Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
NAJLEPSZE Wycieraczki AERO PREMIUM 530 mm 35-71 cm (2753462130) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to nie to samo co od OGRa?
-
Spoty wrocławskie
w tym przypadku i koszt 2 wycieraczek byłby rozbity na zamawiających o, Hornet, widzę, że mi zrobiłeś promocję :grin:
-
Spoty wrocławskie
Hornet ja wezmę 4 sztuki, poszło PW. ---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- Wycieraczki: 1. Hornet 2. DudsA4 4x 530mm.
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Teraz przez święta może wreszcie się uda:jerk:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dobrze działasz co z tym 2din? Już siedzi czy będę musiał pomóc? Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
AUDI A4 B6 B7 WIĄZKA INSTALACJA FOTELA SIEDZENIA (2722452492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może się przyda Nie wiem, która to, ale przynajmniej widać jak to wygląda.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
gdzie? Koszt pomiaru? Tylko hamownia czy coś tam grzebią też?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Następny silnik ASZ albo ARL :decayed:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A a3 masz ASZ? We wszystkich są pompki AL? Coraz bardziej mnie kusi na zmianę Wstępnie postanowiłem, że dopiero na wakacje sprzedam auto, ale może to ulec dość drastycznej zmianie:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:grin:
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
No w sedanie to tym bardziej. Zrobisz jak uważasz:decayed: Albo dokup same fotele przednie kubełkowe:naughty:
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
to bierz skórę, bo placki w kratę wyglądają średnio. Jakby były kubły to brałbym kratę, bo wyglądają... :kox:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Tak jak mówiłem, ogarnąłem dziś sesyjkę Nie chce mi się przebierać tych zdjęć, więc wrzucam jak leci (powtarzają się, bo aparat robi dwa identyczne ujęcia, a zdjęcia wychodzą różne, więc jedno jest ori, a drugie przeważnie troszkę modziłem ). Halo jeszcze nie wyrezałem, bo nie ma kiedy Teraz proszę o pomoc, które z tych zdjęć posłać do kalendarza Wybór duży, ja mam totalny mętlik
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
A kubełki czy zwykłe?
-
Spoty wrocławskie
I mnie na takim spocie nie było
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Po czym to wnioskujesz? Świecą bardzo dobrze:wink:
-
Spoty wrocławskie
Mnie tak jak mówiłem nie będzie:thumbdown:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Taka sesyjka na spontana, jutro może ogarnę coś lepszego:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A u mnie wygięło błotnik :decayed: I to z oponą 215/40 Ale sam sobie ogarnąłem, nie ma śladu Tylko opona przecięta
-
Spoty wrocławskie
Ja ze spota w niedzielę odpadam, bo dopiero o 18 będę startował z domu:kwasny: Arek tylko bez nerwów, sprawa na pewno się wyjaśni:wink:
-
Spoty wrocławskie
Dam Ci jeszcze znać czy zdążę wrócić
-
Spoty wrocławskie
Mnie raczej nie będzie, bo będę bez samochodu. Ewentualnie jakbyś qrczak jechał to może bym się zabrał
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
:polew: ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- też dobry pomysł, na śrubach mi nie zależy, wymieniam na zwykłe no to dobre wiertło, jakaś woda do schłodzenia i jedziesz:decayed:- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie