Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
spoko, spoko... twój towar, twoja cena tak tylko się wtrąciłem Napisałem, że do negocjacji Cena taka żeby dało się zbić dużo
-
Spoty wrocławskie
450zł to ja za gwint KW zapłaciłem btw gdzie dostane magnesy neodymowe? znajdź mi taki gwint to kupuję Poza tym to z przesyłką 450 zł, po drugie tu niestety za firmę się płaci Za same springi 300 zł dałem..
-
Spoty wrocławskie
qrczak mam lekarstwo dla białasa http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/springi-kw-30mm-1be-242695/ Do negocjacji i z dowozem do Wro 0 problemu:naughty:
-
Spoty wrocławskie
Poszło PW szczuraz
-
Spoty wrocławskie
Jak ktoś potrzebuje coś do B5 to mogę jutro zabrać do Wrocławia. Jadę z kolegą, więc jakich dużych rzeczy nie wezmę jak coś
-
Spoty wrocławskie
Finanse i rachunkowość na ZIFie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jakbyś fele sprzedawał to rzuć cenę i parametry na PW
-
Spoty wrocławskie
Panowie jakby ktoś coś wiedział o jakimś fajnym mieszkaniu we Wro dla 4 osób to proszę o info Najlepiej blisko UE lub w połowie drogi między UE a PWR.
-
Spoty wrocławskie
Na moim kierunku podobno takich ulg nie ma
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Nie ma aż takiej tragedii z tym mieszkaniem, ale łatwo też nie jest Idę na UE- Spoty wrocławskie
A to nie widziałem, bo najpierw widziałem bok, a potem przód, bo jechał chwilę za mną. Nie byłem swoim autem:wink:- Spoty wrocławskie
Ja jeszcze w tym lub przyszłym tygodniu na pewno znowu zawitam we Wro, bo byłem oglądać mieszkania Niestety nie byłem swoim autem, bo prawdopodobnie mam jakiś wyciek oleju. Auto stoi cały czas, ale olej znika Wczoraj przestało, dzisiaj ściągnę osłonę i zobaczę czy miska cała- Spoty wrocławskie
Dzisiaj we Wro widziałem ex zółtka Duffiego robi robotę :naughty:- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Użytkownicy AFNów. Bierze wam trochę oleju ten silnik? Nalatałem 9000km na tym oleju (Mobil 5w40) i dolałem w sumie trochę ponad litr, ale wcześniej miałem problem, bo najpierw był wyciek z odmy,a niedawno z rurki przy turbo i uciekało dosyć dużo oleju, bo była dosłownie kałuża pode mną. Ogarnąłem to jakieś 1500-2000km temu, byłem w górach, po powrocie zapomniałem sprawdzić i dzisiaj coś mnie zaniepokoił dźwięk silnika i sprawdziłem bagnet, a tam sucho 400ml musiałem dolać... To normalne? Auto nie kopci ogólnie, jedynie jak ostro butuję, ale to przy wirusie chyba norma.- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
tak, tak, nie wątpię :decayed:- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Z nudów krótki filmik nakręciłem :decayed: Do setki droga była idealnie równiutka, potem już z górki, więc dalej nie cisnąłem:whistling: Chyba dobry wynik jak na serię z chipsem Filmik wrzuciłem z konta kolegi, więc za resztę filmików nie ponoszę odpowiedzialności :decayed:- Spoty wrocławskie
Podejrzewam, że za jakiś czas będę we Wro, więc z logami nie byłoby problemu- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
vaga ogarnąłem, jutro ten wyciek, bo jest tragedia kałuża pode mną ale nowy nypel już w drodze ---------- Post dopisany 24-07-2012 at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 23:21 ---------- Nic się nie dzieje, ale trzeba zacząć coś działać Wyciek już dawno ogarnąłem i jest git majonez Dzisiaj auto stoi u elektryka i podobno ogarnął mi już wariujące podświetlenie, założę sobie dzisiaj znaczek na tylną klapę jak zdążę i na dniach będę zamawiał skrzynię basową ze wzmakiem. I właśnie może ktoś ma jakieś propozycje? Najpierw szukałem jakiś używek osobno, ale widzę, że nawet niezłe zestawy sa na allegro. Może coś z tego: JBL GT5-12 B + Wzmacniacz Blaupunkt GTA 270 +kable (2503018764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. skrzynia - JBL GT5-12 + wzmacniacz MAGNAT kable (2489813487) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. JBL GT5-12 B 1100W + Mocny wzmacniacz 680W + kable (2501127614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. skrzynia basowa - JBL GT5-12 + wzmacniacz + kable (2498167805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Tudzież coś takiego i do tego jakiś wzmak: Skrzynia basowa JBL GT5-12 1100W !!! (2496457247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SUBWOOFER BLAUPUNKT GTB 1200 MK II OKAZJA!!! (2506760112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Teoretycznie do 500 zł szukam, ale miło by było dorwać coś taniej. ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- Zaraz zrobię edycję pierwszego postu i napiszę jakie mam plany ---------- Post dopisany 28-07-2012 at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2012 at 15:33 ---------- Może ktoś coś doradzi? Parę fotek na szybko kalkulatorem, bo cisza tu... I z gór:- Spoty wrocławskie
4 pompowtryski to koszt około 1000 zł. Sam sprzedałem za 950- [B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
pomyślę, bo w poniedziałek idzie do lakiernika na rezanko tyłu haha, to w sumie mógłby machnąć klapa US jest? Może gdzieś pisałeś, ale mogłem nie zauważyć- Spoty Katowice i okolice
ja nie znam ale polift za 9 i pół koła - życzę powodzenia może dlatego, że biały- Spoty Katowice i okolice
Siema. Piszę na katowickich, ale może ktos zna to auto? Audi A4 B5 1.9 TDI 110km Lift 99 Climatronic alu (2517528911) - motoAllegro kolega szuka..- Spoty wrocławskie
taaa, masz mój głos - Spoty wrocławskie