Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Zobaczymy Najwyżej będę jeździł przez Kępno ---------- Post dopisany 17-09-2012 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 22:19 ---------- Dzisiaj rezam halo jak się zbiorę, a jutro może za gwint bym się wziął
-
Spoty wrocławskie
Też niedawno płaciłem, ale u mnie tragedii nie ma 395 zł A to mini AC to naprawdę śmieszne pieniądze i nawet mojego starego parcha bez problemu ubezpieczyłem
-
Spoty wrocławskie
Czołem A ja sobie dzisiaj wykupiłem mini AC w PZU i już jestem o autko spokojniejszy :banan: Ale wartość ubezpieczenia.. :facepalm:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Nie powinno trzeć, ale i tak raczej przełożę 215 na tył Ewentualnie wyciągnę dystans:wink:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
No przestań Teraz nie ma efektu, bo słaba fotka i auto jest okropnie brudne (miesiąc czasu stało). W tym tygodniu montaż gwintu i zamiana felg przód z tyłem, bo jest prawie równo z tyłu (8J ET33 opona 225). Może wejdzie, ale na styk jak coś.
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Jeden będzie rezany jak kupię to B6
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Wychodzę do domu, jeszcze dzisiaj będzie jakieś rezanko jak pogoda pozwoli :grin: ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 10:17 ---------- ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- Taka koza na szybko kalkulatorem, jutro coś lepszego zrobię Uje....bane jak nie wiem co Póki co, przód 64,5cm, tył 66cm :polew: Początek tygodnia montaż gwintu lub przy dobrych wiatrach nawet jutro :naughty: ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- A i jeszcze taki gracik wpadł ---------- Post dopisany 15-09-2012 at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 22:47 ---------- Dzisiaj gwintu nie założę, bo pogoda lipna, więc początek tygodnia dopiero. Pojawił się za to nowy cel :naughty: Będziemy kombinować z tatą dwa swapy :naughty: W przyszłym tygodniu będę starał kupić się B6, które już mam upatrzone w Anglii i najpierw tata swapuje paska, a potem ja a4 na awx/avf, zobaczymy Wtedy autko zostanie na długo W moim przypadku to raczej cel na przyszły rok, bo chyba teraz już nie warto
-
Spoty wrocławskie
- Spocik w Wieluniu
I znowu mnie nie będzie:doh: ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 18:17 ---------- Panowie, kupię gdzieś w Wieluniu tanio akumulator? Najlepiej przynajmniej 77AH, bo musi uciągnąć dwa wzmaki- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Kurde, to ja też wynajmę miejsce garażowe, bo mam okazję za 70 zł/msc:slina: To tak kradną u was felgi ?- Spoty wrocławskie
Ja mam licznikowe 205000, a pewnie jest przynajmniej raz tyle:grin: Najważniejsze, że jeździ- Spoty wrocławskie
Ja przez pierwszy rok jak mam swój samochód cyknąłem prawie 15tys.- Spoty wrocławskie
Ciekaw jestem jak będzie na 18" i gwincie.. Z tym, że ja też za dużo po Wrocławiu to się bujał nie będę. Bardziej trasa Wrocław - Praszka..- [B5 ADR] Moje skromne audi. Kliknij, zerknij i oceń :) JEST CARBON!!!
masz rację bierz igłę i rób dziurki- Spoty wrocławskie
Najlepszego Kaju- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Ukradłem Tomaszowi felgi- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Kto Ci kazał pokazywać- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
jakie- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Na dniach ruszają prace, bo za dzień, dwa wychodzę ze szpitala. Felgi kupione:banan:- [B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
też taką kupiłem:decayed:- [B5 APS] by czorny
Prędko nie zdam, bo jestem w szpitalu- [B5 APS] by czorny
A jakie ET? Dawaj 215:naughty: bodajże 35:wink: wow:decayed: Ja właśnie odpuściłem 8J ET35 mimo, że mam oponę 215:wink: Jak będzie 215/35 to powinno być git:wink:- [B5 APS] by czorny
A jakie ET? Dawaj 215:naughty:- Spocik w Wieluniu
A ja znowu nie wpadnę, bo szpital. Poza tym auto ponownie w rozsypce (akurat byłem na etapie montażu gwintu ;/) - Spocik w Wieluniu