Treść opublikowana przez Duds
-
205/50/17 czy 215/45/17
Witam. Tak wiem, temat był pewnie milion razy. Szukam od godziny, trochę poczytałem, ale i tak chce zaciągnąć waszej opinii. Obecnie chwilowo jeżdżę na 195/65/15, bo sprzedałem swoje fele. Mam A4 AFN po koksie na 140 koni. Mam też ori felgi z anglika w rozmiarze 16" 7J ET45. Nie chce stracić na osiągach, bo dopiero co zrobiłem program i chcę się nim nadal cieszyć, stąd pytanie: założyć 16" z oponą 205/55/16, czy pakować się w 17" i chyba najlepiej z oponą 205/50/17? Ile stracę na tym, że założę 16/17"? Spalanie nie gra roli Czekam na opinie PS Namierzyłem felgi 17" w rozmiarze 7J i chyba ET35. Do tego może opona 205/50/17. Jak to się zestawi do 15" ? Z góry dzięki
-
Dołożenie suba/głośniki przód 16cm
Witam. Mam A4 98 r. avant i niestety nagłośnienie nie spełnia moich oczekiwań (lubię głęboki bas i nienawidzę charczenia). Ori głośniki z przodu to totalny szit, przy wyższej głośności dźwięk jest tragiczny, sub też nie daje rady, bo praktycznie go nie słychać. I teraz pytanie: czy wywalać ori suba i wstawić coś innego, czy tylko dołożyć jakąś skrzynię? Chyba mam gdzieś jakiś wzmacniacz, ale nie znam parametrów. Jak sprawa wygląda od strony elektronicznej? Totalnie nie wiem jak się za to zabrać. Mam też głośniki z półki sedana ori audi 16cm i chciałbym je upchać do przodu. Da radę? Wiem, że bez rezanka się nie obejdzie, ale proszę o jakieś rzeczowe wypowiedzi. Dodam, że radio jakie mam to Pioneer DEH-1300MP. Z góry dzięki
-
Wymiana glosnikow
Dołączam się do pytania, bo mam podobny "problem". I jeszcze dodatkowe pytanie żeby nie robić nowego tematu: czy jestem w stanie upchać z przodu głośniki 16cm ori audi z półki sedana? Bo mam takie i wsadziłbym do przodu, bo ori z przodu to totalny szit.. Wiem, że bez rezania się nie obejdzie
-
Spocik w Wieluniu
Chłopaki, gdzie w Wieluniu ktoś zajmuje się renowacją felg w dobrej kasie? Mam do pomalowania 16" Prosiłbym o jakieś namiary, adres, jeśli ktoś wie to ceny też
-
Spocik w Wieluniu
A już kupiłem, ale dzięki
-
Prośba o analizę logów. 1.9 AFN
A jest na forum gdzieś opisane jak czyścić przepływkę? Kolega vauxhall doradzał mi zrobić test z diodą. Mógłbyś opisać mniej więcej, po krótce jak to zrobić?
-
Prośba o analizę logów. 1.9 AFN
Przepływka już kiedyś była czyszczona, ale spróbuję. A czy robić potem wszystkie logi, czy tylko wybrane grupy?
-
Prośba o analizę logów. 1.9 AFN
Za ile mniej więcej kupię dobrą używkę ? Może się ktoś wypowiedzieć? Ewentualnie mile widziane linki. Co do sprawdzenia przepływki zanim kupię to coś mówiłeś o tej diodzie. Możesz mi powiedzieć po krótce jak to zrobić? Z góry dzięki
-
Prośba o analizę logów. 1.9 AFN
Jak mi powiesz jak się je robi to wrzucę dzisiaj :hi:Bo nie znalazłem, gdzie są statyczne, dlatego ich nie robiłem
-
Prośba o analizę logów. 1.9 AFN
Dzięki bardzo:hi: Z tą przepływką to mnie załamałeś
-
Prośba o analizę logów. 1.9 AFN
Witam. Proszę o analizę logów, ponieważ wydaje mi się jakby czasami autku brakowało mocy. Może wszystko jest ok i tak po prostu ma jeździć, ale proszę o sprawdzenie. Dodaje logi Basic Settings i dynamiczne. Jeśli ma to znaczenie to robiłem pomiar K-Powerem (droga idealnie równa, niestety trochę pod górkę) i wyszło 117 PS, 240 NM, więc załączam też wykres. Z góry dzięki BS: Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76734.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76735.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76736.html dynamiczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76737.html Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76738.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76739.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76740.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76741.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76742.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_76743.html Gdzieś chyba zrobiłem błąd i nie wiem czy mi się nie nadpisały log 000 z BSa i 000 z dynamicznego. Wykres:
-
Logi dynamiczne
Dzięki, już sam doszedłem
-
Logi dynamiczne
Witam. Dzisiaj zamierzam wybić kata i tu pojawia się pytanie: robić logi przed i po? Jakie grupy logować? Nie pytałbym o to, ale wydaje mi się, że jak na 110 kuców to trochę słabo to lata. Niby przyspieszenie jest w miarę ok, ale wydaje mi się, że auto czasami nie ciągnie odpowiednio. No właśnie, może mi się tylko wydaje. Jako, że posiadam kabel i vaga to prosiłbym o poradę, które grupy zlogować PS Wystarczy, że na prostej rozpędzę na III biegu od 1500-4500? Potem od razu stop, czy wrzucam na luz i lecę? Sory za głupie pytania, ale logów dynamicznych jeszcze nie robiłem
-
Spocik w Wieluniu
Kurcze wpadłbym, ale dziś nie mam czasu Przy okazji. Nie ma ktoś z was do sprzedania takiej ramki? http://allegro.pl/audi-a4-96-00-ramka-konsoli-srodkowej-oryginal-hit-i2178396366.html
-
Spocik w Wieluniu
Witam wszystkich Klubowiczów Mam na imię Piotrek i mieszkam w okolicy Wielunia (20km). Jestem na forum już jakiś czas i mam nadzieję, że będę miał okazję dołączyć do was na spota
-
Strefa Śmiechu
Jest coś takiego jak BOLF? http://otomoto.pl/volkswagen-golf-bolf-1-9tdi-arl-150ps-4motion-C22978174.html
-
Muzyka w naszych autkach
:gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Oczywiście, że 2din W przyszłości i u mnie zagości :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/sexowna-angela-robi-to-sama-ty-tez-zrobisz-i2102619163.html Co za reklama
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
To szybko Ci poszło. Zderzaka nie trzeba zdejmować 1,5-2h poświęciłem razem z odczekaniem po konserwacji
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem czy było: kieszonkowiec - HingCiangCiung PortfelWsiung
-
[B5 AFN] Nie odpala.
Też się dziwię, ale beny na bank nie było Tym bardziej, ze wcześniej jeździłem normalnie na tym paliwie, a paliwo to nie było ze stacji Jedyne wytłumaczenie dla mnie to takie, ze było to letnie paliwo nie mam pojęcia ważne, ze jeździ
-
[B5 AFN] Nie odpala.
Zapomniałem napisać. Problem rozwiązany. Długo odpowietrzałem pompę, ogrzewałem auto. Nawet na pycha nie chciał zapalić. Dopiero, gdy spuściłem paliwo i zalałem V-Powerem odpalił na pycha po kilku metrach. No i po wymianie świec pali jak marzenie. Myślałem, że mam problem z aku, ale na szczęście to świece :gwizdanie: Teraz przy największym mrozie pali na strzała
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pewnie jakieś zwarcie się zrobiło albo coś z połączeniem.. Sprawdź wtyczki..
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Dopiero co było.. Stronę wcześniej