Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    co za tekst... jeżdżę prawie 10letnim autem to znaczy,że bogaczem jestem?no weź przestań jak dla ciebie 150zł to żaden pieniądz to ci zazdroszczę a końcówkę ktoś najprawdopodobniej zaj... z bagażnika jak Ci nie zależy to weź je po prostu rozwierć i po sprawie.. W dwóch anglikach tak robiłem, bo były ori śruby zabezpieczające.
  2. Przecież to totalnie bez sensu i kto to mówi
  3. to już ktoś był?
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    sprawdź sobie jeszcze w tym MTU, powinno Ci w takim razie wyjść tyle co mi, czyli 395 zł
  5. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A ile jeśli nie tajemnica? I ile zniżek? Ja w MTU 395 zł za rok 60% zniżki. Piotrek pewnie z rodzicami bierzesz bo samemu to placił byś ponad 1000 zl. Ja w proamie zapłaciłem w tym roku 436 zl. Jasna sprawa Auto nawet nie na tatę tylko na wujka, bo jak kupowałem auto to tata był za granicą
  6. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A ile jeśli nie tajemnica? I ile zniżek? Ja w MTU 395 zł za rok 60% zniżki.
  7. Tylko problem jest taki, że auto 3 lata jeździło bez zarzutu na programie, więc skąd nagle taki zamuł... ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ---------- Po podmianie n75 i n18 auto w ogóle nie jedzie. Totalny zamuł, w ogóle się nie wkręca, więc logów nie robiłem. Błędów brak. W tej chwili zakładam n75 i n18 z AJMa, bo zostały mi z anglika. To chyba to samo? ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ---------- Po podmianie n75: 011 dyn: ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- I jeszcze wykres z Kpowera (samochód nieważony, waga z dowodu, full zbiornik + dwie osoby, wpisałem 1600kg):
  8. To zostało 1.6 czy jest 1.8?
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja też dziś odpadam. Qrczak, jakiś akumulator chyba będę dla Ciebie miał
  10. Na innym forum powiedzieli, że turbo najpierw przeladowuje, a potem niedoladowuje. Turbo jest ori. Doradzili podmienic n75 i n18. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  11. Witam. Bardzo proszę o analizę logów, niewątpliwie coś mu dolega. Auto jest po programie (kupę czasu) i od niedawna jedzie jak seria albo i gorzej. Jeśli jakieś logi są źle to proszę o info, poprawię jutro. Dodam, że samochód dziwnie zachowywał się podczas logów BS (wchodził na wysokie obroty - nie wiem czy tak miało być). Niedawno zostało wymienione sprzęgło, ale dwumas jest w opłakanym stanie. Może się ślizga po prostu? Czekam na jakieś info. Dziękuję i pozdrawiam. Statyczne: 000: 001: 003: 004: 007: 013: 018: 023: BS: 003: View image: 003bs 011: Dynamiczne: 001: 003: 004: 008: 010: 011:
  12. No łożysko:naughty: I tak będę musiał kupić nowe, bo założyłem z angola i jakieś rewelacyjne nie jest, ale można śmigać
  13. Jak kompletny to dobra cena, a jak sam słupek to drogo. Ja sprzedałem za 450 zł
  14. Skrzynia raczej na pewno pasuje.
  15. no wiadomo :kox: ---------- Post dopisany 13-10-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2012 at 15:39 ---------- Dzisiaj wymiana łożyska z tyłu, a poza tym nic się nie dzieje , bo czasu brak W przyszłym tygodniu może uda się wreszcie wyrezać halo i założyć alarm, bo auto zostaje na tydzień w domu
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mnie nie ma we Wro:whistling: I też by mi się nie chciało kręcić
  17. No tak, ale to i tak za duża różnica
  18. Marne szanse mam 140 a 165 ps to trochę różnicy
  19. Odpadam niestety:thumbdown: Chrzciny mam to raz, a dwa muszę ogarnąć parę dupereli w aucie:whistling: Np. wyciągnąć gwoździa z opony:grin:
  20. Ja z Michałem przyjedziemy golfami i co nie pasuje ci to?? Adam ty nie kombinuj i przyjeżdżaj audikiem bo kreseczka sama się nie zrobi Się chłopak na kreski napalił wygrał raz z Tomaszem i się chłopak jara:decayed:
  21. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A u mnie jednak na bank coś pobiera prąd, bo dzisiaj ledwo odpaliłem Możliwe, że mam zwarcie w zapalniczce, bo już jakiś czas mam z tym problem po montażu 2din.. W przyszłym tygodniu to ogarnę, bo auto zostaje w domu
  22. Też słyszałem, że barumy głośne:thumbdown:
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    u mnie też chyba coś pobiera..
  24. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Arek, ja kupiłem nowy aku 80Ah 790A za 215 zł jakbyś chciał namiar Polska produkcja z Myszkowa, ponoć dobre aku, na razie się sprawuje Mocniejsze też mają i też w dobrej cenie.
  25. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja jeszcze w weekend poszukam Ci jakiegoś aku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.