Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Ja kodu nie pamiętam, ale też raczej bliźniak:decayed: Typowo czarny avant:kox: Do mnie w poniedziałek sprężynki -30mm przyjdą A obecnie szukam 1szt. opony, bo mi wybulona przyszła:facepalm:
  2. Ee:decayed: Polifty robią robotę
  3. Tak jak piszesz: większa felga, trochę obniżyć i może być całkiem fajne autko. Obowiązkowo lampy poliftowe przód. To powinien być pierwszy mod. Nie pożałujesz:naughty: PS Skąd dokładnie jesteś? Bo widzę powiat kłobucki:decayed:
  4. Jest ok:wink: Z daleka i tak robi robotę U mnie też było ciężko.. Szlifierą i kamieniem jechałem:polew: Kupuj lampy liftowe na tył Mnie taki zabieg kosztował 50 zł
  5. Thx, będe musiał poszukać na alledrogo do swojej niuni. Nie kupuj zwykłych ledów, bo to się zaraz popali.. Przerabiałem parę razy. Kup ledy SMD. Jeżdżę już ze 4 miechy bez problemu. Odnośnie tematu to bardzo fajna A4, ale aż się prosi o glebę
  6. granatowa:whistling: No może:decayed: Wydawała się czarna Korzystam z "laptopika", dlatego nie dowidziałem:facepalm: W każdym razie robi robotę..
  7. Fajna Kolejna czarna a4, na której mogę się wzorować
  8. Furka jest kozak, ale ten czarny avant ze zdjęć powala mnie na kolana :slina:
  9. Duds odpowiedział(a) na peter23 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zdjęcia, zdjęcia Panie i więcej info
  10. A ja decyduję się jednak na jeszcze dwie sztuki Continental Sport Contact 2. Dokupuję na sztuki, bo można tanio dorwać. Przynajmniej będą 4 takie same.
  11. Wal naklejkę a4-klub
  12. 250 zł za dwie sztuki. Mam też możliwość kupienia opon Continental Sport Contact 2 (już jedną parę 6mm takich mam) za 160 zł 2008r. tyle, że jedna ma 6,4 mm, a druga 4,7mm i to chyba troszkę za duża różnica. A jeszcze inna możliwość to opony Federal (znowu jakaś lipa?) z bieżnikiem 7mm 2007r. za 140 zł co radzicie?
  13. mocne :decayed: Ciekawe jakby to wyglądało:naughty:
  14. Słyszał ktoś o oponach firmy MAXIS? To chyba jakaś china? Bo są w dobrej cenie z bieżnikiem 6mm 2009 r. i się waham..
  15. Mały mod, a cieszy Ewentualnie dymione (ja takie mam )
  16. No i teraz to wygląda Jeszcze grill w mat, halo wyrezaj i będzie kox
  17. Jeszcze halo wyrezaj i będzie kox Ja też będę rezał wkrótce. A teraz właśnie chcę dać grill w mat, ale mam już mieszane uczucia. Mam też grill poliftowy i nie wiem co robić. A może dać polifta w mat?
  18. A mógłbyś cyknąć jakąś fotkę co tam trzeba usztywnić i w którym miejscu? To znaczy, gdzie jest ten przegub. Jeśli to nie kłopot oczywiście :hi:Chętnie bym to zrobił bez rozklejania..
  19. No niestety też mnie to wkurza, ale w końcu się za to na pewno zabiorę, bo zdarza mi się, że migają z przeciwka
  20. No aż tak blisko znowu nie mam, ale pewnie kiedyś wpadnę Dzięki za zapro ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Na pewno lampy trzeba wyjąć, a prawdopodobnie i rozklejać
  21. Dzięki na razie muszę się uzdrowić i opuścić pier... szpital
  22. Ja wybrałbym lampy.. Zwłaszcza, jeśli za te 300 zł to DEPO. Twój wóz, zrobisz jak będziesz uważał Ale lampy liftowe robią robotę
  23. a u mnie się trzęsie... Będę musiał rozklejać chyba, że ogarnę to bez rozklejania. Dobra koniec OT.
  24. z jednej strony tak, ale z drugiej strony w DEPO może pojawić się trzęsąca soczewka. Chociaż taki problem to nie problem. Osobiście drugi raz wybrałbym DEPO.
  25. Dość blisko to znaczy 60km Jakbyście coś w Oleśnie kiedyś organizowali to chętnie podjadę Aktualnie to i tak jestem w szpitalu, więc d*pa Ale przez to przynajmniej opisałem dziś po krótce swoje a4:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.