Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    HAHA leżę
  2. Temat już dawno nieaktualny
  3. Duds odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    Chyba znalazłem problem. A raczej na pewno. 4 świece żarowe w kosz Wszystkie spalone :gwizdanie: Nie ma co się dziwić, że nie trybi.. W garażu +12 [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:15_________________________________________________No i zamontowane świece.. To jednak nie pomogło. Auto w ogóle nie trybiło. Zacząłem odpowietrzać pompę i to chyba będzie problem, bo teraz przynajmniej coś zaczął łapać. Kręci, kręci i gdy praktycznie zapala to gaśnie. Może nadal jest zapowietrzona? Nie mam już dzisiaj czasu żeby to robić. Mogę dodać filmik jak auto się w tej chwili zachowuje.. Może coś doradzicie? [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 15:09_________________________________________________Dodam, że próbowałem odpalać auto przez ok. 20 minut na dwa aku.
  4. Gdzie można takie naklejki dorwać? Zda to egzamin na czarnym lakierze?
  5. Było...
  6. Sory za OT. Ma ktoś jakiś namiar na takie zaślepki w dobrej kasie? Bo też mam Zenona i jeżdżę bez sprysków :gwizdanie:
  7. Duds odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    Wszystkie filtry, oleje powymieniane. Przeczyszczę filtr paliwa. Jeszcze świece sprawdzę, bo też jest możliwość, że mam walnięte, a jak nie to zrobię to, co kolega vauxhall95 napisał. Auto się grzeje w garażu (na zew. jest -10, w garażu +3).
  8. Duds odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    No dzięki bardzo, zobaczymy co jutro będzie :gwizdanie:
  9. Każdy jeździ jak chce i z czym chce 6000K jest ok, ale osobiście wybrałem 5000K Następne będą takie same albo 4300K
  10. Duds opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Dzisiaj niestety AFNa szlag trafił A tak poważnie to nie mogę go odpalić. Mróz -17 stopni, a przyjechałem dziś ze szkoły na oparach (nie tankuje na gównianych stacjach po drodze). No i kiedy chciałem wyjechać z garaży żeby zatankować (na FISie pokazywało jeszcze na 20km chociaż to żaden wyznacznik) to po prostu nie odpala. Myślę, że zamarzło mi paliwo tym bardziej, że jest to paliwo z listopada (miałem duży zapas w bańkach ). Zalałem denaturatem i paliwem, aku mam nie najlepsze, więc podpiąłem kable pod samochód ojca i nic. Nie chciałem go za długo kręcić, bo aż mi go szkoda. Tym bardziej, że po około 30 sekundach wyskakiwał na FISie komunikat o smarowaniu (poziom oleju ok, niedawno wymieniany). Wstawiłem do garażu i jutro podłączę jakiś grzejniczek, bo na noc trochę strach. Macie jakiś pomysł co jeszcze zrobić? Pompę zalać? Albo cuś? Z góry dzięki za odpowiedzi.
  11. Dziękować @UP :naughty: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 18:14_________________________________________________Byłbym wdzięczny za klikanie "Lubię to", gdyż musiałem wyzerować statystyki, a wkrótce pojawią się sponsorzy Nie chce żeby się zrazili Dziękuję za każde kliknięcie
  12. Duds odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja sie uśmiałem
  13. Duds odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Villarreal 0-0 Barcelona Guardiola Crying 1-28-2012 :polew:
  14. Duds odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ¡Hala Madrid!
  15. Duds odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :> oj tam, oj tam :>
  16. Duds odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie mówisz serio? Wierzysz w to? Jasne
  17. Duds odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A to się okaże :gwizdanie: Ja za realem
  18. Duds odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Real, real! [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 19:59_________________________________________________2:1 Real
  19. Inna - Ai Se Eu Te Pego (Video HD) Czego to nie wymyślą
  20. a nie lepiej wydac 50zl i troszke swojej pracy? Nawet nie 50 zł
  21. Ta piosenka po prostu nie pasuje do takich przeróbek
  22. Ja sam nie wiem, ale mam wrażenie, że mi też trzęsie się soczewka Znaczy może mi się wydaje, ale jak jadę to skaczą te światła jak głupie (mam xenon). A jak się objawia to trzęsienie? W czasie jazdy, czy na postoju już coś nie gra? Muszę chyba przejechać się audi kuzyna i sobie porównam
  23. Duds odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    0:57 czy mi się wydaje, czy mija A4? :gwizdanie:
  24. Duds odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Albo było, albo już gdzie indziej to widziałem Swoją drogą niezła improwizacja Żeby nie było OT: http://www.youtube.com/user/WpytkePL#p/a/u/0/gARavagLVhs
  25. Miałem wcześniej zwykłe żarówki ledowe (o takie: http://allegro.pl/zarowki-rurkowe-led-c5w-c10w-31-36-42-mm-sv8-5-i2040079331.html). Nie polecam, szybko się palą. Teraz kupiłem SMD. Zobaczymy ile wytrzymają :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.