnie na początek poszukaj sobie takich, żebyś miał blisko i mógł odebrać osobiście.. Jak nic nie znajdziesz to wtedy szukaj z całej Polski i jakieś fajne ori używki Sam jestem na etapie szukania felg. To znaczy orientuję się, bo dopiero na wiosnę kupię
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jakie głośniczki na przód wpadają ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Wózek miazga
-
[B5 ADP] Moja A4 Marysia <3
Do tego zmień lampy z tyłu + kiera s4 i będzie malina :kox:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Przecież jak będzie jechał ekonomicznie to mu nawet mniej spali :gwizdanie: Oczywiście jak będziesz cisnął to spali trochę więcej..
-
Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C22426965.html s-line :polew:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
co do coverow ten wg mnie miazdzy wszystko .... No i Polka Dla mnie to jeden z lepszych coverów, tylko szkoda, że taka jakość: A to miazga :polew:
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
Ładna B6. Powodzenia w modach
-
Muzyka w naszych autkach
Coś mocniejszego Ryje beret Gdyby ktoś szukał dobrego dubstepu albo ogólnie jakiejś muzyki to służę pomocą :> Trochę tego mam
-
Siatkówka
Coś tutaj cisza.. Trzeba trochę rozkręcić temat. Są jacyś siatkarze w klubie? Chwalcie się swoim wzrostem, zasięgiem, na jakiej pozycji gracie Ja mam 187 cm wzrostu i 325 cm w ataku, pozycja - atakujący Wynik słaby, ale na juniorów póki co wystarcza Nie mam czasu na trening skocznościowy, a technicznie nie jest ze mną źle, więc daję radę :gwizdanie:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Dobre i dubstep <3
-
[ALL] co i jak do B5 2000r
no to wygląda na to, ze używka będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem wszystko zależy od tego za ile felgi kupie i ile wezmę za swoje
-
[ALL] co i jak do B5 2000r
A jaki byłby koszt, gdybym chciał jak najtaniej obniżyć -30mm?
-
[ALL] co i jak do B5 2000r
To już się boję, co będzie u mnie na 1ba.. :gwizdanie: Bo gleby od razu nie będzie..
-
[ALL] co i jak do B5 2000r
Dołączam się do pytań Też na wiosnę wpadają 17" i jest wiele wątpliwości, które na pewno ktoś rozwieje. Dodatkowo jeszcze pytanie o szerokość opony (215,225?)
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
jaki kolwiek byle nowy jakikolwiek? Przecież chyba nie warto kupować jakiegoś NOŁNEJMA za 200 zł ? Mówię teraz o dieslu
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
Idź naprawdę do tego sklepu z częściami do ciągników Na pewno coś się znajdzie
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
Google translator mówi tak: Montaż i że zdecydowana większość naszych produktów są oryginalne materiały fabrikasyonda, częściowo w oryginalnym sub-przemysł 1 składa się z klasy materiałów. Trzeba sobie złożyć do kupy
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
:good:
- YouTube - filmy warte obejrzenia