Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. A co Wy nie widzicie przez ściany ? No serwer porażka, trzeba przyznać. Wasz sprzęt i tak się chowa do mojego , mój komputer chłodzony jest wentylatorem pokojowym, bo wentylatorek od karty graficznej nie działa ... Prośba ode mnie, wybierajcie standardowe mapy, lepiej się gra, a z tymi mapami to typowa nawalanka . ja specjalnie nie brałem standardowych, bo nie będę się ganiał po całej mapie jak gra tak mało osób:decayed: ogólnie to najlepszy z tego wszystkiego był dzisiaj glass chociaż nie cierpię tej mapy:decayed:
  2. Trochę postrzelali, ale ostatni raz ten serwer, bo jak nie chu... mapy to płaczki, że mam wh Muszę postrzelać na DM, bo nie ogarniam
  3. 31.186.84.74:27711 pierwszy lepszy serwer steam/non steam i pusty wbijać, ja z kumplem zaraz wejdziemy (też forumowicz) ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Dobra nie, ten serwer jest z d*py. Lagi są. Dajcie coś, bo ja nie mam nic, a takie pierwsze lepsze to lipa:decayed: ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Dobra, wchodzić na ten co wczoraj 80.82.16.66:27030
  4. Serwer testowy może uda się załatwić o 22:04, więc o 22:30 można zagrać. Z tym, że to będzie tylko steam. Ktoś nie ma steama? Bo jeśli ktoś nie ma to nawet się nie biorę za to:wink:
  5. Ja będę na pewno:wink: Spróbuję załatwić serwer z pukawki testowy, może się uda:wink:
  6. Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził Przecież można go rozkręcić nie tylko dla nas a dla innych graczy. Teraz ciężko o jakieś ogarnięte FFA czy TP ale nie taki jest cel. Mamy sobie pograć między sobą dla funu:wink: Ja i tak FFA nie grywam:wink:
  7. Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził
  8. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    są klubowe koszulki dostępne. Ja sam mam 3 a żona 1-ną W tej chwili chyba już nie ma w sprzedaży koszulek:wink: Poza tym to miałoby być coś związanego z naszymi spotami:wink: Wymyśliło by się jakiś oryginalny projekt, pytanie czy w ogóle ktoś jest chętny.
  9. właśnie, dajcie jakiś serwer, bo ten co był wczoraj to nieogarnięty strasznie:decayed: Ja nie mam żadnych serwerów, bo gram tylko mixy i esl, więc zapodajcie:wink: Najlepiej jakiś pusty z dobrymi, standardowymi mapami, a nie jakieś wymyślne jak wczoraj:facepalm: ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- po 10 zł ? Co Ty chcesz 100 slotów kupować? 15 zł zwykły, prywatny na progamers.pl No, ale warto by było żeby te 1000FPS było, a taki to już koszt 50 zł Nie patrzyłem po innych stronach, ale ja się dorzucę jak coś i nawet mogę ogarnąć wszystko:wink: No rzuciłem tak dla przykładu. Zrobić z 16 slotów to starczy. To piotrek możemy ogarnąć 10 w zupełności wystarczy:wink: A ogarnąć to max 30 minut
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    no ja się piszę tak jak mówiłem:thumbup:
  11. właśnie, dajcie jakiś serwer, bo ten co był wczoraj to nieogarnięty strasznie:decayed: Ja nie mam żadnych serwerów, bo gram tylko mixy i esl, więc zapodajcie:wink: Najlepiej jakiś pusty z dobrymi, standardowymi mapami, a nie jakieś wymyślne jak wczoraj:facepalm: ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- po 10 zł ? Co Ty chcesz 100 slotów kupować? 15 zł zwykły, prywatny na progamers.pl No, ale warto by było żeby te 1000FPS było, a taki to już koszt 50 zł Nie patrzyłem po innych stronach, ale ja się dorzucę jak coś i nawet mogę ogarnąć wszystko:wink:
  12. To nie tak jak myślisz. Poczytaj co za dyszkę można kupić. Oni sprzedają same konto steam bez gry, przerabiałem ten temat już wiele razy to jest tak jak myślę konta swoją drogą, ale key też za dychę kupisz:wink: przejrzyj allegro, jest tego trochę, bo patrzyłem:naughty:
  13. Też mogę zagrać, ale tak 22.30-23. WhyMe, gdzie takie drogie steamy sprzedają? Za dyszkę już można wyrwać na allegro:grin:
  14. :polew: Chyba Ty:grin: Wchodziłem na serwery za Tobą to uciekałeś :grin:
  15. aa to byłeś asdf:naughty: Trzy tygodnie nie grałem, ale i tak nieźle:decayed:
  16. jestem:decayed: ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Chyba nikogo z forum nie było, ale pokarałem tam ostro:decayed:
  17. Steam Community :: ID :: PIOTRAS
  18. Ja tak o 23 mogę
  19. WhyMe chętnie Cię pocisnę:decayed: Dziś wieczorem też mogę postrzelać
  20. Panowie, sory, że znowu zawracam d*pę, ale sprawa z tymi moimi nieszczęsnymi przelewami nie rozwiązała się. Gość miał dzwonić do mnie w piątek, ale do tej pory się nie odezwał, telefon wyłączony, na pocztę nie można się nagrać, bo pełna skrzynka. Nie chciałoby się komuś przeskoczyć pod jego adresik i coś pogadać z kimś kto tam mieszka? Może nadal jest za granicą, ale ktoś w domu pewnie jest, więc można by chociaż uświadomić, że jak do końca tygodnia kasy nie dostanę to idę z tym na policję i nie obchodzi mnie czy to jego wina czy banku:whistling: Jeśli ktoś może to niech napisze do mnie na PW albo nawet tutaj, jakoś się odwdzięczę
  21. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    no masakra:shock3:
  22. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No i jeszcze powinien Ci zapłacić za to, że przegapiłeś spota:whistling:
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja czekam na info od Kurczaka, bo go zabieram:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.