Treść opublikowana przez Duds
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Ok, chłopaki. IP: 193.33.177.217:27015 HASŁO: a4klub ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- To o której gramy? Kto chce adminować przez RCONa? Powiem jak ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- Będę od 21 siedział na serwerze, kto chce to wbijać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
podejrzewam, że dziś jeszcze nie wszyscy i tak ogarną, więc spoko. Też mi się majk psuje, bo mam przebicie czasami Zaraz podaje IP, hasło, jak ktoś chce adminować to pisać na pw i powiem co i jak, a także wrzucę zaraz paczkę mapek dodatkowych, które na szybko wgrałem, bo akurat takie miałem i niech każdy sobie pobierze żeby potem nie tracić czasu na ściąganie. Plik należy rozpakować w folderze cstike lub cstrike_polish (zależy kto jak ma) i dalej w folder maps. Jak ktoś czegoś nie będzie widział to pisać tutaj albo PW. ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- Aha, no i jest zainstalowane HLTV żeby potem nie było płaczu, że ktoś czituje czy coś Wszystko będzie monitorowane i jak ktoś będzie miał jakieś podejrzenia to pisać do mnie i dam dostęp do tego żeby sobie pooglądać ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Mapki: maps.rar - Speedy Share - upload your files here Na serwer dopiero się wczytują, ale możecie już pobierać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Haha, ale jaja Nawet nie muszę się męczyć z wgrywaniem tego moda na steam/nonsteam już zrobione, teraz tylko wgrywam configi z ESL, gdyby nam przyszło grać jakiś mecz (inny czas rundy, paki, blablabla) i mapki :decayed: Za kilka minut wrzucę ip
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Przyjęło :kox: Serwer się już robi, postaram się szybko ogarnąć i przetestować czy działa wszystko. Możemy się na 21.00 ustawić. Gdzieś by można potem też podwiesić IP. Na razie nie podaję, bo zaczynam działać ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ---------- Proponuję żeby wszyscy poinstalowali program TeamSpeak3 to będzie można gadać I albo pogramy normalnie ffa, albo możemy zagrać meczyk jak będzie przynajmniej 8 lub 10 osób (4vs4, 5vs5).
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
nie ma spiny, myślałem, że się wycofujesz Ok, w takim razie zamówię zaraz i postaram się żeby dziś wieczorem można było już zagrać o ile przyjmą zamówienie
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz -> ZAPŁACONE 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A -> ZAPŁACONE 6. Skyliner89 -> ZAPŁACONE 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 -> ZAPŁACONE 10. junior_tdi 11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE 12. Grafi -> ZAPŁACONE Junior, zrzucasz się czy zamawiać bez Ciebie?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Na tym serwerze co graliśmy potem to pingi były z d*p*... O dziwo nawet aż tak strasznie nie lagowało
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Niestety chłopaki poszli. Dzisiaj był pogrom:naughty: WhyMe miałeś mnie pokarać? Gdzieś polazł? http://s2.postimage.org/7xa2f4zk5/2013_01_23_00003.jpg Po coś to wklejał :decayed:, nie no dzisiaj Piotrek rozwalał, a mi nie szło kompletnie, jedna akcja fajna i to tyle . P.S. Nie wysyłaj mi więcej linków do wh, chyba, że sprawdzone, nie potrzebuje trojanów.... :decayed: :polew: BTW Ale na DMie Ci dobrze szło zanim zaczęliśmy grać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dzięki za grę. Czekamy na resztę wpłat i zamawiam serwer
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Junior mi to podał, wchodźcie. 79.133.192.47:27062
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
:polew: A farta trochę dzisiaj było, z resztą sam widziałeś Yebany tylko patrzył mi w monitor a co do tamtych odpalonych to nic nie zrobimy, będzie nasz serwer to będzie spokój Nawet z wh słabi jak barszcz Dopiero jak aima odpalił to wyszedłem.. ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- no właśnie na piaskownicy latają odpaleni... Ja mogę jeszcze gdzieś pograć
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Niestety chłopaki poszli. Dzisiaj był pogrom:naughty: WhyMe miałeś mnie pokarać? Gdzieś polazł?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
nie wchodźcie.. Grają odpaleńce na wh i aimach :facepalm: raymax potwierdzi nie ma co wchodzić.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To był serwer steamowy, punisher go podał Wracamy na ten pierwszy, bo mało osób. ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- 31.186.84.74:27711
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Nie ma sensu w grze, lepiej wejść na jakiegoś TSa.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
dlaczego dość? Nikt nikogo nie ma dość, każdy kiedyś zaczynał. Wszystko kupujesz na "b". Mogę Ci przesłać komendy, które wpiszesz w config i po naciśnięciu jednego klawisza kupi Ci wszystkie granaty albo jakąś broń, w zależności co będziesz chciał. A bez bindów kupujesz naciskając kolejno: b->8->4 (granat wybuchowy), b->8->3 (flesz), b->8->5 (smoke - zasłona dymna).
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
kto? :grin:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tak
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Nikt tu nie czituje
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No jeszcze będzie Rafal1988Lodz, Raymax, pewnie musti, grafi? Może się uzbiera:naughty:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
:polew::polew: ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- 21.30, serwer 31.186.84.74:27711: 1. Ja aka The Punisher |A4| 2. DudsA4 aka SKARAM WHYME
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
11 1050 1171 1000 0090 7943 6540 Piotr Duda Tak więc aktualizacja: 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz -> ZAPŁACONE 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 -> ZAPŁACONE 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 -> ZAPŁACONE 10. junior_tdi 11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE 12. Grafi
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Gramy o 21.30, liczymy na obecność
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ty się lepiej za robotę weź Cześć chłopaki Hej. Będziesz wieczorem? Kolega Raymax też zagra prawdopodobnie ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- Aktualizacja: 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz -> ZAPŁACONE 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 -> ZAPŁACONE 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi 11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- Dobrze by było jakby reszta dzisiaj wpłaciła to jutro bym zamówił i ogarnął, bo akurat będę miał czas. W piątek, sobotę mnie nie ma (ewentualnie w sobotę do 15 jestem), więc może być problem. Ostatecznie można zamówić w poniedziałek jeśli nie zdążą wszyscy zapłacić. Może się ktoś jeszcze dopisze. Grafi, może Ty? :naughty:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
ale w sumie jest 11. Sprawdź dokładnie, Lu-Gi się dopisał ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- Wczoraj graliśmy na tym: 31.186.84.74:27711 Proponuję tak jak wczoraj, 21.30.