Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Ty w sumie mieszkasz dość blisko mnie Trzeba się kiedyś ustawić Lampy to priorytet.
  2. co prawda, to prawda Mam nadzieję, że u mnie z modami również dobrze pójdzie Fura kox
  3. dzięki Po maturze już się wezmę za wszystko na poważnie
  4. jak Depo to bierz
  5. WITAM Jestem w posiadaniu wozidełka od sierpnia 2011. Audi A4 B5 Avant Rok produkcji: 1998 Silnik: AFN Kolor: czarny Wyposażenie: -ABS -Climatronic -4 poduchy -Szyby elektryczne przód -Elektryczne lusterka -pełny FIS -wspomaganie -regulowana kierownica Może o czymś zapomniałem, ale jednym słowem "golas" Reszta po rozwinięciu Czekam na komentarze :decayed: Małe VT: STAN OBECNY: Więcej na stronie 8 A tak to jedzie:
  6. Z przodu chciałem dać niższy profil żeby było ciut niżej. Profil chyba na to wpływa? No i oponki mogę tanio dorwać ---------- Post added at 10:31 ---------- Previous post was at 10:15 ---------- A może i przód i tył walnąć 205/45 ? Będzie przekłamanie ?
  7. Ktoś ma jakieś inne zdanie?
  8. Co myślicie? Bo chcę zakupić jutro oponki
  9. naszła mnie wena, co by sobie kupić na przód oponki 205/45/17 tył 205/50/17. Co o tym myślicie? Najpóźniej do wtorku kupuję wszystko, to znaczy felgi i opony.
  10. A duża to może być różnica?
  11. Witam. Czy orientuje się ktoś może czy sprężyny z tego tematu http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231399-Sprzedam-graty-po-tuningu-AFN-a pochodzące z sedana podejdą do mojego avanta tez afn i oska? bylbym bardzo wdzieczny bo mam rezerwacje i nie wiem co robic.
  12. Dopytałem sprzedawcy. Są to BORBETy, produkcja włoska. Co Z tego co mi wiadomo Borbet to niemiecki producent felg.... Także, albo to jakieś podróby albo sprzedawca nie wie co mówi.... albo ??? Otóż to. Już sam nie wiem. Napiszę do niego z drugiego konta
  13. A te ostatnie? Też niby BORBET. W sumie na aucie dobrze wyglądają ---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:37 ---------- Dopytałem sprzedawcy. Są to BORBETy, produkcja włoska.
  14. Nie chodzi już o sam wygląd tylko czy to będzie trwałe
  15. Co o tym myślicie? http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-vw-audi-oz-5x112-8x17-et35-i2215629808.html Felgi malowane, ponoć nie prostowane. Cenkę z wysyłką będę miał dobrą. Jeszcze coś takiego od tego Pana: http://allegro.pl/felga-felgi-vw-mercedes-audi-5x112-8x17-et35-i2236018301.html http://allegro.pl/felga-felgi-vw-mercedes-audi-5x112-8x17-et35-i2234076042.html Rzekomo produkcji włoskiej. Prosiłbym o szybką odpowiedź, bo dziś/jutro zamierzam coś kupić. jeszcze takie coś: http://moto.allegro.pl/komplet-felg-aluminiowych-artec-17-5x112-i2229286253.html I małe VT na szybko:
  16. http://moto.allegro.pl/alu-5x112-17-tanio-zobacz-i2223796383.html Co myślicie o takich felgach? Słyszałem coś tam o tej firmie, a wy co możecie o niej powiedzieć? Co do opon to zdecydowałem, że będą 205/50 i glebka -30/-40. ---------- Post added at 14:51 ---------- Previous post was at 13:02 ---------- Pomoże ktoś?
  17. i do tego musisz mieć min. 100 postów
  18. a jakiś dystans może do nich? chociaż z 5mm? Bo to ET45..
  19. Właśnie myślę też nad tymi łopatami, które masz.. Ja mam 16", ale do renowacji i inny wzór.. Dzisiaj przez głowę przeszło mi nawet 18", ale nie mam gleby
  20. Bardziej chodzi mi o osiągi.. Sprzedałem specjalnie 15" i chcę 16" lub 17"
  21. średnica koła o 12 mm za duża..... wracając do tematu.... zakładaj 205/50 ale tak jak koledzy mówią ciężko będzie z przyczepnością na mokrym przy tym rozmiarze zaś na 225/45 będzie mniej zrywny na suchym ale i bardziej podatny na bujanie w koleinach dzięki A jak to się zestawi do 15"? Bardzo odczuwalna różnica?
  22. ja jeździłem na 205/60/15:hi:
  23. To źle, że wąsko? Tak jak mówię, chciałbym w miarę możliwości zachować osiągi
  24. Czekam na wypowiedzi innych Jednym słowem na 205 powinno być jeszcze lepiej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.