Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Ja raczej będę, ale nie za długo, bo jestem przeziębiony:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
Kto jutro będzie pod MM? Chyba wreszcie dotrę
-
[B5 APS] by czorny
a nie lepiej po prostu pomalować? myślałem o tym, ale poducha to przecież nie tworzywo ze skóry, a nie chciałbym, żeby mi za pół roku czy miesiąc odpadało.. myślę, że dałoby radę. Koszt mały, a najwyżej odpadnie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
a nie lepiej po prostu pomalować?
-
Przekaźnik szyb
Ty masz wiązkę z lifta, więc nie masz tego przekaźnika:whistling: On szuka do przedlifta
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Możesz jakieś wskazówki skrobnąć na PW
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
a po co mu teraz? Wrzuć jakieś fotostory:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, kolega K!m! napisał do mnie wiadomość, że przebywa za granicą, a przelewy wysłał. Dziwna sprawa, może wina banku. Wraca w piątek, ma dzwonić i będziemy wyjaśniać sprawę. Serdeczne dzięki za zainteresowanie, jak się sprawa nie wyjaśni to wtedy będę pisał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
504843222
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Serdeczne dzięki! Nr mam, ale dzwoniłem, pisałem i brak odpowiedzi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Adam Matoga Siostrzana 14b 30-804 Kraków Zakładam, że mnie oszukał, bo kasa nie idzie tydzień czasu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to jest jakaś nadzieja, że gościa można znaleźć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Login K!m!.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Krakowiaków Prawdopodobnie zostałem oszukany na forum. Piszę prawdopodobnie, ponieważ nie mam kontaktu z użytkownikiem, a nie chcę pochopnie osądzać. Nie chodzi nawet o kasę (chociaż to prawie 500 zł), ale warto zadziałać w sprawie tego użytkownika, jeśli sprawa się nie rozwiąże. Kupił ode mnie parę rzeczy, wysłał potwierdzenie przelewu, bo chciał szybkiej wysyłki i ja wysłałem towar. Przelew idzie do mnie od wtorku, a przecież to nie możliwe żeby tyle czasu szedł przelew internetowy. Byłbym może i bardziej spokojny, ale jeden z forumowiczów okazał się pomocny, bo jego żona pracuje w banku i okazuje się, że takich przelewów nie było, dane się coś nie zgadzają, więc wychodzi na to, że i potwierdzenia były lewe. Pisałem do Hugo i mogę mieć adres IP, ale może go wydać tylko organom ścigania. Generalnie mam adres, na który poszła paczka, więc ktoś musiał to tam odebrać. Jeśli sprawa się nie rozwiąże to zgłoszę to na policję, ale na razie podchodzę do tego na spokojnie i szukam innego rozwiązania. Nie byłoby to problemem gdyby ktoś podjechał pod pewien adres i sprawdził czy ktoś taki w ogóle istnieje? Na razie poczekam jeszcze z 2-3 dni, ale mogę w razie czego na kogoś liczyć? Do Krakowa mam ponad 200km, więc nie chce mi się fatygować..
-
Na gwincie zimą... konserwacja
Ja jutro posmaruję smarem grafitowym i to tyle:whistling:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Rób fotostory:decayed: Zrobisz jeszcze przede mną, a kiedy ja się za to brałem:grin:
-
Spoty wrocławskie
Klubowe ładniejsze :naughty:
-
Spoty wrocławskie
Nie mam Arek, Twoją rameczkę ma Kurczak, bo mówił, że będzie się z Tobą widział. Kurczak, te błędy w silniku mam przez ten alarm jednak:facepalm: Podepnę się w weekend w domu to zobaczę czy powróciły, ale na 99% tak Ewentualnie będzie przekaźnik świec do wymiany:whistling:
-
Spoty wrocławskie
Każde auto ma swojego kupca
-
Spoty wrocławskie
oo git :banan:
-
Spoty wrocławskie
Czasami mam wenę Andersena pany, do zobaczenia za tydzień pod MM!! :decayed: A mnie akurat nie będzie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Proszę o wycenę kompletu szklanek i wałka rozrządu do Passata ATJ.
-
Spoty wrocławskie
Dokładnie, im więcej opiszesz to czy jest to prawda, czy nie, to zawsze jakieś inne wrażenie robi i wzbudza większe zainteresowanie.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Na następnym też nie będę, bo wrócę do Wro w poniedziałek bardzo późno.. Do Warszawy jadę Nr masz w podpisie, dzwoń jak coś, możliwe, że jutro będę np. na Grabiszyńskiej jeśli masz bliżej.